6:6
    Kryštof KOSTRHÚN
    (Vávra)

Floorball Club Falcon - BLACK ANGELS B 6:6
branky: 7. Jakub Škrdla, 10. Vojtěch Řádek, 15. Dominik Bartoš, 21. David Budáč, 24. Vojtěch Řádek, 40. Vojtěch Řádek - 6. Lukáš Horák, 21. Jakub Vávra, 25. Jakub Vávra, 29. Lubomír Seif, 38. Matyáš Pik, 45. Kryštof Kostrhún; rozhodčí: Jan Čadek - Jakub Horyna; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Vinkler ? - Tomáš Ernée ?; po třetinách: 3:1, 2:3, 1:2
44:58 GÓL BLACK ANGELS B! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #22 Kryštof Kostrhún, asistoval #46 Jakub Vávra (6:6)
39:24 GÓL Floorball Club Falcon! 6:5
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (6:5)
37:19 GÓL BLACK ANGELS B! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #61 Matyáš Pik, asistoval #30 Adam Svítil (5:5)
30:00 Black Angels porazili na MČR v semifinálové bitvě FBŠ BOHEMIANS DDM PRAHA 7 7:6. Když prohrávali již 1:5, ale po skvělém obratu v prodloužení, rozhodli o svém postupu do Finále MČR po gólu Jakuba Bočka.
28:58 GÓL BLACK ANGELS B! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #51 Lubomír Seif bez asistence (5:4)
24:51 GÓL BLACK ANGELS B! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #46 Jakub Vávra bez asistence (5:3)
23:38 GÓL Floorball Club Falcon! 5:2
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #24 Vojtěch Doleček (5:2)
20:57 GÓL BLACK ANGELS B! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #46 Jakub Vávra, asistoval #22 Kryštof Kostrhún (4:2)
20:03 GÓL Floorball Club Falcon! 4:1
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #67 David Budáč, asistoval #48 Jakub Škrdla (4:1)
14:46 GÓL Floorball Club Falcon! 3:1
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #85 Dominik Bartoš, asistoval #48 Jakub Škrdla (3:1)
09:05 GÓL Floorball Club Falcon! 2:1
06:14 GÓL Floorball Club Falcon! 1:1
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #78 Jakub Veselý (1:1)
05:44 GÓL BLACK ANGELS B! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #40 Lukáš Horák, asistoval #46 Jakub Vávra (0:1)