1:12
    ()
3

FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:12
branky: 14. Vendula Plíšková - 11. Karolína Šablaturová, 12. Barbora Greiplová, 18. Barbora Sedláčková, 21. Karolína Šablaturová, 22. Kateřina Šromotová, 29. Kateřina Šromotová, 31. Barbora Greiplová, 32. Barbora Sedláčková, 32. Markéta Mrázová, 36. Kateřina Šromotová, 37. Martina Podroužková, 38. Barbora Greiplová; rozhodčí: Michal Jon - Tomáš Mádr; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 28 - Pavla Lišková 16; po třetinách: 1:3, 0:9, 0:0
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Ljachová Veronika, Ostrava: Zuzaníková Alena
60:00 Komentář trenéra domácích (Horáček Petr): Celkově nás trápí v našem týmu kreativita, hra jeden na jednoho a tím vlastně prohráváme zápasy. Dneska se nám povedla pouze třetí třetina, která skončila 0:0. Soupeř vyhrál zaslouženě. Přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí (Robenek Lukáš): Po včerejšku pomalejší rozjezd, ale v druhé třetině nám tam spadlo úplně všechno a byl to takový malý koncert, škoda, že jsme nedokázali udržet hru i ve třetí třetině a v ní se protrápili ke konci, ale vzhledem k víkendovému programu budu trochu hodnější než obvykle a a za celý víkend holky chválím.
37:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Barbora Greiplová bez asistence (1:12)
36:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Martina Podroužková, asistoval #14 Karolína Šablaturová (1:11)
36:42 Po neúspěšné akce libereckých se prosadily hráčky hostí
35:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Kateřina Šromotová, asistoval #15 Barbora Greiplová (1:10)
35:55 Střela pod nohou proklouzla do branky Blahníkové
35:10 Hra se na chvíli uklidnila
33:59 V šanci Kateřina Dlouhá, bohužel neproměnila
32:56 Tři hráčky Ostravy samotné před brankou Blahníkové, naštěstí chytá
31:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Markéta Mrázová, asistoval #65 Barbora Žůrková (1:9)
31:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Barbora Sedláčková, asistoval #14 Karolína Šablaturová (1:8)
31:17 Tečovaná střela od mantinelu
30:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Barbora Greiplová, asistoval #23 Pavla Lišková (1:7)
30:26 Po samostatné akci se znovu prosazuje hráčka hostí
28:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Kateřina Šromotová, asistoval #65 Barbora Žůrková (1:6)
28:37 Na střelu od mantinelu ale už nestačila
27:59 Krásný zákrok domácí Blahníkové
26:07 Zmatek před ostravskou brankou
25:24 Souboj ve středu hřiště končí lépe pro liberecké
23:50 Oba týmy bojují o každý míč. Domácí nechtějí znovu inkasovat.
21:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Kateřina Šromotová, asistoval #13 Markéta Mrázová (1:5)
21:24 A pokračují v tlaku na branku
20:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #7 Barbora Sedláčková (1:4)
20:33 Hráčky Ostravy nezpomalují a navyšují si náskok o 3 branky
20:00 Střely po 1. třetině: Liberec - 8, Ostrava - 9
17:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
17:31 Sedláčková se prosadila střelou backhandem
13:48 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Vendula Plíšková, asistoval #3 Dominika Plichtová (1:2)
13:48 Plíšková prostřelila brankářku hostí
11:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Barbora Greiplová, asistoval #72 Veronika Macková (0:2)
11:47 Ostrava navyšuje svůj náskok na 2:0
11:41 Kabeláková ohrozila střelou z půlky
10:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #11 Martina Podroužková (0:1)
10:11 A máme tu první gól Ostravy
07:49 Nebezpečná střela hostí
04:55 Standartka pro domácí z nebezpečného území, bohužel do zdi.
02:42 Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy bojují o každou šanci
00:05 Zápas započal a hned první střelou v úvodu přivítala Kabeláková soupeřky.