3:7
    Adam KOZEL
    (Carvan)

Floorball Club Falcon - FBC Kralupy n/V 3:7
branky: 10. Vojtěch Řádek, 33. Petr Nejedlý, 35. Patrik Koníček - 9. Jan Řehák, 14. Jan Řehák, 26. Jakub Procházka, 28. Tomáš Carvan, 31. Milan Kocián, 35. Kristián Malík, 35. Adam Kozel; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Vladimír Tajčman ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:5
34:50 GÓL FBC Kralupy n/V! 3:7
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #8 Tomáš Carvan (3:7)
34:28 GÓL Floorball Club Falcon! 3:6
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #8 Tomáš Rydlo (3:6)
34:24 GÓL FBC Kralupy n/V! 2:6
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #24 Adam Kocián (2:6)
33:43 Falcons vstřelily gol, ale nebyl uznán, protože hráč rozehrál tahem.
32:31 GÓL Floorball Club Falcon! 2:5
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #45 Petr Nejedlý bez asistence (2:5)
30:31 GÓL FBC Kralupy n/V! 1:5
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #3 Milan Kocián, asistoval #13 Jakub Procházka (1:5)
27:55 Golman Tajčman zmařil útočnou akci falcons.
27:14 GÓL FBC Kralupy n/V! 1:4
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #8 Tomáš Carvan, asistoval #3 Milan Kocián (1:4)
25:37 GÓL FBC Kralupy n/V! 1:3
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #13 Jakub Procházka, asistoval #3 Milan Kocián (1:3)
24:52 Nebezpečná střela Kralup.Vystřelili hráč číslo 13.
23:59 Celá třetina se nesla ve velmi útočném duchu, o brankové příležitosti nebyla nouze.
13:52 GÓL FBC Kralupy n/V! 1:2
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #10 Kristián Malík (1:2)
11:10 Hráč Kralup s číslem 13 minul odkrytou branku.
09:48 GÓL Floorball Club Falcon! 1:1
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (1:1)
09:48 A je vyrovnáno. Z velmi podobné akce střílejí Falcons, konkrétně hráč číslo 75, vyrovnávající gol.
08:49 GÓL FBC Kralupy n/V! 0:1
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #48 Jan Řehák bez asistence (0:1)
08:49 První gol utkání vstřelily Kralupy.Hráč s číslem 48 nekompromisně zavěsil do odryté brány.
07:07 Hráč Falcons s číslem 6 dostává od rozhodčího výstrahu.
04:48 Hráč Kralup s číslem 48 se dostal do slibné šance,ale trefil pouze tyčku.
03:28 Hráč Kralup s číslem 10 měl slibnou šanci,ale nepodařilo se mu trefit bránu.
01:58 Šance týmu falcon hráč číslo 45, ale netrefil zařízení.