12:6
    Petr JONÁŠ
    (Kofroň)

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBŠ Jihlava 12:6
branky: 4. Petr Kučera, 13. Michal Veselík, 13. Petr Kučera, 14. Daniel Bořetický, 22. Petr Jonáš, 34. Václav Svratecký, 38. Petr Kučera, 44. Jakub Kofroň, 55. Jakub Kofroň, 55. Daniel Brtnický, 56. Jakub Kofroň, 60. Petr Jonáš - 4. Lubomír Kocourek, 8. René Mikel, 28. Tomáš Paul, 30. Tomáš Paul, 32. Tomáš Kasper, 33. Jan Mikeš; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Pacinda 23 - Jan Pražák 20; po třetinách: 4:2, 3:4, 5:0
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Dvě třetiny byly vyrovnané a 3.třetina rozhodla. Využili jsme většinu šancí.
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Dvě třetiny byly vyrovnané a rozhodla 3.třetina. Využili jsme většinu šancí.
59:59 Vyjádření trenéra hostí: Do druhé třetiny vyrovnaný zápas a ve 3.třetině rozhodla slabá kondice a slabá koncentrovanost nás připravila o lepší výsledek.
59:59 Střely ve 3.třetině: Chrudim - 9 Jihlava - 10
59:32 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 12:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #17 Petr Jonáš, asistoval #7 Jakub Kofroň (12:6)
59:32 Jonáš ještě v závěru zápasu skoruje.
58:56 Kofroň se dostal ke střele na středu hřiště, ale netrefil branku.
58:02 Vyskočil se pokoušel objet Pacindovu branku, ten byl ale připraven i na následnou dorážku.
56:05 Kofroň trefil balonek ve vzduchu, ale neprostřelil brankáře
55:40 Brtnický teď ponížil protihráče.
55:12 Timeout FBŠ Jihlava
55:12 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 11:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #2 Petr Kučera (11:6)
55:12 Chrudim stále navyšuje skore. Kofroň skoruje.
54:38 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 10:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #12 Daniel Brtnický, asistoval #14 Michal Trnečka (10:6)
54:38 Brtnický prostřelil Pražáka.
54:01 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 9:6
54:01 Z protiútoku ale udeřila Chrudim.
53:02 Mikel teď z poloviny hřiště trefil břevno Pacindovi branky.
52:35 Střela s několika odrazy orazítkovala Pacindovu levou tyčku.
49:25 Veselík běžel sám na branku, ale nepodařilo se mu dostat míček za záda Pražáka. Skore se nemění.
48:49 Chrudimi se nepodařilo využít přesilovou hru. Jihlava hraje v plném počtu.
46:49 Kasper nadzvihl Pešavovi hůl a to znamená jediné.. vyloučení na 2 minuty a uvidíme přesilovou hru Chrudimi.
43:11 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 8:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #5 Daniel Bořetický (8:6)
43:11 Bořetický našel úplně volného Kofroňě na druhé straně hřiště a ten neměl problém uklidit balonek do odkryté branky Jihlavy.
41:46 Jihlava svou další přesilovou hru nevyužila. Chrudim je v plném počtu.
40:01 Přesilová hra Jihlavy bude pokračovat i na začátku 3.třetiny.
39:59 Střely ve 2.třetině: Chrudim - 10 Jihlava - 11
39:46 V závěru třetiny uvidíme ještě přesilovou hru Jihlavy.
37:24 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera bez asistence (7:6)
37:24 Chrudim je opět ve vedení! Kučera ze standartní situace vystřelil pouze do tyčky a následným odrazem od Pražáka se balonek dostal do branky.
33:10 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #18 Václav Svratecký, asistoval #8 Jan Tesař (6:6)
33:10 A je vyrovnáno! Svratecký nahodil balonek na branku z poloviny hřiště a Pražákovi balonek propadl až do branky.
32:11 GÓL FBŠ Jihlava! 5:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #31 Jan Mikeš, asistoval #55 René Mikel (5:6)
32:11 Jihlava otáčí skore.
31:29 GÓL FBŠ Jihlava! 5:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #31 Jan Mikeš (5:5)
31:29 Nepohlídaný Kasper na středu hřiště potrestal chybu Chrudimi a prostřelil Pacindu.
29:17 GÓL FBŠ Jihlava! 5:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #17 Tomáš Paul, asistoval #55 René Mikel (5:4)
29:17 Jihlava využila přesilovou hru 5 na 3. Pokračuje přesilová hra 5 na 4.
28:59 Jihlavská přesilová hra 5 na 3.
27:17 GÓL FBŠ Jihlava! 5:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #17 Tomáš Paul, asistoval #11 Lubomír Kocourek (5:3)
27:17 Paul vymetl všechny pavučinky z pravého horního rohu Pacindovi branky.
25:50 Jihlava přesilovou hru nevyužila. Chrudim je v plném počtu.
24:15 Pacinda teď zákrokem nohou nedovolil, aby mu prošel balonek za svá záda.
21:26 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 5:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #17 Petr Jonáš, asistoval #10 Pavel Holan (5:2)
21:26 Jonáš dostal balonek za záda Pražáka.
19:59 Střely po 1. třetině: Chrudim - 18 Jihlava - 8
17:32 Chrudim přesilovou hru nevyužívá, Jihlava je v plném počtu.
13:48 A máme tu bleskový obrat! Chrudim během 2 minut otáčí skore třemi bleskovými brankami.
13:47 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #14 Michal Trnečka (4:2)
12:40 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #7 Jakub Kofroň (3:2)
12:07 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #9 Michal Veselík, asistoval #17 Petr Jonáš (2:2)
12:07 Jonáš našel přesnou přihravkou před branku volného Veselíka a ten prostřelil bezmocného Pražáka.
07:53 GÓL FBŠ Jihlava! 1:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #55 René Mikel, asistoval #17 Tomáš Paul (1:2)
07:53 Jihlava bleskově využívá přesilovou hru, když Mikel prostřelil Pacindu.
05:07 Bořetický se teď pokoušel vykoupat Pražáka, ale trefil pouze tyč! Skore se nemění.
03:37 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:1
03:23 GÓL FBŠ Jihlava! 0:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #11 Lubomír Kocourek, asistoval #4 Tomáš Kasper (0:1)
00:00 Dnešním online přenosem Vás bude provázet Dominik Kaštánek. Přeji příjemnou zábavu.