1:9
    Pavel BÍNA
    ()

HAGA Pardubice B - Orel Přelouč B 1:9
branky: 36. Miroslav Zajíček - 4. Tomáš Jadrníček, 6. Tomáš Mach, 12. Petr Sedláček, 26. Tomáš Jadrníček, 36. Tomáš Mach, 41. Michal Pleskot, 42. Jakub Minařík, 43. Tomáš Jadrníček, 45. Pavel Bína; rozhodčí: Veronika Šmídová - Martin Mareš; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Patrik Mládek 18 - Vladimír Tyller 16; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:5
44:59 GÓL Orel Přelouč B! 1:9
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #4 Pavel Bína bez asistence (1:9)
44:59 Komentář domácího trenéra Jadrníčka: Po poctivém výkonu zasloužené 3 body.
44:59 Nakonec se trefil i veterán Bína a Orel pohodlně vítězí 9:1.
42:29 GÓL Orel Přelouč B! 1:8
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #23 Tomáš Jadrníček, asistoval #4 Pavel Bína (1:8)
41:52 GÓL Orel Přelouč B! 1:7
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #42 Jakub Minařík, asistoval #51 Tomáš Mach (1:7)
41:52 Hosté z Hagy hrají kvůli osobnímu trestu 10 minut bez střídání - k zápasu jich nastoupilo pouze 6 - a Orlové toho využívají ke 2 gólům.
40:32 GÓL Orel Přelouč B! 1:6
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #7 Michal Pleskot, asistoval #4 Pavel Bína (1:6)
35:29 GÓL HAGA Pardubice B! 1:5
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #18 Miroslav Zajíček, asistoval #25 Martin Halousek (1:5)
35:16 GÓL Orel Přelouč B! 0:5
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #51 Tomáš Mach, asistoval #42 Jakub Minařík (0:5)
32:40 Emoce na hřišti houstnou, Orlové se ale zatím drží - jak psychicky, tak herně soupeře k ničemu zatím nepouštějí.
29:59 I ve druhé třetině vystřelili častěji Orlové - 6:4.
25:50 A Jadrníček přidává svůj druhý gól - odražený míček prostě napálil do sítě - a je to.
25:43 GÓL Orel Přelouč B! 0:4
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #23 Tomáš Jadrníček bez asistence (0:4)
19:03 HAGA se tlačí za snížením, hraje hodně důrazně, ale domácí zatím zejména díky aktivnímu a duraznému Kurkovi v obraně odolávají.
14:59 Střely na branku 6:11 ve prospěch Orla Přelouč.
14:35 Druhou přesilovku v zápase už domácí nedokázali využít.
11:29 GÓL Orel Přelouč B! 0:3
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #2 Petr Sedláček bez asistence (0:3)
11:29 Domácí bleskově využili svoji 1. přesilovku v zápase a Sedláček prudkou ranou zvyšuje na 3:0
05:41 Po krásné kombinaci dnes svůj druhý gól dává Tomáš Mach.
05:40 GÓL Orel Přelouč B! 0:2
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #51 Tomáš Mach, asistoval #99 Ondřej Janata (0:2)
03:15 Dnes výborně fungující spolupráce Jadrníčka s Bulíčkem v 1. útoku domácích přinesla další gól, kterým se domácí v dnešním druhém svém zápase ujimají vedení.
03:14 GÓL Orel Přelouč B! 0:1
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #23 Tomáš Jadrníček, asistoval #12 Přemysl Bulíček (0:1)