43
  • 43 42:03
    FbK OT

FbK Orlicko-Třebovsko - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 1:7
branky: 20. Martin Junek - 9. Jiří Kramer, 9. Filip Frýda, 10. Adam Moravec, 16. Lukáš Hayek, 32. Jan Jirák, 33. Vojtěch Pršala, 35. Tomáš Rejmont; rozhodčí: Aleš Jansa - David Kytler; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 14 - Jakub Racek 17; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:3
44:48 Halou se ozývá skandování TITUL TITUL
43:20 po další střele Orlicka zazvonilo břevno Rackovy branky
42:03 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
39:11 Zápas vypadá rozhodnutý přesto borci z Orlicka Třebovska stále hrají jako na začátku, ale další velkou šanci opět kryl křídlem Racek
34:15 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:7
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #14 Tomáš Rejmont, asistoval #11 Filip Frýda (1:7)
32:50 Orlicko Třebovsko začalo třetí část velmi útočně, což nezůstalo bez potrestání ze strany Ubals...1:6
32:49 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala bez asistence (1:6)
31:21 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #18 Jan Jirák, asistoval #25 Adam Moravec (1:5)
25:52 Hra se po několika vyloučení uklidnila a hraje se hlavně v rozích
19:47 Orlicko Třebovsko trestá dvojnásobnou přesilovku a snižuje na 4:1....utkání se lehce přiostřuje a vyhrocuje
19:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Martin Junek, asistoval #8 David Petráž (1:4)
15:21 Legenda Ubals Luky Hayek ukázal, že to má stále v ruce...
15:20 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #7 Lukáš Hayek, asistoval #77 Vojtěch Pršala (0:4)
11:01 Souboj v rohu hřiště skončil menší potyčkou a vyloučením obou hráčů na dvě minuty. Alespoň mají čas přemýšlet o svých činech na trestné lavici
10:28 Tým Ubals pod taktovkou hrajícího trenéra Mlóči přitápí pod kotlem a třemi góly v během jedné minuty utíká soupeři o tři branky
09:40 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #25 Adam Moravec bez asistence (0:3)
08:22 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #13 Vladimír Pršala (0:2)
08:04 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #9 Tomáš Havlík (0:1)
06:31 Racek teď skvěle zachránil tým Ubals před inkasovaným gólem po vynikající akci Orlicka Třebovska.