4:1
    Martin DRÁPALÍK
    (Pešek)

HAGA Pardubice A - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 4:1
branky: 22. Lukáš Samek, 25. Lukáš Pešek, 40. Lukáš Samek, 44. Martin Drápalík - 9. Dominik Haž; rozhodčí: Radek Hrdlička - Vojtěch Typl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ladislav Beneš 10 - Šimon Špaček 18; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:0
45:00 A je tu konec. Po prohrané první třetině Haga výrazně zlepšila hru a dá se říci, že kontrolovala zápas. Vítězství je nejspíše zasloušené. Střely na branku 21:11 hovoří za vše. S pozdravem a přáním dalších sportovních zážitků se loučí Ríša.
43:06 GÓL HAGA Pardubice A! 4:1
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil #4 Martin Drápalík, asistoval #3 Lukáš Pešek (4:1)
43:06 Aktivní Drápalík zasazuje poslední hřebíček do rakve, poslední míček do branky - do prázdné branky
42:22 Márné dobývání Pardubické svatyně. Hráči nepustí ani jeden míček. A když už - je tam Beneš
41:46 Skvělý Beneš
40:07 Tak ještě jeden pokus. Jaroměř opět v početní výhodě. Přijde zápletka?
39:17 GÓL HAGA Pardubice A! 3:1
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #88 Ondřej Pátek (3:1)
39:17 Vyrovnání jsme se vskutku nedočkali. Naopak. Haga po skvělé obranné práci zvyšuje na 3:1. wow
39:07 Haga opravdu skvěle brání
38:22 Obrovská šance Jaroměře. Bohužel
37:26 Jak jsem avizoval, Haga jde do čtyř. Přesilovka. Dočkáme se vyrovnání? Budu vás informovat
36:48 Výhoda pro Jaroměř, Haga půjde do čtyř
36:10 Krásná střela Smoly, teď je dneska při chuti. Jenže apetit neztrácí ani brankář Jaroměře
34:36 Haga nyní mírně zatlačila Jaroměř za jejich bránou. Hru uklidnil rozhodčí
33:37 Nepovedená střela míří pouze do rohu hřiště
33:36 Volný úder Jaroměře, slibná pozice
33:20 Teď obrovská šance Jaroměře. Málem bylo vyrovnáno.
31:54 Brzy mne rozbolí za krkem. Hra je teď zleva doprava, nahoru dolů.
30:47 Haga už se radovala. Rozhodčí však byli neúprostní, postavení v brankovišti
30:01 'Tůůůů'. Rozhodčí Typl ukončuje druhou přestávku. Jdeme do poslední části
30:00 'Tůůůůů'. Konec druhé třetiny je tu. Haga otočila stav a do té třetí vstupuje s mírným náskokem.
29:30 Druhá perioda se blíží do konce. Haga kontroluje míček
26:13 Beneš teď začal spěchat do lavice. Opět za ním zvonilo
26:02 Haga je teď všude. Krásná střela od půlky, brankář Jaroměře připraven
24:28 GÓL HAGA Pardubice A! 2:1
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil #3 Lukáš Pešek, asistoval #2 Lukáš Felgr (2:1)
24:28 Krásná střela na protější tyč od Peška. Citujeme jeho spoluhráče:' Tys to tam pověsil jak šňůru na prádlo'.
23:46 Jak vratké je sebevědomí florbalového hráče. Druhá část patřila Jaroměři, po vyrovnávací brance mají navrh Pardubičtí
21:54 GÓL HAGA Pardubice A! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil #15 Lukáš Samek bez asistence (1:1)
21:54 Z náhodné situace branka. Vyrovnáno
20:47 Pardubický Drápalík měl doslova gól na hokejce. Vzpomeňme na kultovní film Vesničko má středisková, kde jeho jmenovce přejel kombajn. Tím kombajnem byl teď brankář Jaroměře
18:45 Slibná šance Hagy, bez užitku
16:10 Šrámek z Jaroměře z mezikruží nastřeluje tyč!!!
15:00 Dnes máme krásné počasí, paprsky zimního slunce prosvětlují palubové hřiště
15:00 První třetina mnoho vzruchu nepřinesla. Nervózní rozehrávka a nepřesnosti předčily klidnou rozehrávku a přesnosti. Jaroměř využila jediné pořádné šance a vede 0:1. Střely na bránu 8:5.
14:22 A nyní nepřesnost od Pardubic. Jaroměř chtěla potrestat, ale Beneš byl proti
13:51 Do šance se, po výborné obranné práci, hnal Smola, ovšem jeho střela byla zblokována
12:50 Hru nyní zdobí nepřesnosti na obou stranách
11:17 Dnešní zápas řídí dvojice arbitrů Hrdlička a Typl. Posledně jmenovaný teď silným hvizdem prozířl ticho ve třebovské hale
10:18 Haga je teď na řadě, zvyšuje aktivitu a je jasné, že chce vyrovnat
08:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #7 Dominik Haž, asistoval #11 Petr Jiřička (0:1)
08:41 Háž zataženou střelou nedal Benešovi šanci
08:02 Šrumec před brankou Jaroměře rázně utnul omaskovaný muž strážící brankoviště
06:22 Pardubice v plném počtu.
05:33 Tým Jaroměře trpělivě rozehrává a čeká na svoji šanci!