59
  • 59 58:09
    FBK Letka Ostrava

FBC Orca Krnov - FBK Letka Ostrava 5:4
branky: 17. Ondřej Miškov, 30. Daniel Černý, 42. Jaromír Filip, 42. Daniel Černý, 56. Daniel Černý - 43. Lukáš Toman, 49. Lukáš Toman, 51. Lukáš Toman, 51. Martin Kopp; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Milan Baran 15 - Martin Hrabáček 10; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:4
59:59 Trenér FBK Letka Ostrava: Děkujeme soupeři za utkání. Dvě třetiny jsme bohužel nebyli na hřišti. Žádná rozehrávka, žádné nasazení, nic. Do třetí třetiny jsme vstoupili s nějakou taktikou, kterou soupeř dvěma slepenýma brankama po našich chybách změnil. V tu chvíli jsme začali vysoko napadat ve čtyřech lidech a začaly se dít věci. Najednou jsme byli všude dřív a velmi lehce, i když to bylo vydřené, jsme vyrovnali na 4:4. Pak se mohlo vedení překlopit na kteroukoli stranu, bohužel my jsme nedali
59:58 Trenér FBC Orca Krnov: Od začátku vyrovnané utkání, kde jsme pomalu vybojovali náskok. Do 42. minuty parádní utkání, kdy jsme vedli 4:0. Poté soupeře nakopl 'neznámý' faktor. Soupeř během chvilky vyrovnal. Poté jsme ukázali srdíčko a výhru si nenechali utéct. Nejlepším hráčem utkání Milan Baran.
59:01 Zako odmítl posichrovat výsledek, netrefil prázdnou bránu.
58:20 Hosté hrají bez brankáře s šesti hráči v poli.
58:09 Timeout FBK Letka Ostrava
55:19 GÓL FBC Orca Krnov! 5:4
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #12 Daniel Černý, asistoval #22 Ondřej Miškov (5:4)
55:19 Co se tady dneska děje? Mišák dostal trest 2+10 za nesportovní chování. Opět se, podle něj, jedná o justiční omyl. Ještě před tím ale stihl nahrát Hrbcovi na jeho třetí gól v zápase.
55:05 Břevínko nás podrželo.
50:27 GÓL FBK Letka Ostrava! 4:4
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #16 Martin Kopp, asistoval #29 Marcel Balek (4:4)
50:16 GÓL FBK Letka Ostrava! 4:3
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #16 Martin Kopp (4:3)
50:16 To bude ještě drámo. Začíná tu být vedro.
48:52 GÓL FBK Letka Ostrava! 4:2
47:20 Výtržnosti diváku zdržují zápas. Malý záškodník shodil láhev s pitím na stolek časoměřičů a poškodil časomíru. Pan správce prokázal, že je muž na svém místě a přivedl ji opět k životu.
42:07 GÓL FBK Letka Ostrava! 4:1
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #99 Jan Mrázek (4:1)
41:08 GÓL FBC Orca Krnov! 4:0
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #12 Daniel Černý, asistoval #89 Adam Blaho (4:0)
41:08 Gólík jsem neviděl, ale Adys si během šesti vteřin připisuje druhé áčko.
41:02 GÓL FBC Orca Krnov! 3:0
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #89 Adam Blaho (3:0)
41:02 Tak teď se Adys nádherně prosmýkl mezi dvěma beky v rohu hřiště. Našel Jarcka a ten se nemýlil.
39:38 Míla si zázračným zákrokem udržel čisté konto.
37:35 Přesilovku jsme přečkali. Mišák si na trestné moc neodpočinul. Skrze svůj temperament udílel pokyny svěřencům.
35:35 Mišák s rozsudkem nesouhlasí. Dokonce po mě chtěl, abych tu psal hrubosti.
31:37 Prezident klubu sestoupil z výšin a popřál rozhlasem Šuldovi k jeho dnešním osmnáctinám.
31:09 Do této doby nudné utkání se dostává do otáček.
29:17 GÓL FBC Orca Krnov! 2:0
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #12 Daniel Černý, asistoval #10 Jiří Planý (2:0)
29:05 Obrovská smůla. Fňuke sám před brankářem neproměnil.
22:00 Jarda Filip ve své první velké příležitosti. Soupeř mu přihrál mezi kruhy. Pumelice šla nad.
19:31 Naše druhá přesilovka se nám moc nepovedla. Odbyli jsme si ji bez větší brankové příležitosti.
16:35 GÓL FBC Orca Krnov! 1:0
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (1:0)
16:35 Mišákovi to konečně vyšlo. Proměnili jsme přesilovku v gól.
12:25 Z přesilovky hostů nebyl nic.
10:18 Důstojník naší hrdinné armády posílá svůj tým do čtyř a ještě je na mě sprostý.
06:18 Teď nám to v obraně zaskřípalo. Nepovedená přihrávka našeho beka přivodila Mílovi Baranovi v bráně první větší starosti.
05:53 Miškov v další šanci. Po Plančeho krásné přihrávce z obrany pálí mimo.
02:21 Onďa Miškov v první větší šanci zápasu. Prodral se až k Hrabáčkově brance, ale svým backhandem ho nepřekonal.
00:01 Zápas proti prvnímu celku tabulky právě začal. Hostů je jak malých myší, hrají na tři lajny.