(Kratochvílová)
  • 60 59:09
    Soběslav

Wizards DDM Praha 10 - Banes Florbal Soběslav 5:4
branky: 20. Zuzana Syrovátková, 25. Zuzana Syrovátková, 29. Zuzana Syrovátková, 33. Zuzana Syrovátková, 45. Lucie Smutná - 43. Monika Háková, 49. Monika Háková, 52. Monika Háková, 60. Adéla Kubátová; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Kristýna Blažejová 21 - Jana Pavlíková 25; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:4
60:00 Komentář trénéra domácích: Dobře rozehraný zápas zdramatizovala třetí třetina kdy jsme naprosto vypadli z koncentrace a soupeř se díky tomu chytil a cítil šanci utkání zvrátit. Pro nás důležité tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů: Gratuluji soupeři k vítězství. O výsledku vyrovnaného utkání rozhodla druhá třetina. Děkuji holkám za předvedený výkon.
60:00 Střely po 3. třetině: Wizards - 9, Soběslav - 14
59:09 Timeout Banes Florbal Soběslav
59:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #11 Tereza Kratochvílová (5:4)
58:11 Družstvo Soběslavi je v plném počtu.
57:40 Slavíčková pěkně dorážela, ale domácí brankářku zůstala pozorná.
54:10 Hegmonová střelou z otočky dobře prověřila brankářku hostí.
52:40 Mašková pěkně vystřelila, ale pouze do připravené Pavlíkové.
51:21 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Háková, asistoval #13 Markéta Kabešová (5:3)
50:14 Hra se přiostřuje.
48:21 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:2
45:48 Kodrová opět vyzkoušela pozornost hostující brankářky.
44:02 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #2 Lucie Smutná, asistoval #14 Tereza Vudarčíková (5:1)
43:50 Valentová vystřelila pouze do připravené Pavlíkové.
42:32 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:1
41:48 Slavíčková dobře vystělila z otočky, ale Pavlíková předvedla výborný zákrok nohou.
40:52 Kabešová M. jen těsně minula domácí branku.
40:00 Střely po 2. třetině: Wizards - 11, Soběslav - 5
38:15 Domácí zatím v oslabení nepouští soupeře k nějaká větší šanci.
35:40 Slavíčková vystřelila z těžkého úhlu pouze do připravené Pavlíkové.
35:19 Bínová střílí těsně nad.
32:13 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Zuzana Syrovátková bez asistence (4:0)
31:54 Valentová se dobře natlačila před branku, ale brankářka hostí opět připravena.
30:50 Hosté jsou v plném počtu.
30:12 Valentová pohotově doráží, ale Pavlíková dobře zasahuje.
29:13 Střela Černochové jen těsně prosvištěla nad hostující brankou.
28:13 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Zuzana Syrovátková, asistoval #36 Zuzana Panchártková (3:0)
27:42 Kodrová vypálila bombu těsně nad.
27:15 Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil #8 Dana Ujková.
24:59 Husáková střílí z půlky, ale pouze do rukou brankářky hostí.
24:21 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Zuzana Syrovátková, asistoval #2 Lucie Smutná (2:0)
23:01 Kabešová M. prověřila pozornost Blažejová, ta však byla připravena.
20:00 Počet střel: Wizards - 10, Soběslav - 6
19:48 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Zuzana Syrovátková, asistoval #15 Adela Valentová (1:0)
19:28 Po střele Slavíčkové se k dobré příležitosti dostala Kodrová, ale ani na dvakrát nedokázala překonat Pavlíkovou.
17:01 Přečíslení 3 na 2 zakončila Kubátová do horní tyčky domácí branky.
15:43 Vacková pohotově střílí, ale Blažejová vyráží pravou rukou.
12:38 Po ztrátě Slavíčkové se dostala do dobré příležitosti Kabešová, ale domácí brankářka zůstává stále nepřekonána.
12:30 Střelu Kodrové zblokovala Kabešová M.
09:43 Kubátová se dobře uvolnila a bekhendovou střelou ohrozila domácí branku.
08:54 Střela Háková šla jen těsně mimo.
07:01 Kodrová pohotově orazítkoval tyč hostující branky.
06:35 Hra se přelévá ze strany na stranu.
04:54 Střelu Kabešová vyráží domácí brankářka pohotovým zákrokem.
03:20 Kodrová střílí z těžkého úhlu jen těsně mimo.
02:09 Husáková střílí, ale brankářka hostů je připravena.
01:12 První střelu utkání si připsali hosté, Blažejová ale předvedla dobrý zákrok.
00:01 Úvodní vhazování získávají domácí.