()
  • 57 56:11
    Uničov

FbC Slow Shoes Holešov - FBC ZŠ Uničov 6:11
branky: 7. Jan Grygera, 25. Petr Tkadlčík, 26. Jan Grygera, 27. Petr Tkadlčík, 50. Aleš Trněný, 52. Viktor Kejík - 7. Kristián Dufek, 12. Jiří Šincl, 20. Pavel Galetka, 24. Pavel Galetka, 29. Pavel Galetka, 35. Lukáš Jemelka, 42. Jiří Novák, 46. Jiří Novák, 46. Kristián Dufek, 50. Kristián Dufek, 57. Jiří Šincl; rozhodčí: Martin Srna - Jan Stavělík; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Luboš Janalík 19 - Patrik Šenk 22, Adam Pavlát 2; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:5
60:00 Střely domácí:9 hosté:13 celkem: domácí 30, hosté 38
60:00 Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny relativně vyrovnaný zápas, který jsme prohráli špatným vstupem do třetí třetiny. Dnes jsme nedokázali pokrýt rychlé protiútoky hostů. Velice se nadřeme na branku, chybí nám lehkost v zakončení a pravděpodobně se ani nesoustředíme na zápas. Dnes jsem chtěl po dlouhé době pochválit Honzu Grygeru a on mě deset minut před koncem zklame. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů:Děkujeme soupeři za zápas. Pro nás jsou to důležité tři body v boji o záchranu a přejeme domácím, aby letos ukusili pocit vítězství.
58:20 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Adam Pavlát družstva FBC ZŠ Uničov
56:11 Timeout FBC ZŠ Uničov
56:11 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:11
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #9 Jiří Šincl bez asistence (6:11)
51:26 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 6:10
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #35 Viktor Kejík bez asistence (6:10)
49:33 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 5:10
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #89 Aleš Trněný, asistoval #88 Tomáš Müller (5:10)
49:13 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:10
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #83 Martin Macho (4:10)
45:40 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:9
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #12 Václav Galetka (4:9)
45:03 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #20 Jiří Novák, asistoval #75 Josef Veselík (4:8)
41:45 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:7
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #20 Jiří Novák, asistoval #83 Martin Macho (4:7)
39:59 Střely domácí:10 hosté:15
34:29 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #8 Lukáš Jemelka, asistoval #15 Pavel Galetka (4:6)
28:56 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #15 Pavel Galetka, asistoval #4 Kristián Dufek (4:5)
26:10 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 4:4
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #89 Aleš Trněný (4:4)
25:56 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 3:4
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #27 Jan Grygera bez asistence (3:4)
24:38 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:4
23:24 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #15 Pavel Galetka, asistoval #8 Lukáš Jemelka (1:4)
19:59 Střely domácí:11 hosté:10
19:36 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #15 Pavel Galetka, asistoval #9 Jiří Šincl (1:3)
11:17 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #29 Tomáš Šalda (1:2)
06:55 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 1:1
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #27 Jan Grygera, asistoval #17 Michal Richter (1:1)
06:17 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #75 Josef Veselík (0:1)