• 60 59:19
    11:3
    (Stašková)

PSN Tatran Střešovice - FBŠ Jihlava 11:3
branky: 9. Lenka Faltusová, 20. Julie Faťunová, 22. Monika Zikmundová, 31. Natálie Houžvičková, 32. Nella Stašková, 34. Markéta Prontekerová, 39. Karolína Marko, 44. Julie Faťunová, 49. Julie Faťunová, 57. Michael Chobotský, 60. Julie Faťunová - 20. Gabriela Křemelová, 23. Pavlína Vaněčková, 55. Anna Korešová; rozhodčí: Jakub Machů - Jan Přibyl; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Simona Werbynská 11, Kristýna Janglová 9 - Anna Bartošová 19, Kateřina Holemářová 9; po třetinách: 2:1, 5:1, 4:1
60:00 Vyjádření trenéra dmácích, Jiřího Uhra: Bohužel ještě nemáme kvalitu takovou, abychom celý zápas dokázali odehrát na tři útoky, takže bylo v průběhu zápasu potřeba občas hru stáhnout a zvýšit tempo. Od začátku jsme měli více ze hry, ale střelecky se prosadili výrazněji až v druhé polovině utkání. Musíme trénovat a být lepší. Děkuji divákům opět za skvělou podoru, soupeři za příjemný zápas a všem přeji hezký, první adventní večer.
60:00 Vyjádření trenérky hostí p. Přibylové: První třetinu jsme zvládly takticky velice dobře, ve druhé třetině jsme po pár individuálních chybách dostali 2 rychlé góly. Poté jsme začaly kupit chyby. Třetí třetina už byla z naší strany o něco lepší, ale soupeř si už zápas pohlídal. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve třetí třetině 13:10.
59:30 Prontekerová si vytvořila pěknou šanci, ale střela jí sjela a ani následující pokus Tatranu nemířil mezi tyče brány.
59:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 11:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #73 Julie Faťunová, asistoval #76 Nella Stašková (11:3)
59:19 Tak druhá přesilovka Tatranu již úspěšná, Faťunová dorazila míček za záda Holemářové.
58:27 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #86 Lenka Faltusová.
58:27 Faltusová si hezky položila golmanku, ale minula bránu, následuje vyloučení.
58:27 Marco v šanci zastavena jen faulem, následuje trestné střílení.
57:37 Další únik Faťunové, ale vystřelila těsně vedle.
56:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Michael Chobotský, asistoval #86 Lenka Faltusová (10:3)
56:38 Na rychlé rozehrání míčku Jihlava nezareagovala a Chobotská přidává už desátý gól.
55:01 Marco proti Holemářové neúspěšná.
54:23 GÓL FBŠ Jihlava! 9:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #11 Anna Korešová, asistoval #3 Tereza Šánová (9:3)
54:23 Tentokrát už ztrátu míčku tatranské obrany Korešová potrestala.
54:02 Další neúspěšný únik Korešové.
53:12 Po rychlém přenesení hry měla šanci skórovat Prontekerová, ale proti jihlavské obraně neuspěla.
51:30 Korešová měla další možnost využít obrovskou chybu v rozehrávce Tatranu avšak znovu neuspěla.
48:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #73 Julie Faťunová, asistoval #86 Lenka Faltusová (9:2)
48:47 Teď jsme v ryhlém sledu viděli po 2 šancích na obou stranách, až v té poslední byla Faťunová úspěšná a tím zkompletovala svůj hattrick.
48:25 Zimkmunová chybovala v rozehrávce, ale Korešové se toho nepodařilo využít.
47:23 Nahrávku Marco před bránu zastavila Holemářová.
45:51 Hráčky Tatranu teď zpomalili hru, vidíme snahu o více rozvážnou rozehrávku.
43:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:2
43:51 Už druhé vytočení zpoza brány Faťunové a znovu úspěšné.
42:34 Janglová se v bráně Tatranu prezentuje velmi pěkným zákrokem.
41:28 Střela Zikmundové mířila vysoko nad bránu.
40:35 Jihlava již dobránila zbytek oslabení bez větších potíží.
40:01 Oba týmy do třetí třetiny střídají golmanku.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #46 Kristýna Janglová družstva PSN Tatran Střešovice
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Kateřina Holemářová družstva FBŠ Jihlava
40:00 Střely v druhé třetině: 15:6.
