1

2

3.

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FTC Vysoké Mýto 3:4pn
branky: 33. Tereza Lengálová, 50. Sabina Mátlová, 51. Jana Kováříčková - 13. Klára Minářová, 22. Lucie Buvalová, 54. Veronika Bekeová, N Eliška Jégrová; rozhodčí: Václav Skácel - Marek Loskot; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Vendula Nováková 20 - Tereza Ondrová 26; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč #11 Petra Drápalová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #66 Veronika Bekeová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč #17 Nataly Asfourová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #20 Eliška Jégrová a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč #16 Tereza Lengálová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #3 Lucie Buvalová a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra domácích pana Jana Komínka: 'Dnes velice kvalitní utkání. Soupeř od druhé třetiny velice kvalitní při rozehrávce a nenechal se rozhodit naším napadáním. Ke konci utkání už rozhodlo štěstí. Děkuji soupeřům, divákům a přeji štastnou cestu domů.'
65:00 Komentář trenéra hostů pana Vaňáska: 'Krásné, tvrdé utkání, které jsme nechtěli ztratit. Štastný konec nájezdy. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.'
65:00 Počet střel na branku celkem: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 29; FTC Vysoké Mýto 23
65:00 Počet střel na branku v prodloužení: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 1; FTC Vysoké Mýto 2
65:00 Ukončení prodloužení
63:46 Pospíšilová poslala krásnou střelu, ale brankářka vytáhla nad branku.
63:00 Čas běží, ale šance nejsou.
60:35 Hosté drží míček, ale šance nejsou.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Počet střel na branku ve 3. třetině: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 13; FTC Vysoké Mýto 7
58:52 Hraje se nahoru dolů.
58:00 Poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:20 Fantastický zákrok hostující bránkářky po střele Martincové.
56:00 Oba týmy chtějí rozhodnout v zápase, nehraje se styl hlavně neudělat chybu.
53:37 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #66 Veronika Bekeová bez asistence (3:3)
53:37 Domácí vrací soupeřovi lehkou branku, po obrovské chybě za domácí brankou hosté vyrovnavají.
50:52 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 3:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #5 Jana Kováříčková, asistoval #11 Petra Drápalová (3:2)
50:52 Nához z vlastní poloviny k překvapení všech proskákal až do sítě a domácí dvěma brankami otáčí vývoj utkání.
49:37 Obrovká chyba hostů, když úplně zapomněli volnou hráčku před brankou, která v klidu zakončuje a vyrovnává.
49:34 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #16 Tereza Lengálová (2:2)
48:31 Pražáková svedla tvrdý souboj, po kterém soupeřka skončila v mantinelu a následně poslala na střel na Baranovou, kterou brankářka vychytala.
45:36 Na hřišti se začání přiostřovat. K vidění je dost hraničních soubojů.
44:45 Domácí mají šance, ale ani Švéhlová nevyrovnavá.
43:36 Na domácí straně je již vidět nezvozita.
41:00 Velká šance domácích vyrovnáním neskončila.
39:22 Na Novákovou se řítila v úniku soupeřka, ale stav zůstat nezměněn.
39:01 Domácí se snaží vyrovnat, ale nemůžou se dostal do šancí.
35:35 Zápas pokračuje ve výborném tempu.
34:20 Domácí Martincová teď selhala ve vyložené šanci.
33:01 Domácí Nováková teď předvedla krásný zákrok, díky čemuž se stav nezměnil.
32:43 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #3 Petra Ondráčková (1:2)
32:43 Domácí Baranová šla sama na bránu, avšak nedala, následně se odrazil míček nazpět k ní, a z otočky snižuje.
32:02 Velká šance hostů.
31:51 Krásná střela domácí Pospíšilové, ale opět bez změny stavu na domácí straně.
31:14 Hosté hrají v plném počtu.
31:04 Domácí pokračují v zámku kolem branky, ale branka stále nic.
29:14 Obrovská šance Drápalové, která minula prázdnou branku po křižné přihrávkce.
29:01 Uvidíme, zda přesilovka domácích bude lepší než první.
24:57 Střela domácí Krejčí Asfourové skončila pouze v náruši brankářky.
24:17 Oba týmy aplikují aktivní presink, což přináší na hřišti řadu soubojů.
23:00 Krásná střela domácí Kovaříčkové z volného úderu, ale hostující brankářka Ondrová drží stále čisté konto.
21:54 Hostující hráčka dostala míček do běhu, a krásnou střelou na zadní tyč navyšuje vedení.
21:53 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Lucie Buvalová, asistoval #68 Eva Juříková (0:2)
20:00 Počet střel na branku v 1. třetině: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 6; FTC Vysoké Mýto 5
19:35 Domácí Baranová vyslala nebezpečnou střelu, ale stav zůstal nezměněn.
18:48 Domácí teď mají více ze hry, ale vyrovnání před koncem třetiny pořád nepřichází.
17:34 Aligátorky teď zavřely hostující tým na velkém brankovišti, ale vyrovnání nepřichází.
16:35 Domácí Kovaříčková teď krásně vyvezla míček na polovinu hostí a vytvoříla přečíslení, které skončilo zákrokem brankářky.
16:14 Až na šance je zatím k vidění výborné utkání, plné soubojů v rychlosti a krásných individuální akcí.
14:50 Domácí Nováková teď předvedla výborný zákrok, který drží tým ve hře,
12:49 Chyba na polovině hřiště vyústila k situace 2 na 1, kterou hostující družstvo využívá.
12:48 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #66 Veronika Bekeová (0:1)
11:46 Na hřišti jsou k vidění krásné akce 1 na 1, ale vše kolem poloviny hřiště.
09:44 Hra plyne rychle, ale je to boj.
07:40 Domácí Pospíšilová se krásnou fintou uvolnila, ale k zakončení opět nedošlo.
04:51 Pěkně zaplněná tribuna zatím žádnou velkou šanci neviděla.
03:36 Hosté hrají v plném počtu. Domácí se k žádné šance nedostaly.
02:49 Domácí kombinují kolem branky, ale střela žádná.
00:01 Úvodní vhazování vyhrálo domácí družstvo.