5:2
    Jakub LEVINSKÝ
    (Marek)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FBC Kralupy n/V 5:2
branky: 15. Jakub Seger, 17. Matyáš Doubek, 28. Jakub Seger, 30. Matyáš Doubek, 35. Jakub Levinský - 31. Milan Kocián, 32. Jan Suk; rozhodčí: Jan Krameš - Martin Jindra; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Denemark ? - Vojtěch Růžek ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 3:2
34:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #16 Jakub Levinský, asistoval #3 Richard Marek (5:2)
32:22 Timeout FBC Kralupy n/V
31:56 GÓL FBC Kralupy n/V! 4:2
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #31 Jan Suk, asistoval #10 Kristián Malík (4:2)
30:20 GÓL FBC Kralupy n/V! 4:1
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #3 Milan Kocián, asistoval #48 Jan Řehák (4:1)
29:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #57 Matyáš Doubek, asistoval #13 Jiří Lebeda (4:0)
27:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #10 Jakub Seger, asistoval #57 Matyáš Doubek (3:0)
20:21 Zápas zase začíná ztrácet tempo a diváky na tribuně už začíná víc zajímat, co si dají k obědu než-li zápas.
16:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #57 Matyáš Doubek, asistoval #10 Jakub Seger (2:0)
16:44 Hráči Chodova potvrzují roli favorita a přidávají další gól. Pan Doubek předvedl neuvěřitelné florbalové umění, když dokázal vsítit gól v pádu.
14:51 Jedovku z výběhu golman ani nepostřehl a tudíž se nám konečně mění skóre.
14:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #10 Jakub Seger, asistoval #16 Jakub Levinský (1:0)
12:01 Začala nám druhá třetina a všichni v hale doufají, že se vymaníme z monotonie a začnou přibývat góly nebo alespoň trestné minuty.
10:55 Hra je zatím jako seriál Ulice - nudná a monotonní.