Jindřich ŠTERCL
    (Chudina)
  • 60 59:34

FBC PULLO TRADE Česká Lípa - FBC Start98 4:8
branky: 5. Jakub Jirsa, 17. Jakub Novák, 21. Jaromír Ekl, 42. Daniel Štěrba - 7. Jan Konečný, 30. Filip Řehulka, 32. Jiří Šrámek, 43. Ondřej Vavro, 44. Petr Haspeklo, 45. Filip Řehulka, 46. Jiří Šrámek, 60. Jindřich Štercl; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 325; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 24, Jan Dvořák 6 - Ondřej Lupoměch 35; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:5
60:00 Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošové: První třetina se nám povedla to jsme hráli přesně to co jsme si řekli. Ve druhé třetině jsme ale udělali dvě individuální chyby po kterých soupeř vyrovnal a dostal se do zápasu. A my bohužel nedokázali reagovat a začali jsme kupit chyby. Děkujeme fanouškům a doufáme, že nás podpoří i v Praze.
60:00 Vyjádření trenéra hostů Jakuba Menharta: Dnes zase ubojované utkání ve kterém jsme i my ukázali emoce a řekl bych, větší touhu vyhrát utkání. Série tradičně napjatá a my se těšíme na domácí utkání v Kunraticích. Stav série 1:1, jedeme dále.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: 13 - 12. Střely na branku celkem: 39 - 38.
59:34 Trestné střílení družstva FBC Start98 neproměnil #48 Petr Haspeklo.
59:15 GÓL FBC Start98! 4:8
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #82 Jindřich Štercl, asistoval #61 Michal Chudina (4:8)
57:17 Brankář hostů opět podržel svůj tým.
56:00 Slaný nepropálil chumel hráčů stojící před ním.
54:40 Mlejnkovu střelu srazil obránce.
52:35 Cepek zaklekl do střely jednoho z domácích hráčů.
51:11 Fantastický zákrok pražského brankáře proti střele Kněžoura.
50:55 Slaný minul branku.
49:31 Jansa dorážel vysokou holí, rozhodčí zastavuje hru.
48:52 Dvořák si připisuje první zákrok.
48:24 Hřebřina si nabíhal na nahrávku Slaného, ale ta přeskočila jeho hůl.
47:51 Hosté si nahrávají na vlastní polovině.
45:54 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Dvořák družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa
45:53 GÓL FBC Start98! 4:7
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #12 Radim Cepek (4:7)
45:53 Rychlá kombinace zakončená přesnou střelou.
44:57 Střela Startu jen těsně minula branku.
44:13 Timeout FBC PULLO TRADE Česká Lípa
44:13 GÓL FBC Start98! 4:6
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #92 Filip Řehulka, asistoval #12 Radim Cepek (4:6)
43:35 GÓL FBC Start98! 4:5
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #48 Petr Haspeklo, asistoval #12 Radim Cepek (4:5)
43:35 Slabší chvilka domácího brankáře, kdy dokázal Petr Haspeklo procedit míček na přední tyč.
42:16 GÓL FBC Start98! 4:4
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #48 Petr Haspeklo (4:4)
42:16 Ondřej Vavro dokázal ze vzduchu propálit domácího brankáře a opět vyrovnat dramatické utkání.
42:04 Brankář hostů vyrazil nebezpečnou střelu Ekla.
41:00 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #27 Jakub Karel (4:3)
41:00 Zmatek před branou hostů dokázal potrestat Štěrba.
40:30 Rána Kiprova letěla nad.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině 9 - 15.
39:43 Hosté dohrávají třetinu na své polovině.
38:25 Útočný faul hostů, míček se vrací na domácí hole.
37:05 Hosté tlačí domácí na jejich polovině.
35:23 Hřebřinovi se klička brankáři sice povedla, ale jeho střela mířila do konstrukce branky.
34:30 Vašíčkovi střela nesedla.
33:26 Střelu Kiprova si Chyna pohlídal.
31:59 GÓL FBC Start98! 3:3
31:59 Po neshodě mezi Slaným a Legnerem proletěl míček mezi hráči, ujal se ho Jiří Šrámek, který vymetl horní roh domácí branky.
31:20 Štěrbova střela letěla mimo hřiště, ale tečoval ji jeden z obránců.
30:09 Chyna zneškodnil šanci soupeře.
29:01 GÓL FBC Start98! 3:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #92 Filip Řehulka bez asistence (3:2)
29:01 Zaváhání v domácí obraně dokázal přesnou střelou potrestat Řehulka.
27:56 Marhan trefil horní tyč.
26:04 Hosté si vytvořili tlak. Žádný z jejich pokusů v brance neskončil.
24:48 Kiprov zastavil Eklovu přihrávku na volného Kněžoura.
23:17 Brankář hostů si skvěle pohlídal Jansovu střelu.
22:53 Chyna měl velké problémy se střelou Chudiny.
21:40 Hřebřina promáchl obrovské šanci.
20:28 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #54 Daniel Kněžour (3:1)
20:28 Kněžour vybojoval míček u levého mantinelu, vyběhl si na střed a vystřelil. Střela se mu sice nepovedla, ale našla hůl Ekla, který zakončil pod horní tyč.
20:00 Střely na branku v první třetině: 17 - 11
19:40 Tvrdě, ale v duchu pravidel zastavil pražský obránce rozběhlého hráče.
18:40 Brankář hostů opět podržel svůj tým.
18:00 Hosté kombinují na vlastní polovině.
17:26 Střela Pastora branku neohrozila.
16:10 Štěrba přehodil florbalku obránce a připravil tím gól pro Nováka, který zakončoval do prázdné branky.
16:02 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #16 Jakub Novák, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:1)
15:10 Eklova střela trefila tyč.
14:51 Vašíčkova střela letěla nad branku.
14:02 Hosté čistě zbavili domácí míčku a můžou založit protiútok.
12:27 Nikdo z pražských hráčů nedoběhl rychlou nahrávku svého spoluhráče a míček se vrací na domácí hole.
11:41 Kněžour dokázal za jedno střídání vyslat tři nebezpečné střely, ale se všemi z nich si poradil brankář.
10:37 Brankář Startu se blýskl proti střele Jansy.
09:48 Chyna si poradil i s pokusem Chudiny.
09:19 Vavrův pokus vytěsnil domácí brankář.
08:23 Cepek nemířil přesně.
07:24 Přízemní střelou se snažil najít skulinu mezi nohama brankáře Kněžour, ale na jeho pokus dokázal brankář včas zareagovat.
06:15 GÓL FBC Start98! 1:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #22 Jan Konečný, asistoval #64 Otakar Prášek (1:1)
06:15 Jan Konečný prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
05:55 Šanci Startu zneškodnil Chyna.
04:05 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #66 Daniel Štěrba (1:0)
04:05 Štěrba našel křižnou nahrávkou volného Jirsu, který střelou z první otevřel skóre dnešního zápasu.
03:17 Slaného střelu zastavil obránce.
02:35 Jansa vybojoval standardní situaci na útočné polovině.
01:40 Chudina vypálil nebezpečnou střelu, ale Chynova pravá ruka vyletěla proti míčku.
00:30 Po nepovedené střele Matějíčka se na domácí branku hnali tři hráči hostů, ale jejich střela trefila bránicího obránce.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrál tým domácích.
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás u druhého utkání semifinálové série mezi Startem a Českou Lípou. V prvním utkání se více dařilo domácím a porazili své soupeře 7:6. Uvidíme jak se vyvine dnešní utkání. Přejeme Vám příjemný florbalový zážitek.