(Kopecký)
  • 45 44:02
    Hattrick

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:5
branky: 38. Jan Hrtús, 44. Ondřej Kahoun, 45. Ondřej Kahoun - 28. Lukáš Suk, 34. Filip Čech, 35. Jan Čermák, 41. David Tretina, 42. Jan Čermák; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Mráček ? - Patrik Pospíšil ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:4
45:00 Komentář domácího trenéra: Z mého pohledu kvalitní utkání, které rozhodly brejky soupeře. Který víceméně všechny brejky potrestal golem. Kluci začali hrát na 100% až pět minut před koncem, kde bylo vidět, že jsme lepším týmem a v zápase jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Gratulujeme soupeři ke třem bodům a děkujeme za zápas
45:00 Komentář trenéra hostí: I přes nespornou kvalitu soupeře a jeho fyzické dispozice jsme dokázali herní kvalitou a inteligenci utkání zvítězit. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
44:02 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
44:01 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #16 Ondřej Kahoun, asistoval #5 Petr Kopecký (3:5)
43:23 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:5
41:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #97 Jan Čermák, asistoval #16 Matyáš Kůra (1:5)
40:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #5 David Tretina, asistoval #23 Ondřej Pavlík (1:4)
37:32 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús, asistoval #26 Matěj Matyáš (1:3)
34:29 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
34:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #97 Jan Čermák, asistoval #2 Filip Čech (0:3)
33:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #2 Filip Čech, asistoval #97 Jan Čermák (0:2)
27:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Lukáš Suk, asistoval #81 Matěj Bednář (0:1)