Adam BETKA
    (Medek)
3

Florbal Chomutov - Florbal Ústí 2:5
branky: 2. Matyáš Rauscher, 13. Matyáš Rauscher - 5. Jan Medek, 6. Adam Betka, 9. Jan Sattler, 15. Ondřej Kawulok, 19. Adam Betka; rozhodčí: Iveta Čepeláková - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 21 - Tadeáš Dittrich 9; po třetinách: 1:3, 1:2, -:-
20:00 Ukončení 2. části
19:59 Střely na bránu ve 2.poločasu: Chomutov 5, Ústí 16. Celkem: Chomutov 11, Ústí 26.
18:36 GÓL Florbal Ústí! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #20 Adam Betka, asistoval #32 Jan Medek (2:5)
14:16 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #20 Adam Betka (2:4)
12:19 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #15 Jakub Olejka (2:3)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:59 Střely na bránu v 1.poločasu: Chomutov 6, Ústí 10.
08:26 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler bez asistence (1:3)
05:16 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #20 Adam Betka, asistoval #11 Ondřej Kawulok (1:2)
04:56 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Jan Medek, asistoval #11 Ondřej Kawulok (1:1)
01:06 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #23 Tomáš Uhlík (1:0)