• 45 44:15
    7:12
    ()

Orel 1. AC Uherský Brod - FBS Olomouc 7:12
branky: 10. Anna Zahálková, 17. Michaela Strnadová, 19. Anna Zahálková, 20. Marika Marečková, 30. Anna Zahálková, 33. Anna Zahálková, 43. Anna Zahálková - 1. Lucie Cholinská, 2. Adéla Mondeková, 4. Lucie Cholinská, 6. Lucie Cholinská, 13. Lucie Střídová, 16. Adéla Mondeková, 16. Lucie Cholinská, 25. Lucie Cholinská, 26. Adéla Mondeková, 28. Martina Pejzlová, 30. Martina Pejzlová, 45. Lucie Cholinská; rozhodčí: Martin Růžek - Pavel Nevrtal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Michaela Juráková 15 - Pavlína Kollárová 14; po třetinách: 1:5, 4:6, 2:1
45:00 střely na branku v 3. třetině domácí: 8, hosté 12 celkem domácí: 21, hosté: 27
44:15 GÓL FBS Olomouc! 7:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Lucie Cholinská bez asistence (7:12)
42:45 GÓL Orel 1. AC Uherský Brod! 7:11
Branku družstva Orel 1. AC Uherský Brod vstřelil #4 Anna Zahálková, asistoval #5 Eva Gajdošová (7:11)
32:35 GÓL Orel 1. AC Uherský Brod! 6:11
Branku družstva Orel 1. AC Uherský Brod vstřelil #4 Anna Zahálková, asistoval #10 Natálie Pavlicová (6:11)
30:00 střely na bránu ve 2. třetině domácí: 10 hosté: 9
29:39 GÓL FBS Olomouc! 5:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #44 Martina Pejzlová, asistoval #22 Lucie Cholinská (5:11)
29:22 GÓL Orel 1. AC Uherský Brod! 5:10
27:47 GÓL FBS Olomouc! 4:10
25:47 GÓL FBS Olomouc! 4:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Adéla Mondeková, asistoval #22 Lucie Cholinská (4:9)
24:35 GÓL FBS Olomouc! 4:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Lucie Cholinská, asistoval #14 Anna Křížková (4:8)
19:03 GÓL Orel 1. AC Uherský Brod! 4:7
Branku družstva Orel 1. AC Uherský Brod vstřelil #24 Marika Marečková, asistoval #11 Gabriela Mandíková (4:7)
18:48 GÓL Orel 1. AC Uherský Brod! 3:7
Branku družstva Orel 1. AC Uherský Brod vstřelil #4 Anna Zahálková, asistoval #18 Helena Brnulová (3:7)
16:33 GÓL Orel 1. AC Uherský Brod! 2:7
Branku družstva Orel 1. AC Uherský Brod vstřelil #19 Michaela Strnadová, asistoval #4 Anna Zahálková (2:7)
15:30 GÓL FBS Olomouc! 1:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Lucie Cholinská bez asistence (1:7)
15:20 GÓL FBS Olomouc! 1:6
15:00 střely na bránu domácí: 10, hosté: 9
15:00 střely na branku v 1. třetině domácí: 3, hosté: 6
12:54 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Lucie Střídová bez asistence (1:5)
09:42 GÓL Orel 1. AC Uherský Brod! 1:4
Branku družstva Orel 1. AC Uherský Brod vstřelil #4 Anna Zahálková, asistoval #21 Zuzana Škrášková (1:4)
05:43 GÓL FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Lucie Cholinská bez asistence (0:4)
03:30 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Lucie Cholinská bez asistence (0:3)
01:55 GÓL FBS Olomouc! 0:2
00:31 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Lucie Cholinská bez asistence (0:1)