7:0
    Jakub WEISSER
    (Liebich)

FbC Hradec Králové A - FBC Štíři Č. Budějovice 7:0
branky: 1. Johan Liebich, 10. Martin Urbánek, 13. Vojtěch Krejčí, 15. Johan Liebich, 15. Matyáš Velc, 18. Johan Liebich, 45. Jakub Weisser; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Burian ? - Vojtěch Graman ?; po třetinách: 5:0, 1:0, 1:0
44:37 GÓL FbC Hradec Králové A! 7:0
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #35 Jakub Weisser, asistoval #22 Johan Liebich (7:0)
17:26 GÓL FbC Hradec Králové A! 6:0
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #22 Johan Liebich, asistoval #11 Adam Hušek (6:0)
15:00 Domácí po první třetině vedou 5:0. Ti skvěle zvládli úvod a závěr 1. třetiny. Hosté nehrají špatný zápas, ale dělají zbytečné chyby, které domácí nemilosrdně trestají.
14:58 GÓL FbC Hradec Králové A! 5:0
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #13 Matyáš Velc, asistoval #22 Johan Liebich (5:0)
14:45 GÓL FbC Hradec Králové A! 4:0
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #22 Johan Liebich, asistoval #13 Matyáš Velc (4:0)
14:17 Špatný výhoz nepotrestal domácí hráč. Míček mu přistál na hokejce, ale jen těsně minul bránu.
12:46 Hradec Králové ustál několikaminutový nápor Štířů a nyní udává tempo hry.
12:45 GÓL FbC Hradec Králové A! 3:0
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #86 Vojtěch Krejčí, asistoval #35 Jakub Weisser (3:0)
09:35 Hradec Králové navyšuje své vedení. Hosté z Budějovic si nepohlídali hráče z trestné lavice. Ten se dostal za obranu a předložil balonek před prázdnou bránu Urbánkovi.
09:34 GÓL FbC Hradec Králové A! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #34 Martin Urbánek, asistoval #11 Adam Hušek (2:0)
08:48 Všechny střely létají nad branku domácího brankáře.
07:53 Hosté mají výhodu přesilové hry, kterou však nezačali optimálně. Soupeř se zatím skvěle brání
06:31 Herní iniciativu stále drží FBC Štíři ČB.
04:30 Hosté z Budějovic se snaží dohnat jednogólové manko.
00:31 GÓL FbC Hradec Králové A! 1:0