9:5
    Ondřej HURT
    ()

ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:5
branky: 8. Lukáš Kovařík, 9. Lukáš Kovařík, 14. Ivan Pergler, 19. Lukáš Kovařík, 36. Lukáš Kovařík, 41. Lukáš Kovařík, 42. Jiří Mutínský, 42. Lukáš Kovařík, 45. Ondřej Hurt - 9. Michal Strnad, 21. Tadeáš Daněk, 34. Daniel Eremiáš, 37. Michal Strnad, 43. Martin Řezáč; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 73; zásahy brankářů: Filip Čermák 28 - Marek Pospíšil 26, Martin Baloun 0; po třetinách: 3:1, 1:1, 5:3
44:52 Další hra bez brankáře už ale moc nepomohla, Hurt dokázal střelou přes celé hřiště vsítit devátou branku a stvrzuje tak výhru domácích ve veledůležitém utkání.
44:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #93 Ondřej Hurt bez asistence (9:5)
44:27 Hosté si ještě získávají čas na odpočinek střídáním gólmana.
44:26 Střídání brankáře. Nový brankář #48 Martin Baloun družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
43:41 Řezáčovu snahu neúnavně podporuje hsotující gólman Pospíšil, stejnou mincí ale oplácí na druhé straně Čermák.
42:55 A ta se jim vyplácí! Řezáč dává pátou branku hostů a stále tak drží naděje Chodova.
42:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #99 Michal Strnad (8:5)
42:00 Hosté zkouší hru v 6!
41:38 Necelé čtyři minuty před koncem třetí části Sparta navyšuje náskok už na 4 góly a pro Chodov to tak znamená kritický moment, proto si berou time-out.
41:32 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
41:32 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Lukáš Kovařík, asistoval #62 Jan Linhart (8:4)
41:05 Zákrok na Perglera spoluhráči nenechali bez odezvy a o odplatu se domácí postarali asi nejlepším možným způsobem. Dvě branky v rámci deseti sekund znamenají výrazné navýšení náskoku domácích.
41:04 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #75 Jiří Mutínský, asistoval #80 Daniel Šterbák (7:4)
40:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:4
40:19 Máme tu přerušní po tvrdém faulu na Perglera, který zůstává vedle hrací plochy v péči zdravotnice. Dle informací z exkluzivního anonymního zdroje šlo o faul kolenem do oblasti stehna. Zdá se ale, že Pergler bude v pořádku.
38:50 Pokud dnešní zápas opravdu někomu patří, tak to jsou bezesporu brankáři obou družstev. Vždy když přijde na lámání chleba, Čermák i Pospíšil jsou vždy na svém místě a opravdu si tak zasluhují poklonu.
36:54 Tak trochu zbytečně se nechal vyloučit Pergler a hosté tak dostali další příležitost předvést, že přesilovky jsou jejich silná stránka.
36:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad, asistoval #77 Daniel Eremiáš (5:4)
35:40 Vyplatí se člověku takhle vypisovat? Další krosová přihrávka, kterou si hostující obrana nepohlídala znamená Kovaříkův dnešní už 4 gól.
35:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Lukáš Kovařík, asistoval #42 Daniel Riley (5:3)
33:55 Teď už ani pevná zeď sparťanského brankoviště s přízviskem Čermák nestačila. Takzvaný Eremi-trik (jak zaznělo z publika) sice popírá zákony fyziky a vesmíru samotného, pravidla florbalu ale ne, takže Chodov snižuje na rozdíl jediné branky.
33:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #27 Martin Řezáč (4:3)
33:16 Kvalita hry Chodova se zvyšuje jako geometrickou posloupností. Každou třetinu čím dál lepší a lepší. Domácí brankář ale sérií neuvěřitelných zákroků drží svůj tým.
31:00 Celou halu svým groteskním kouskem pobavil hostující Eremiáš. Po neshodě u stolku vletěly na hřiště dva balony, on ale svšdomitě v rámci milisekund dokázal jeden odpálit na volný úder a druhý zase zpět ke stolku.
30:32 Sparťané vletěli do třetiny jako vítr, přečíslení 3 na 2 sice chodovská obrana zlikvidovat nedokázala, gólman Pospíšil ale ano.
