• 43 42:15
    5:6
    ()

Florbal Ústí B - ASK Lovosice - LFP 5:6
branky: 10. Marek Prokop, 16. Jan Faltín, 21. Jakub Krupica, 39. Josef Pazderka, 40. Martin Stejskal - 3. Jakub Kroupa, 7. Jakub Kroupa, 9. Matěj Kroupa, 37. Jakub Kroupa, 41. Tomáš Rudolf, 43. Jakub Kroupa; rozhodčí: Michal Král - Ladislav Láska; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: David Hofman 18 - Jakub Rudiš 0; po třetinách: 1:3, 2:0, 2:3
44:26 Signalizované vyloučení domácích.
42:15 GÓL ASK Lovosice - LFP! 5:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #66 Jakub Kroupa bez asistence (5:6)
42:15 Kdo jiný než Kroupa posílá svůj tým do vedení.
41:10 Hra se přelévá ze strany na stranu, jak to dopadne? To se dozvíme v následujících minutách.
40:41 GÓL ASK Lovosice - LFP! 5:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #31 Tomáš Rudolf, asistoval #66 Jakub Kroupa (5:5)
39:56 GÓL Florbal Ústí B! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #29 Martin Stejskal, asistoval #16 Marek Prokop (5:4)
39:22 Timeout ASK Lovosice - LFP
38:54 GÓL Florbal Ústí B! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #32 Josef Pazderka, asistoval #7 Karel Riegert (4:4)
36:47 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #66 Jakub Kroupa, asistoval #23 Štěpán Pardubický (3:4)
36:47 Útočník Kroupa se ujal míčku ve středním pásmu, nehodlal se o něj s nikým dělit a po pár kličkách vystřelil přesně nad nohu brankaře na zadní tyč.
29:59 Ani únik Jana Faltína v závěru třetiny neskončil gólem, dojděte si na párek či klobásu, čeká nás přestávka.
20:36 GÓL Florbal Ústí B! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #8 Jakub Krupica bez asistence (3:3)
15:16 GÓL Florbal Ústí B! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #26 Jan Faltín, asistoval #32 Josef Pazderka (2:3)
09:32 GÓL Florbal Ústí B! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #16 Marek Prokop, asistoval #73 Jakub Kácha (1:3)
08:35 Timeout Florbal Ústí B
08:35 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #6 Matěj Kroupa, asistoval #66 Jakub Kroupa (0:3)
06:45 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #66 Jakub Kroupa, asistoval #26 Jakub Dvořák (0:2)
02:56 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #66 Jakub Kroupa, asistoval #31 Tomáš Rudolf (0:1)