• 58 57:42
    6:13
    (Venouš)

FbC Slow Shoes Holešov - FbC Asper Šumperk 6:13
branky: 1. Aleš Trněný, 5. Radek Mikšík, 43. Petr Tkadlčík, 47. Michal Richter, 57. Michal Richter, 58. Radek Mikšík - 8. Matyáš Zapletal, 9. Jindřich Kamler, 12. Jindřich Kamler, 24. Jindřich Kamler, 31. Michal Šíma, 33. Daniel Chladil, 39. Michal Vařeka, 44. Petr Paloušek, 47. Daniel Venouš, 53. Jindřich Kamler, 54. Daniel Venouš, 57. Jindřich Kamler, 58. Daniel Chladil; rozhodčí: Radim Komínek - Pavel Rýznar; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Luboš Janalík 19 - Antonín Byvan 21; po třetinách: 2:3, 0:4, 4:6
60:00 střely ve střetí třetině: domácí 10; hosté 12. Celkem: domácí 27, hosté 32
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Výborný vstup do zápasu, který nečekal asi nikdo. Poté přišly klasické chyby z netrénovanosti, jako je pokrytí standartních situací a podobných pro nás nesecvičených akcích. Soupeř byl od druhé třetiny jasně lepší. Děkujeme soupeři a rozhodčím.
60:00 Vyjádření trenéra hostů: Vyhrál tým, který byl lepší ve všech herních aspektech. Pro nás naprostá povinnost, děkujeme soupeři za utkání.
57:42 GÓL FbC Asper Šumperk! 6:13
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #21 Daniel Chladil, asistoval #8 Daniel Venouš (6:13)
57:09 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 6:12
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #51 Radek Mikšík, asistoval #89 Aleš Trněný (6:12)
56:44 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 5:12
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #17 Michal Richter, asistoval #4 Michal Fridrich (5:12)
56:13 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #4 Michal Šíma (4:12)
53:38 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #8 Daniel Venouš, asistoval #24 Matyáš Zapletal (4:11)
52:59 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:10
46:38 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:9
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #8 Daniel Venouš bez asistence (4:9)
46:22 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 4:8
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #17 Michal Richter, asistoval #88 Tomáš Müller (4:8)
43:14 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:8
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #12 Petr Paloušek z trestného střílení (3:8)
42:10 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 3:7
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #89 Aleš Trněný (3:7)
40:00 střely ve druhé třetině: domácí 7, hosté 12
38:36 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:7
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #87 Michal Vařeka, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:7)
32:17 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:6
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #21 Daniel Chladil, asistoval #87 Michal Vařeka (2:6)
30:32 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:5
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:5)
23:39 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:4
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #84 Filip Jáně (2:4)
20:00 střely: domácí 10; hosté 8
11:21 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:3
08:17 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler bez asistence (2:2)
07:15 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #24 Matyáš Zapletal, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:1)
04:46 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:0
00:42 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 1:0
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #89 Aleš Trněný, asistoval #51 Radek Mikšík (1:0)