• 44 43:12
    5:3
    (Žižková)

Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze - FbC Plzeň 5:3
branky: 14. Lenka Bendlová, 18. Kateřina Sáblíková, 28. Dagmar Ráčková, 35. Marie Culka, 36. Dagmar Ráčková - 19. Alena Žižková, 31. Jana Divišová, 44. Jana Divišová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Tereza Popovičová 18 - Kateřina Peštová 17; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:2
45:00 střely domácí:6; střely hosté:8
43:48 Tým FbŠ Plzeň hraje v 6, odvolali brankářku
43:12 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #99 Jana Divišová, asistoval #26 Alena Žižková (5:3)
43:12 Tým FbŠ Plzeň se opět prosadil dokutáleným míčkem za záda brankařky
39:04 větší část přesilové hry FbŠ Plzen se hrála v jejich obranné polovině, chvílemi nebylo poznat, že hrají v přečíslení
38:58 přestože hraje tým Ovocných Bází oslabení, daří se jim unikat do obranné části soupeře
35:40 GÓL Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze vstřelil #5 Dagmar Ráčková, asistoval #20 Kateřina Sáblíková (5:2)
35:40 Tým Ovocných Bází se v krátké době 2x prosadil, zejména díky dorážkám před bránou a přesným přihrávkám
34:59 GÓL Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze vstřelil #15 Marie Culka, asistoval #20 Kateřina Sáblíková (4:2)
33:26 Brankařka týmu Ovocné báze teď měla několik úspěšných zákroků, FbŠ Plzeň teď hodně aktivně útočilo, poslalo v krátké době velký počet střel, nicméně málo z nich mířilo na bránu.
30:28 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #99 Jana Divišová, asistoval #74 Kateřina Peštová (3:2)
30:28 FbC Plzeň na úvod třetiny předvedlo parádní výhoz brankařky Peštové a dorážka se trochu se štěstím dokutálela až do branky soupeřů
30:00 střely domáci:7; střely hosté:7
27:40 opět jsme mohli vidět krásný individuální únik hráčky Plzně, tentokrát číslo 68, avšak opět bez zakončení
27:07 GÓL Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze vstřelil #5 Dagmar Ráčková, asistoval #39 Monika Nerudová (3:1)
27:07 Tlak Ovocných Bázi nakonec Plzeň nezvládla
24:54 Tým FbŠ Plzeň se teď na téměř minutu ocitl v uzavření ve své obranné části, ubránil se úspěšně
22:56 Hráčka č.26 z týmu FbC Plzeň předvedla krásnou individuální akci, bohužel bez úspěšného zakončení
19:50 Nyní je to hra nahoru a dolu, oba týmy se snaží prosadit, ale zatím neúspěšně
18:35 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #26 Alena Žižková, asistoval #27 Julie Straková (2:1)
18:35 odpověď týmu Plzně na sebe nedala dlouho čekat
18:20 tym Ovocných bází nastoupil do druhé třetiny aktivněji a byla otázka času, než se prosadí
17:32 GÓL Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze vstřelil #20 Kateřina Sáblíková, asistoval #39 Monika Nerudová (2:0)
15:00 střely domáci:9; střely hosté:6
14:33 Tým Ovocných Bází zlepšil svůj důraz před bránou
13:11 Bázím se podařilo své šance proměnit
13:10 GÓL Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze vstřelil #18 Lenka Bendlová, asistoval #39 Monika Nerudová (1:0)
11:39 hraje se hezký, čistý florbal, téměř bez přerušení