3:6
    Adam BUDNÍK
    (Kavka)

FBŠ Hattrick Brno - FBC Spartak Přerov 3:6
branky: 4. Zdeněk Malich, 15. Antonín Šmerák, 42. Michal Machálek - 2. Marek Tesař, 3. Jan Šromota, 13. Michal Baran, 19. Tomáš Hořecký, 38. Jiří Loucký, 45. Adam Budník; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Martin Němec 8, David Fojt 10 - Václav Raška 29; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:2
44:59 Komentář Brna: Zápas jsme si prohráli v prvních pěti minutách, kdy jsme dostali laciné goly. Děkujeme za utkání.
44:59 Komentář trenéra Hausnera: Dnes to bylo povedené utkání po všech stranách. Projevilo se i to, že jsme byli poprvé v sezoně v plné sestavě. Doufám že na dnešní výkon navážeme i v ostatních utkáních. Díky soupeří i hráčům za utkání.
44:59 střely domácí 6, hosté 22 střely celkem domác 24í, hosté 32
44:33 GÓL FBC Spartak Přerov! 3:6
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil #18 Adam Budník, asistoval #14 Petr Kavka (3:6)
41:46 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 3:5
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #16 Michal Machálek, asistoval #37 Vít Máček (3:5)
38:49 Timeout FBC Spartak Přerov
37:04 GÓL FBC Spartak Přerov! 2:5
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil #11 Jiří Loucký, asistoval #5 Jan Šromota (2:5)
30:00 střely domácí 6, hosté 7
18:28 GÓL FBC Spartak Přerov! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #18 Adam Budník (2:4)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #83 David Fojt družstva FBŠ Hattrick Brno
15:00 střely domácí 11, střely hosté 4
14:41 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #27 Antonín Šmerák, asistoval #37 Vít Máček (2:3)
12:47 GÓL FBC Spartak Přerov! 1:3
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil #10 Michal Baran, asistoval #5 Jan Šromota (1:3)
03:16 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #10 Zdeněk Malich, asistoval #47 Marek Sládeček (1:2)
02:25 GÓL FBC Spartak Přerov! 0:2
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil #5 Jan Šromota, asistoval #7 Marek Tesař (0:2)
01:25 GÓL FBC Spartak Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil #7 Marek Tesař, asistoval #5 Jan Šromota (0:1)