• 45 44:16
    9:5
    (Petr)

ŽSK Třemošnice - HAGA Pardubice B 9:5
branky: 6. Matěj Dvořáček, 23. Miloslav Klepač, 27. Matěj Dvořáček, 30. Matěj Dvořáček, 33. Lukáš Dvořáček, 34. Matěj Dvořáček, 36. Matěj Dvořáček, 37. Miloslav Klepač, 45. Matěj Dvořáček - 10. Miroslav Zajíček, 20. Jaroslav Wohlhőfner, 31. Miroslav Zajíček, 33. Jaroslav Wohlhőfner, 43. Jaroslav Wohlhőfner; rozhodčí: Michal Měsíček - Kristýna Šedová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Wymer 8 - Martin Halousek 19; po třetinách: 1:1, 3:1, 5:3
45:00 Tímto se loučím s věrnými diváky a děkuji Vám za pozornost. S přáním hezkého zbytku víkendu se s Vámi loučí Štrůdl.
45:00 Máme tu konec pěkného a do začátku třetí třetiny i vyrovnaného zápasu. Do třetí třetiny vlétli hráči Hagy ve velkém stylu a během chvilky dokázali vyrovnat. Bohužel poté jakoby úplně odešli a vytvořili spoustu zbytečných chyb, které soupeř trestal. Střely ve třetí 11:5 pro Třemošnici a celkem 28:13.
44:16 GÓL ŽSK Třemošnice! 9:5
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #33 Zdeněk Petr (9:5)
44:16 Čas se neuprosně krátí a už to bohužel na zvrat nevypadá. Navíc svůj ž. gól přidává hráč s číslem 10. Tento hráč má dnes opravdu více kanadských bodů než naběhaných metrů. Je rozhodnuto.
43:38 Halousek teď vychytal nájezd 2 na gólmana.
42:35 Timeout HAGA Pardubice B
42:35 GÓL HAGA Pardubice B! 8:5
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #61 Jaroslav Wohlhőfner, asistoval #18 Miroslav Zajíček (8:5)
42:35 Hattricku se dočkal i tým domácích, kdy svým třetím gólem snižuje hráč Zek. Teď už ovšem čepice lítají. Teda aspoň jedna. Po vstřelené brance si tým Hagy vzal Time out a zkusí ještě se zápasem něco udělat.
42:05 Zajíček teď schytal při clonění gólmanovy pěknou ránu do kožichu od spoluhráče.
40:30 Zapisovatelky už nevydrželi utkání sledovat a vyžádali si nachos na zlepšení nálady.
39:40 Hráči Hagy už zřejmě nenajdou zbytky sil na závěrečný nápor a pokus ještě něco s utkáním udělat.
36:03 GÓL ŽSK Třemošnice! 8:4
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #33 Zdeněk Petr (8:4)
36:03 A je tu další gól ty sítě Hagy. hned po rozehrávce propadla obrana a je to už o 4 branky.
35:59 GÓL ŽSK Třemošnice! 7:4
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #6 Josef Starý (7:4)
35:59 Hráč Třemošnice s číslem 10 má dnes střelecké hody. Dává svůj 5. gól a zvyšuje náskok už na 3 góly.
33:12 GÓL ŽSK Třemošnice! 6:4
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #48 Michal Kvítek (6:4)
33:12 A je to už o 2 góly. Hráči Hagy jakoby přestali úplně hrát.
32:26 GÓL ŽSK Třemošnice! 5:4
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #13 Lukáš Dvořáček, asistoval #89 Vojtěch Petr (5:4)
32:26 Vyrovnaný stav ovšem nevydržel moc dlouho a tým Třemošné se dostává opět do vedení.
32:03 GÓL HAGA Pardubice B! 4:4
32:03 Krásná spolupráce Zeka se Zajdou a je vyrovnáno!!!
30:29 GÓL HAGA Pardubice B! 4:3
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #18 Miroslav Zajíček bez asistence (4:3)
30:29 Nyní ovšem už Zajíček pálí jako Krčmář při sprintu a snižuje na rozdíl jednoho gólu.
30:00 Druhá třetina vyšla lépe hráčům Třemošnice , kteří vedou 4:2. Střely na branku ve druhé části 10:5 pro Třemošnici. Trenér Hagy uděluje cenné rady svým sedmi statečným. Zaznívají i neslušná slova, které nelze publikovat před 22. hodinou. Snad budou k něčemu platná.
