8:7
    Marek STÝBLO
    (Darebný)

Sport Eden Beroun - Wizards DDM Praha 10 C 8:7
branky: 9. Lukáš Hlávka, 12. Lukáš Hlávka, 13. Ivan Darebný, 13. Ivan Darebný, 20. Josef Hrubeš, 39. Ondřej Svoboda, 42. Ivan Darebný, 45. Marek Stýblo - 4. Vít Voltr, 9. Vít Voltr, 11. Jaroslav Váňa, 15. Vít Kubů, 19. David Knorr, 36. Vojtěch Mikoláš, 44. Radek Lizec; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Tomáš Bobok ? - David Sádlík ?; po třetinách: 4:4, 1:1, 3:2
44:59 Zápas byl vyrovnaný a přelíval se ze strany na stranu. Výhru tedy mohli brát oba celky, nakonec je to ale Beroun který si došel pro první výhru v letošní sezoně, když borci z Berouna vstřelili rozhodující gol 12 vteřin před koncem.My gratulujeme do Berouna a Wizardům přejeme št´astnou cestu domů. Díky za pozornost.
44:48 GÓL Sport Eden Beroun! 8:7
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #71 Marek Stýblo, asistoval #24 Ivan Darebný (8:7)
44:23 Timeout Sport Eden Beroun
43:12 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 7:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #57 Radek Lizec, asistoval #39 Vojtěch Kršňák (7:7)
41:49 Timeout Wizards DDM Praha 10 C
41:49 GÓL Sport Eden Beroun! 7:6
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #24 Ivan Darebný, asistoval #71 Marek Stýblo (7:6)
38:42 GÓL Sport Eden Beroun! 6:6
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #17 Ondřej Svoboda, asistoval #19 Daniel Nejedlo (6:6)
35:32 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 5:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #59 Vojtěch Mikoláš, asistoval #34 Jiří Kotík (5:6)
29:59 Druhá třetina byla velice vyrovnaná. Oba týmy měli své šance, avšak brankáři obou týmy své celky podrželi. Viděli jsme tedy dva goly a stav je stále vyrovnaný, a tak Beroun může stále bojovat o svou první výhru v sezoně.
19:42 GÓL Sport Eden Beroun! 5:5
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #59 Josef Hrubeš, asistoval #24 Ivan Darebný (5:5)
18:14 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 4:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #99 David Knorr, asistoval #11 Vít Kubů (4:5)
14:59 Do zhruba 11. minuty to byla třetina oku diváka příliš nelahodící a víceméně pod taktovkou Wizardů, avšak pak borci z Edenu rozjeli svůj brankostroj a během minuty a 29 vteřin dokázali vstřelit 3 branky a zcela otočit vývoj zápasu. Na konci třetiny však dokázali Wizardi vyrovnat. Dojde si Eden pro své první vítězství v sezoně? To se dozvíme během následujících dvou třetin.
14:45 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 4:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #11 Vít Kubů, asistoval #26 Michal Povolný (4:4)
12:26 GÓL Sport Eden Beroun! 4:3
12:11 GÓL Sport Eden Beroun! 3:3
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #24 Ivan Darebný, asistoval #17 Ondřej Svoboda (3:3)
11:57 GÓL Sport Eden Beroun! 2:3
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #58 Lukáš Hlávka, asistoval #19 Daniel Nejedlo (2:3)
10:58 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 1:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #77 Jaroslav Váňa, asistoval #39 Vojtěch Kršňák (1:3)
08:52 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 1:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #45 Vít Voltr, asistoval #26 Michal Povolný (1:2)
08:20 GÓL Sport Eden Beroun! 1:1
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #58 Lukáš Hlávka, asistoval #24 Ivan Darebný (1:1)
03:52 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 0:1