• 45 44:38
    3:9
    (Janíček)

FbC Skuteč - TJ Sokol Dvůr Králové nL 3:9
branky: 1. Lukáš Horník, 29. Jiří Kratochvíl, 30. Lukáš Horník - 6. Jiří Neumann, 24. Petr Janíček, 28. Petr Janíček, 30. Petr Janíček, 31. Petr Janíček, 38. Martin Heřmanský, 41. Petr Janíček, 41. Petr Janíček, 45. Martin Heřmanský; rozhodčí: Vojtěch Typl - Marek Čížek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Laška 25 - David Stibor 38; po třetinách: 1:1, 2:3, 0:5
44:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:9
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #8 Martin Heřmanský, asistoval #7 Petr Janíček (3:9)
40:36 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #9 Václav Vachek (3:8)
40:04 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #4 Ondřej Dvořák (3:7)
37:43 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #8 Martin Heřmanský, asistoval #19 Matouš Vágner (3:6)
37:43 Heřmanský prodal nabytné dovednosti a vymetl pavučinky v síti Skutče!
37:27 Timeout FbC Skuteč
35:12 Godár burcuje svůj tým hlubokým křikem. Dvůr totiž polevil a hráči Skutče ho ihned zavalili sérií ran.
32:33 Kratochvíl zkusil překvapit Godára od mantinelu. Jeho střela ale postrádala golové parametry.
30:55 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:5
30:50 Heřmanský, který po celou přestávku piloval techniku střelby se právě snaží navýšit náskok své družiny.
29:59 Druhá třetina po nezajímavém začátku přinesla v posledních pěti minutách hned 5 branek. Viděli jsme gól z úniku, z trestného střílení a po závarech před brankou.
29:55 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (3:4)
29:16 GÓL FbC Skuteč! 3:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #37 Lukáš Horník, asistoval #27 Marek Kremina (3:3)
28:12 GÓL FbC Skuteč! 2:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #18 Jiří Kratochvíl z trestného střílení (2:3)
27:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:3
25:22 Kratochvíl ze Skutče vyslal dělovku z poloviny hřiště, ale nepropálil brnkáře.
23:33 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:2
22:00 Dvůr zavřel skuteč v jejich obranném pásmu, ale výborně chytající Laška všechny pokusy soupeře vykryl.
18:55 Hráči Dvora ze závaru před brankou soupeře gól nevytěžili.
16:20 Dvůr nahazuje míček do pásma, zatím bez valného úspěchu.
15:00 První perioda nabídla k vidění vyrovnanou bitvu. Střely na branku 16/10
13:50 Vachek si teď otevřel pusu na Typla a to bude mít následky!
12:30 Marek Kremina vyděsil hostujícího golmana, svou šanci však překombinoval.
08:59 'Zrychleme střídání!' nabádá své kolegy střelec úvodní branky Horník. Skuteč lehce polevila a hosté začínají pořádně kousat.
07:03 Dvůr se po první vlažné pětiminutovce dostává do tempa a kombinuje v útočném pásmu.
05:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #6 Jiří Neumann, asistoval #4 Ondřej Dvořák (1:1)
03:46 Hosté se však soupeře nezalekli, hráč Skutče prolétl mantinelem až se zamotal do kabelů časoměřiče Drymla.
03:03 Již od prvních minut sledujeme velmi svižné utkání, skuteč pálí jako z kulometu a zatím má jasnou herní převahu.
00:16 GÓL FbC Skuteč! 1:0