2:5
    Ondřej ZERÁK
    ()

Hippos Žďár n/S. B - Spartak Pelhřimov B 2:5
branky: 28. Lukáš Řádek, 38. Ondřej Zerák - 8. Adam Škoda, 14. Jiří Kučera, 16. Tomáš Váňa, 26. Jiří Žák, 26. Marek Švrkala; rozhodčí: Pavel Urbánek - Ondřej Pech; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Felcman ? - Jakub Kuchař ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:0
44:50 Pelhřimov už chce dohrát zápas s balonkem na hokejkách.
42:29 Láďa Běhounek sympaticky bojuje o svou chvilku slávy, dostal se do několika pěkných šancí, spoluhráči ho ale z hřiště stahují. Chtějí si ještě jednou zahrát.
41:21 Koten s Žákem se teď několikrát vzájemně překvapili. Dělají si zápas zajímavější, klucí!
38:45 Kozel vytáhl růžky a přehodil žďárské křídlo přes mantinel. Zkušení spoluhráči ho uklidňují.
37:39 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #13 Ondřej Zerák bez asistence (2:5)
37:39 V signalizované výhodě snižuje na rozdíl tří branek žďárský Zerák. Poctivec Čech by si býval šel ještě sednout i na trestnou lavici, Koten má ale dobrý postřeh a vrací ho zpět na střídačku.
37:15 Žák odmítl možnost jít do přečíslení, vrací zpět - žďárskému útočníkovi na hokejku.
35:42 Švrkala si teď nerozuměl s Mozrem, Kuchař střelu žďárského kapitána kryje.
32:14 Žďár se zatím pouze pasivně brání.
31:31 Běhounek zodpovědně pracuje za soupeřovou brankou. Pochvaly od matadora Žáka se ale nedočkal, ten má názor svůj.
29:50 Před odpoledními zápasy se vyměnil zdravotnický dozor, mladá zdravotnice má plné ruce práce.
28:00 Běhounek se snažil předvést to lepší, co umí. Krásné to bylo, brankáře překonal, Felcman ale balonek zvládl zastavit ješště před brankovou čarou.
27:39 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 1:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #89 Lukáš Řádek, asistoval #69 Tomáš Dvořák (1:5)
27:39 Žďárský kapitán vrací Hippos naději.
27:07 Mozr se zatím do zápisu nedostal, chytil alespoň zajíce.
25:51 GÓL Spartak Pelhřimov B! 0:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #92 Ladislav Běhounek (0:5)
25:51 Další gól přidává Švrkala, ke gólu mu pomohl Běhounek
25:21 GÓL Spartak Pelhřimov B! 0:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #44 Libor Čech (0:4)
25:21 Žák se po nahrávce od Čecha nemýlil.
23:59 Žďárští zatím nenalezli recept na pelhřimovskou obranu.
22:38 Kučera vytáhnul vytříbenou backhendovou přihrávku, Škoda ji ale neproměnil, škoda.
20:30 Jirků odkulhal s bolestivou grimasou ze hřiště. Od spoluhráčů sklízí jen závistivé posměšky. Péči zdravotnice si ale Jirků užije i jim navzdory.
18:16 Navrátil předvedl pěknou individuální akci.
15:07 GÓL Spartak Pelhřimov B! 0:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #11 Tomáš Váňa, asistoval #9 Marek Švrkala (0:3)
15:07 Ani jsme se nestačili rozkoukat a Váňa zamířil přesně.
13:50 GÓL Spartak Pelhřimov B! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #13 Jiří Kučera, asistoval #15 Jan Koten (0:2)
13:50 Předseda dal gól. Namazáno od Kotena, rána měla oči. Krása pohledět. Rozhodčí Pech krotí nadšení, prý už Kučera dal i lepší .. před 10 lety v Kaplici.
13:32 Jirků vyděsil horní řady diváků. Na tribuně je ale stále veselo.
11:16 Felcman si rychle rozmyslel, jestli po jedovce od Čecha sáhne, nebo ne.
10:10 Kozel vyslal na návštěvu k zapisovatelskému stolku pravé křídlo s hrošíkem na dresu.
09:20 Mladému nadějnému bekovi Běhnounkovi, nejen že to dnes nebývale sluší, předvedl ale i výborný důraz na půlce Ždáru.
08:00 Švrkala tahá, k nelibosti zkušenější části týmu, na hřiště móresy z A-týmu.. s přátelskou přihrávkou si Mozr ale poradil.
07:11 GÓL Spartak Pelhřimov B! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #87 Adam Škoda, asistoval #10 Vítězslav Kozel (0:1)
07:11 Z rohu rozehrávala mladá nadějná lajna spartaku, Kozel drze utekl obráncům a namazal Škodovi - trefa.
02:40 Ne-šedý vlk zkušeně přerušil rozehrávku Žďáru.
02:01 Běží nám třetí minuta první třetiny a ani jeden z golmanů ještě nemusel zasáhnout.