0:7
    Hynek HALIŘ
    (Skokan)

SK K2 Sportcentrum Prostějov - FBS Olomouc 0:7
branky: 4. Vojtěch Blana, 18. Dominik Špaček, 19. Jaroslav Duda, 29. Hynek Haliř, 30. Lukáš Frydrych, 39. Jan Smékal, 44. Hynek Haliř; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Šimon Chovanec; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Pařenica ? - Václav Kovařík ?; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:2
44:08 Pravděpodobně poslední šance domácích na vstřelení alespoň čestné branky.
43:01 GÓL FBS Olomouc! 0:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 Hynek Haliř, asistoval #6 Milan Skokan (0:7)
43:01 Olomouc využívá svůj tlak v pásmu a přeměňuje jej v sedmou branku.
39:00 Prostějov dostává šanci zkorigovat skóre dnešního utkání.
38:32 GÓL FBS Olomouc! 0:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #23 Jan Smékal, asistoval #12 Daniel Tichý (0:6)
36:47 Prostějov se ubránil i v tomto oslabení.
35:37 Pařenica výborným zákrokem vychytal únik Olomouce.
34:47 Domácí kapitán Král značně rozporoval rozhodnutí jednoho z rozhodčích a oslabuje tak svůj tým na dvě minuty.
30:24 Olomouc vstoupila do třetiny aktivněji a dobře napadá domácí rozehrávku.
29:20 GÓL FBS Olomouc! 0:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #77 Lukáš Frydrych bez asistence (0:5)
29:20 Střelou kousek za polovinou hřiště se prosazuje další olomoucký hráč a Olomouc jasně ovládá průběh utkání.
28:47 GÓL FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 Hynek Haliř, asistoval #62 Jakub Charvát (0:4)
28:47 Dvojici Frýda - Jetel se nedaří rozehrát a Olomouc střílí čtvrtou branku.
27:30 Olomouc je v utkání lepším týmem, drží míček a ovládá dění v zápase.
26:07 Prostějov špatně střídal, ale hráč Olomouce ve vyložené šanci netrefil doslova prázdnou bránu.
25:48 Prostějov šel čtyři na dva, ale Frýda zapomněl míček za sebou a Olomouc málem trestala.
24:22 Prostějov oslabení přežil bez výraznější újmy a hned se vydal do protiútoku. Kovařík byl ale znovu na místě.
18:09 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #28 Jaroslav Duda, asistoval #24 Daniel Coufal (0:3)
17:57 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Dominik Špaček, asistoval #8 Jan Minář (0:2)
14:11 Olomouc oslabení přečkala bez větších problému a je nyní v plném počtu.
13:13 Prostějovu se nedaří usadit v pásmu.
11:48 Bude se vylučovat!
11:25 Na hřišti se nyní nic neděje, oba týmy střídají.
09:37 Prostějov šel nyní tři na dva, kdy uzdravený Maťcha vzal tíhu okamžiku na sebe. Kovařík byl ovšem opět proti a skóre se tak nemění.
09:14 Velká šance domácího Frýdy, který pozorného Kovaříka nepřekonal.
03:11 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #12 Daniel Tichý (0:1)
03:11 Olomouc jde do vedení!
00:00 Utkání je zahájeno.