6:10
    Jakub MRKVIČKA
    (Tejnor)

FK Slovan Jindřichův Hradec - 1. FbK Tábor 6:10
branky: 7. Roman Víta, 11. Michal Hřebíček, 42. Jakub Florek, 43. Marcel Šuranský, 52. Marcel Šuranský, 55. Jakub Mrkvička - 19. Pavel Korbel, 20. Pavel Korbel, 25. Petr Kutner, 32. Petr Blažek, 37. Pavel Korbel, 39. Andrej Janda, 48. Josef Mareš, 49. Dominik Sebastian Zenkl, 50. Josef Mareš, 52. Pavel Korbel; rozhodčí: Václav Patera - Luděk Franc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Toman 26 - Miroslav Bouška 24; po třetinách: 2:2, 0:4, 4:4
59:59 Utkání končí výsledkem 6:10 v neprospěch domácích. Komentář trenéra domácích: Zápas trvá, bohužel pro nás, 60 minut, ve kterých nedokážeme udržet koncentraci. Ona slabá místa, ve kterých obdržíme dvě, tři branky nás stojí celé zápasy. Tak jako dnes. Gratuluji soupeři k výhře. Komentář trenér hostů: Po našem vlažnějším začátku jsme od druhé třetiny začali hrát to co jsme chtěli. Stále máme problémy s proměňováním šancí, i když to podle výsledku nevypadá. Na začátku třetí části jsme soupeře
58:00 Slované ubránili přesilovku hostů, ale do konce zbývají už jen dvě minuty.
54:47 Potlesk publika si vysloužila branka Jakuba Mrkvičky. Od Jakuba Tejnora obdržel kolmou přihrávku napříč celým hřištěm a bek s číslem 8 z první prostřelil vše co mu stálo v cestě.
54:46 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 6:10
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #8 Jakub Mrkvička, asistoval #14 Jakub Tejnor (6:10)
51:58 GÓL 1. FbK Tábor! 5:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #70 Petr Blažek (5:10)
51:43 Šuranský i přes dotírající hráče soupeře dokázal zakončit a snížit na 5:9
51:04 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 5:9
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #7 Marcel Šuranský, asistoval #10 Jakub Vaňásek (5:9)
49:42 Tři slepené branky a domácí si berou oddechový čas. Nejprve si vybral svou dávku smůly brankář Toman, pak ho ve štychu dvakrát nechala domácí obrana.
49:41 Timeout FK Slovan Jindřichův Hradec
49:41 GÓL 1. FbK Tábor! 4:9
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #53 Andrej Janda (4:9)
48:41 GÓL 1. FbK Tábor! 4:8
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #10 Pavel Korbel (4:8)
47:54 GÓL 1. FbK Tábor! 4:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #11 Petr Kutner (4:7)
46:21 Toman si připsal dva důležité zákroky!
45:40 Veterán Aster z rohového křížku našel Šuranského, ale jeho přízemní dělovka těsně minula tyčku.
43:35 Klípa nedovoleně zablokoval Florkovi hůl a dostává dvouminutový trest. Kdyby nezatáhl za záchrannou brzdu, Florek by dával do vyložené šance spoluhráči z útoku.
42:12 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 4:6
42:12 Další branka domácích, Marcel Šuranský krásnou střelou oživuje svůj tým.
41:09 Šimek potáhl míček za bránu, odtud přihrál Florkovi na velké brankoviště a ten pěknou střelou snižuje.
41:08 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 3:6
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #17 Jakub Florek, asistoval #5 Ondřej Šimek (3:6)
40:01 Po divácké soutěži a pozvánce na zítřejší výjezdní Superligové utkání mezi Tatranem Střešovice a HU-FA Panthers Otrokovice můžeme přistoupit k poslednímu dějství dnešního představení.
38:31 Toman měl zakrytý výhled, a proto nestačil na taženou Jandovu střelu a inkasuje pošesté.
38:30 GÓL 1. FbK Tábor! 2:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Andrej Janda, asistoval #4 Roman Klípa (2:6)
36:45 GÓL 1. FbK Tábor! 2:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #39 Dominik Sebastian Zenkl (2:5)
35:01 Šuranský dobře z otočky, Bouška ještě lépe vyráží.
34:11 Tábor pečlivě kombinuje a snaží se založit další a další útok.
33:00 Mrkvička se proháčkoval svým typickým způsobem až k zakončení, které bylo bohužel nepřesné.
32:43 Víta byl nešťastně atakován do oblasti ucha a zůstává na zemi. Snad to bude dobré.
32:13 Šuranský trefuje břevno.
31:42 GÓL 1. FbK Tábor! 2:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #70 Petr Blažek, asistoval #22 Jonáš Jandák (2:4)
31:07 Domácí přesilovku nevyužili. Vracející Kollárik se hned zapojil do hry, byl atakován a Tábor zahrával zajímavou standartní situaci.
29:06 Kollárik nebezpečně a hlavně nedovoleně atakoval soupeře na polovině hřiště a za svůj počin jde na dvě minuty pykat.
28:02 Hřebíček prohodil soupeře a řítil se s Florkem sám na bránu, pak mu předložil míček ke skórování, ale ten nabídku nevyužil.
26:44 Mareš přesprintoval Mrkvičku a zpoza brány málem překvapil Tomana.
26:08 Slovan kupí malé chybičky a nedaří se mu založit kloudnou akci.
24:22 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #53 Andrej Janda (2:3)
24:22 Soupeř byl velmi důrazný a dostal míček za čáru i s domácím hráčem.
19:30 Stačila minuta a náskok domácích je pryč. První branka očividně hosty povzbudila a ti zanedlouho přidali druhou. Ke konci třetiny se na hřišti začíná přiostřovat. Emoce zmírní přestávka.
19:28 GÓL 1. FbK Tábor! 2:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #90 Marek Janovský (2:2)
18:33 GÓL 1. FbK Tábor! 2:1
18:33 Povedená střela tahem, jenž proklouzla Tomanovi pod rukou, končí v síti domácí branky.
15:54 Šuranskému sjel při střele míček a soupeř šel do nebezpečného protiútoku 2 na 1.
14:20 Kutnerovu dělovku vytěsnil Toman maskou!
11:23 Výtečný obranný zákrok Jakuba Tejnora. Sám se si poradil se dvěma protihráči, kterým znemožnil střelu.
10:39 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 2:0
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #10 Jakub Vaňásek (2:0)
10:02 Kutner vystihl přihrávku domácích, ale jeho následná střela byla zblokována nad...
06:33 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #11 Roman Víta, asistoval #17 Jakub Florek (1:0)
06:33 Nejlépe se v brankovišti zorientoval Víta, který zblízka bekhendem klepl míček za záda brankáře.
04:40 Mrkvičkovu střelu z poloviny hřiště před brankářem nebezpečně tečoval Florek.
03:30 Tábor zamknul domácí na jejich polovině a zdatně kombinuje kolem mantinelů.
01:48 Oba týmy se prozatím na hřišti seznamují a podle toho také hra vypadá.
00:00 Hezké sobotní odpoledne z jindřichohradecké sportovní haly, kde za chvíli začne utkání 19. kola mužské divize C. Oba týmy se pilně rozcvičují a věrní fanoušci se schází v hledišti.