• 45 44:12
    8:2
    (Dočekal)

1. FBC Polička - FBC TJ Draci Lanškroun 8:2
branky: 14. Aleš Pazdera, 24. Martin Kohl, 26. Milan Češka, 28. Aleš Pazdera, 29. Jakub Řezanina, 32. Milan Češka, 42. Jakub Řezanina, 45. Aleš Pazdera - 23. Josef Vaníček, 34. Jakub Dzurik; rozhodčí: Vojtěch Typl - Karel Balla; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Puchýř 13 - Petr Vaníček 19; po třetinách: 1:0, 4:1, 3:1
44:12 GÓL 1. FBC Polička! 8:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #9 Aleš Pazdera, asistoval #99 Petr Dočekal (8:2)
41:02 GÓL 1. FBC Polička! 7:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Jakub Řezanina, asistoval #19 Martin Pazdera (7:2)
33:39 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 6:2
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #19 Jakub Dzurik bez asistence (6:2)
33:39 Lanškroun se snaží o návrat do utkání. Po chybě obránce z Poličky se k míčku dostal Jakub Dzurik a urpavuje skóre na 6:2.
31:45 GÓL 1. FBC Polička! 6:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #7 Milan Češka, asistoval #11 Petr Hermany (6:1)
31:45 Problémy v Lanškrounské obraně opkračují i ve třetí části a nejlepší dnešní asistent, Petr Hermany, opět nachází Milana Češku, jež upravuje skóre na 6:1.
28:53 GÓL 1. FBC Polička! 5:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Jakub Řezanina, asistoval #17 Daniel Pajkr (5:1)
28:53 Zápas začíná být poměrně jednoznačný. Akci 2 na nikoho vyřešil Daniel Pajkr přihrávkou na Jakuba Řezaninu, který se před úplně prázdnou bránou nemohl mýlit.
27:21 GÓL 1. FBC Polička! 4:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #9 Aleš Pazdera, asistoval #11 Petr Hermany (4:1)
27:21 S góly Poličky se ve druhé třetině roztrhl pytel. Petr Hermany se dnes pasoval do role playmakera a svojí třetí asistencí našel Aleše Pazderu, který skóruje. Stav utkání je tedy 4:1.
25:51 GÓL 1. FBC Polička! 3:1
25:51 A Polička odskakuje na rozdíl 2 branek !! Po skrumáži v rohu vyletěl míček před branku, kde stál připravená kapitán Poličky, Milan Češka a nemýlil se.
23:19 GÓL 1. FBC Polička! 2:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #23 Martin Kohl, asistoval #11 Petr Hermany (2:1)
23:19 A přesilová hra je využita. Po pěkné akci se k zakončení dostal Martin Kohl, jehož přihrávkou našel Petr Hermany.
22:42 Trestné střílení družstva 1. FBC Polička neproměnil #11 Petr Hermany.
22:42 Petr Hermany neprovedl nájezd vůbec dobře a netrefil branku. Skóre tedy zůstává neměnné a Polička bude hrát přesilovou hru.
22:42 Rozhodčí zvedá ruce a nařizuje trestné střílení pro tým z Poličky. Lukáš Grešl zatáhl za záchranou brzdu a unikajícího poličského útočníka sekl. Domácí tým bude mít tedy šanci vrátit vedení na svou stranu.
22:21 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:1
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #8 Josef Vaníček, asistoval #9 Daniel Krudenc (1:1)
22:21 Po krásné akci po lajně, kdy se uvolnil Daniel Krudenc se před prázdnou bránou ocitl Josef Vaníček a nemýlil se.
14:59 Skončila nám první, poněkud nezáživná, třetina. Viděli jsme zatím jen minimum šancí, přičemž Polička se po trochu slepeném gólu dostala do vedení.
13:28 GÓL 1. FBC Polička! 1:0
13:28 A Polička jde do vedení. Po přihrávce Petra Dočekala za branku se chytře vytočil kolem tyčky Aleš Pazdera a s pomocí golmana dosstal míček do branky. Skóre se nám tedy poprvé mění.