6:3
    Dominik HORÁK
    (Salaďak)

DDM Horní Počernice ORKA - Tatran Střešovice B 6:3
branky: 18. Lukáš Zadák, 29. Ondřej Gilar, 31. Jan Kolář, 33. David Šindelář, 35. Lukáš Zadák, 41. Jan Kolář - 22. Martin Remeš, 44. Tomáš Salaďak, 45. Dominik Horák; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Martin Pavlík; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Filip Hejtík 18 - Lukáš Kříž 27; po třetinách: 0:0, 2:1, 4:2
45:00 Komentář trenéra hostů:V tomto zápase nám bohužel nevyšlo nic, co jsme chtěli. Potřebujeme ještě zapracovat na určitých věceh. Děkuji soupeři za utkání!
45:00 Komentář trenéra domácích: Podle prvních dvou třetin to vypadalo na vyrovnaný zápas, ale ve třetí třetině se nám povedlo splnit náš dnešní cíl a porazit soupeře v boji o postup. Děkuji soupeři za utkání!
44:51 GÓL Tatran Střešovice B! 6:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #80 Dominik Horák, asistoval #57 Tomáš Salaďak (6:3)
43:19 GÓL Tatran Střešovice B! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #57 Tomáš Salaďak, asistoval #50 Matěj Moravec (6:2)
40:07 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 6:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #16 Jan Kolář, asistoval #10 Daniel Bárta (6:1)
34:47 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 5:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #3 Lukáš Zadák, asistoval #8 Vít Mičke (5:1)
32:43 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 4:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #63 David Šindelář bez asistence (4:1)
30:27 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 3:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #16 Jan Kolář, asistoval #3 Lukáš Zadák (3:1)
28:39 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 2:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #27 Ondřej Gilar, asistoval #48 Jakub Wágner (2:1)
21:20 GÓL Tatran Střešovice B! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #93 Martin Remeš, asistoval #10 Zbyšek Piták (1:1)
17:09 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 1:0
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #3 Lukáš Zadák bez asistence (1:0)