29:02 Žádné čepice ovšem nelítají.
29:01 GÓL ŽSK Třemošnice! 4:2
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #14 Miloš Němec (4:2)
29:01 Dovršením hattricku zvyšuje hráč číslo 10 vedení Třemošnice na 4:2.
28:20 Hráč Hagy Zek zašel k boxu časoměřičů na menší manikůru.
27:43 Slibná příležitost Hagy v podobě rozehrávky v předbrankovém prostoru skončila protiútokem soupeře.
26:50 Míček nalezen.
26:46 GÓL ŽSK Třemošnice! 3:2
26:46 Další zbytečnou chybu v obraně Hagy trestají hráči Třemošnice a otáčejí zápas.
26:22 Míček ztracen. Nastupuje nový.
25:25 Zajíček opět zkusil střelu z delší vzdálenosti ale tentokrát střílel jako by si přáli jeho příbuzní při honu myslivců. Vedle.
24:20 Trenér Haga Gid s nohama přes sebe uděluje pokyny ze střídačky: UKLIDNI TO!!!
23:21 SKVĚLÝ HALOUSEK!!!
22:24 GÓL ŽSK Třemošnice! 2:2
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #14 Miloš Němec (2:2)
22:24 Tým Třemošnice trestá zaváhání v obraně soupeře a hezkou kombinací do prázdné branky srovnává skóre.
19:45 GÓL HAGA Pardubice B! 1:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #61 Jaroslav Wohlhőfner, asistoval #24 Marek Götz (1:2)
19:45 Krásné sólo teď předvedl Zek, při kterém poslal dva soupeře a gólmana soupeře doslova na párek vedle k Davidovi a jeho akce končí gólem.
19:20 Podlešák povzbuzen polibkem předvedl hezkou střelu, za kterou byl slovně pochválen svojí milou.
18:02 Nyní ovšem Zajíček prokázal své kvality za, které je placen a výborně vypíchl přihrávku soupeře a poslal do protiútoku Papáka. Ten bohužel svoje kvality neprokázal.
17:05 Začátek druhé třetiny se zatím odvíjí stejně jako ta první. Nejvíce práce Halouskovi zatím přidělává jeho spoluhráč Zajíček.
15:00 Máme za sebou první část hry. Hra je zatím vyrovnaná, čemuž odpovídá i skóre. Střely na branku vyzněly lépe pro Třemošnici v počtu 7:3.
14:25 Hráč Pápák se teď dotázal spoluhráče Zeka na střídačce jestli může střídat, načeš mu sípavým hlasem bylo odpovězeno, že opravdu ne.
11:50 Ani jednomu týmu se nechte držet strhující tempo. U hráčů Hagy se není čemu divit, když nají pouze jednoho na střídání a navíc nejtěžší zápas sezóny je teprve čeká večer.
09:43 GÓL HAGA Pardubice B! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #18 Miroslav Zajíček, asistoval #11 Jan Macek (1:1)
09:43 A máme tu vyrovnání z hole Zajíčka, který pěknou střelou z půli hřiště překonal brankáře Třemošnice.
09:12 Gólman Halousek teď podržel svůj tým.
07:01 Hráč domácích Podlešák si přišel pro menší povzbuzení po obdrženém góle k boxu časoměřičů v podobě polibku od své milované.
05:26 GÓL ŽSK Třemošnice! 1:0
05:26 A je tu první gól zápasu. Rychlý protiútok využil hráč Třemošnice s číslem 10. Potvrdilo se pravidlo nedáš dostaneš, protože několik vteřin dříve měl velkou příležitost Macek ale bohužel netrefil téměř prázdnou branku.
04:20 Stále čekáme na první větší šanci nebo příležitost zápasu.
02:22 Hra se zatím přelévá z jedné strany na druhou s menšími náznaky šancí na obou stranách.
00:00 Zdravím diváky a příznivce českého florbalu u online přenosu zápasu mezi týmy Haga B a Třemošnice. Domácí tým nastupuje v dosti prořídlé sestavě. Oproti prvnímu zápasu odpadl prý nemocný gólman Mládek a tak ho musel nahradit Halousek, který v prvním zápase téměř zářil v poli. Další odpadlík je Sládeček, který má klubové povinnosti s přípravou večerního plesu. Na tento zápas dorazili davy diváků v počtu 11 kusů.