30:01 I ve třetí třetině vyhrává úvodní buly Chodov.
30:00 Počet střel ve druhé třetině 10:6.
29:12 Doubek zkoušel rychlé otočení kolem brány, na Čermáka, respektive jeho nohu, si ale nepřišel a Šterbák uklidňuje situaci.
27:58 Na hřišti v tuto chvíli panuje tak klidná atmosféra, že to až příjemné není.
26:12 Přesilovková hra domácích je zetím pozoruhodná. Góly to ale zatím nepřináší a to bude asi zásadní problém.
24:27 Přesilovku si zahrají také domácí. Uvidíme zda se jim také povede ji proměnit.
23:57 Žádná motivační řeč, jen pečlivá taktika. Chodov v posledních minutách čte hru domácích jako opravdu dobře napsanou knihu.
23:12 Ranní kávička se vstřebala a na tribuně se začínají probouzet fanoušci obou družstev.
22:05 Chodov musel o přestávce obdržet nějakou opravdu výživnou motivační řeč, protože kvalita chodovské hry se výrazně zvýšila oproti první třetině.
20:50 A hosté svou přesilovku využívají! Přesnou střelou do levého horního rohu vyhnal všechny pavouky Daněk.
20:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #15 Tadeáš Daněk, asistoval #99 Michal Strnad (4:2)
20:11 Prvním vyloučeným dnešního zápasu je domácí Riley, po sekání při akci hostů.
19:10 Domácí stále drží gólman Čermák, který teď po pěkném zákroku obdržel nepříjemnou sekyru.
18:18 Zásadní problém hostů budou dnes asi křižné přihrávky před vlastní bránou. Na švestkách chodovskou obranu opět nachytal Kovařík, který tak dnes kompletuje hattrick!
18:17 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
17:29 Další gólová šance na holích Chodova, Doubkova střela ale zavadila snad o každou překážku, která mu přišla do cesty (včetně břevna, Čermákovy helmy a Šterbákova boku) a gól z toho tak opět není.
16:37 Strnad dostal parádně nabito od Doubka, postavení hvězd ale asi nebylo na jeho straně a balon tak minul
15:01 Ve druhé třetině získává úvodní buly Chodov.
15:00 Střely v první třetině 12:8.
13:48 Sparta zvyšuje svůj náskok na dva góly. Petr Tlapa zkoušel překvapit Pospíšila od levého mantinelu, gólman hostů balon pouze vyrazil a Pergler tak nekompromsisně dorazil za zmatenou chodovskou obranu.
13:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #25 Petr Tlapa (3:1)
12:52 Šterbák nabíjel Krskovi na další gól krosovou přihrávkou ke vzdálenější tyči, druhý jmenovaný ale nedokázal skákavý balonek zpracovat a skóre tak zůstává stejné.
11:24 Kovaříkova střela pouze zblokována hostujícím Markem.
10:51 V posledních dvou minutách se hra celkem uklidnila, stále se ale hraje velice tvrdý florbal na obou stranách.
08:35 Duo Kovařík - Hurt dnes asi dá Chodovu zabrat. Stejná dvojice si bere po 15 sekudnách vedení zpátky.
08:34 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Lukáš Kovařík, asistoval #93 Ondřej Hurt (2:1)
08:19 Hosté ale dlouho nezahálejí a střelou k bližší tyči Strnad překonáává Čermáka.
08:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad, asistoval #26 Jakub Bohumínský (1:1)
07:32 Domácí otevírají skóre zápasu! Hurt přesnou krosovou přihrávkou našel osamoceného Kovaříka a ten pohodlně překonal gólmana hostů.
07:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
06:17 Herně ativnějším týmem je zatím Sparta, která neustále tlačí Chodov v jejich obranném pásmu.
05:45 Další střela domácích z hole Hurta, opět ale pozorný Pospíšil zachraňuje situaci.
04:43 Opravdová škoda pro domácího Šterbáka. mohl zakončovat do prázdné brány, balon ale jen těsně minul.
03:30 Dva opravdu luxusní 'last minute' zákroky z dílny gólaman hostů Marka Pospíšila.
00:01 Úvodní buly získala Sparta.