39:55 I přes některé pěkné nahrávky se Tatran už v 1. třetině v přesilovce neprosadí.
38:31 Další šanci Tatranu zastavila Mazourková jen pomocí faulu.
38:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #3 Karolína Marko, asistoval #45 Markéta Prontekerová (7:2)
38:13 Marco skóruje z dorážky.
36:55 Bartošová předvedla další zákrok proti Faťunové.
35:24 Další pěkný pokus Houžvičkové neúspěšný.
34:35 Houžvičková se prokličkovala mezi obranou Jihlavy, ale trefila jen tyčku.
33:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #45 Markéta Prontekerová, asistoval #3 Karolína Marko (6:2)
33:13 Prontekerová se pěkně uvolnila v brankovišti soupeře a přidává další gól.
31:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #76 Nella Stašková, asistoval #11 Michael Chobotský (5:2)
31:06 A v zápětí přidává další gól Tatranu povedenou střelou Stašková.
30:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #64 Natálie Houžvičková, asistoval #4 Klára Zelinková (4:2)
30:14 Zelinková vyslala pěknou crossovou nahrávku a Houžvičková se už před odkrytou bránou nemílila.
29:34 Faltusová měla před sebou úplně odkrytou bránu, ale trefila jen boční síť.
28:22 Lisová v úniku trefuje pro změnu břevno opačné brány.
27:37 Bartošová vyráží míček na břevno.
27:16 Tatran má teď sled několika šancí, kde se v podstatě daří vše krom zakončení.
24:59 Pěkná akce Tatranu skončila zblokovanou střelou Staškové.
22:48 GÓL FBŠ Jihlava! 3:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #28 Pavlína Vaněčková bez asistence (3:2)
22:48 Chybu v rozehrávce Tatranu trestá Vaněčková.
22:25 Střela Staškové mířila těsně vedle odkryté části brány.
21:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Monika Zikmundová, asistoval #82 Zora Nižňanská (3:1)
21:03 První vážnější ohrožení brány ve druhé třetině, pěkně rozehraná standardka, končí gólem.
20:00 Střely v první části 11:7.
19:48 GÓL FBŠ Jihlava! 2:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #22 Gabriela Křemelová, asistoval #3 Tereza Šánová (2:1)
19:48 Tak na odpověď Jihlavy jsme nemuseli čekat příliš dlouho, přesnou střelou skóruje Křemelová.
19:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #73 Julie Faťunová bez asistence (2:0)
19:36 Faťunové se vytočila zpoza brány a přeně zakončila.
18:53 Krásnou střelu Faťunové z voleje vyráží Bartošová.
16:11 Faltusová se tlačila k dorážce, ale vstoupila do malého brankoviště.
14:38 Pěkný zákrok Werbynské následovalo chycení balonku mimo brankoviště, Jihlava bude rozehrávat z rohu.
13:30 Jihlava úspěšně napadala rozehrávku Tatranu, ale následná střela Vaněčkové mířila vedle.
11:40 Chobotská se pěkně uvolnila při standardní situaci, ale její střela nebyla dost přesná.
10:19 Střela z první Zikmundové k překonání Bartošové nestačila.
09:51 Prontekerová krásně z otočky nahrála Marko, ale ta před prázdnou bránou netrefila balonek.
08:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #86 Lenka Faltusová, asistoval #27 Anežka Viplerová (1:0)
08:39 Přesná střela ze střední vzdálenosti Faltusové otevírá skóre dnešního zápasu.
07:08 Werbynská poslala dlouhým výhozem do úniku Marko, ale Mazourková se sthihla vrátit a únik zastavit.
06:29 Pokus Chobotské zblokovaný obranou Jihlavy.
05:24 Faťunová v úniku trefila jen Bartošovou.
04:12 Teď jsme viděli i pokus od hráček Jihlavy, ale střela letěla daleko od brány.
03:14 Krásná střela Faltusové z otočky trefila jen spojnici brány.
02:24 V úvodu jsou více na balonu hráčy Tatranu, ale žádné vážné ohrožení branky jsme zatím neviděli.
00:22 Už v prvních momentech se Tatran, respektive Viplerová dostává ke střele, branku ale minula.