• 58 57:27
    6:2
    ()

Florbalová akademie MB - FBC Liberec 6:2
branky: 24. Sandra Fadrhoncová, 25. Barbora Martínková, 32. Lenka Martošová, 46. Tereza Kabátová, 55. Anna Říhová, 58. Lenka Martošová - 30. Daniela Pokorná, 43. Daniela Pokorná; rozhodčí: Kristýna Blažejová - Tereza Vudarčíková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Adéla Nejezchlebová 15 - Aneta Blahníková 47; po třetinách: 0:0, 3:1, 3:1
60:00 Hodnocení trenéra domácích: Bylo těžké hrát proti soupeři, který jsem přijel především bránit. V první třetině se nám nedařilo, byli jsme málo v pohybu a málo stříleli. Chtěl bych hráčky pochválit za zlepšený výkon ve třetí třetině. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Hodnocení trenéra hostí: Chtěl bych našim hráčkám pogratulovat k odehranému zápasu. Stále se snažíme zapracovat nové hráčky, které v tomto utkání předvedly vynikající výkon. Věřím, když v tomto budeme stále pokračovat, že se začneme posouvat. Ještě jednou našim hráčkám moc gratuluji, soupeřkám gratuluji k výhře.
57:27 GÓL Florbalová akademie MB! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Lenka Martošová bez asistence (6:2)
57:27 Martošová se již trefila krásnou střelou k tyči
54:58 GÓL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #7 Anna Říhová bez asistence (5:2)
54:58 Říhová si vzala míček a nezastavila se, dokud míček nebyl v brance
54:17 Břevno po střele Bárkové
53:18 Martošové se nedaří dát další gól, ale už měla několik šancí, naposledy trefila boční síťku
50:38 Hra se nám vyrovnala, Boleslav se snaží udržet náskok
47:42 Hezký průnik od Martošové, ale Bárková zakončuje mimo
45:48 GÓL Florbalová akademie MB! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #18 Tereza Kabátová, asistoval #22 Lenka Martošová (4:2)
45:48 Přesná střela Kabátové
44:45 Martošová netrefuje prázdnou bránu ani na první ani na druhý pokus
42:50 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Daniela Pokorná, asistoval #6 Kateřina Dlouhá (3:2)
42:50 Přená střela Pokorné, na kterou domácí gólmanka nedosáhla
39:59 Střely ve druhé třetině: Mladá Boleslav 15, Liberec 4
37:56 Obraz hry je pořád stejný, Mladá Boleslav drží míček a Liberec zablokovává většinu střel, zbytek chytá gólmanka Blahníková
32:23 Po chybě Řehákové situaci zachránila domácí gólmanka
31:43 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Lenka Martošová, asistoval #85 Eliška Horáková (3:1)
31:43 Tlak domácích hráček skončil zablokovanou střelou Kabátové
31:43 Po střele Horákové doráží do brány Marošová
31:37 Únik Žapkové - střela zblokována
29:50 Břevno po střele Kabelákové
29:04 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Daniela Pokorná bez asistence (2:1)
29:04 Samostatný únik proměnila Pokorná
27:49 Domácí hráči nevyužili přečíslení 3 na 1
27:15 Střela od Řeháčkové vyrazila hostující gólmanka
24:20 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Barbora Martínková, asistoval #15 Lída Chovancová (2:0)
23:47 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Sandra Fadrhoncová, asistoval #94 Michaela Heráková (1:0)
12:00 Krásný zákrok domácí gólmanky po střele hostující obránkyně
11:06 Obraz hry je pořád stejný, domácí hráčky tlačí, ale všechny střely kryje hostující gólmanka.
06:14 Neskutečný baletní skok Elišky Horákové, ale bohužel netrefuje balón ze vzduchu
05:00 Zatím střílí pouze domácí hráči, ale bez úspěchu
02:00 Hra je zatím vyrovnaná s více šancemi na domácí straně