44
  • 44 43:28
    Titáni

1. FBC Polička - FbC Titáni USK Pardubice 4:6
branky: 19. Petr Dočekal, 21. Milan Češka, 23. Petr Hermany, 28. Aleš Pazdera - 11. Josef Bouška, 14. Roman Truhlář, 24. Tomáš Jirsa, 35. Roman Truhlář, 41. Roman Truhlář, 43. Tomáš Janura; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Martin Preclík; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Puchýř 14 - Vojtěch Ott 18; po třetinách: 0:2, 4:1, 0:3
43:28 Timeout FbC Titáni USK Pardubice
42:04 Timeout 1. FBC Polička
42:04 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 4:6
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #89 Tomáš Janura, asistoval #10 Jakub Berka (4:6)
40:57 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 4:5
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #25 Roman Truhlář, asistoval #5 Tomáš Jirsa (4:5)
34:29 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 4:4
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #25 Roman Truhlář, asistoval #21 René Mrkva (4:4)
29:59 S přibývajícím časem a vyrovnaným skóre se stále častěji objevují emotivní výbuchy z obou stran.
27:50 GÓL 1. FBC Polička! 4:3
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #86 Aleš Pazdera bez asistence (4:3)
23:07 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 3:3
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #5 Tomáš Jirsa, asistoval #8 Jan Brett (3:3)
22:11 GÓL 1. FBC Polička! 3:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #11 Petr Hermany, asistoval #7 Milan Češka (3:2)
20:18 GÓL 1. FBC Polička! 2:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #7 Milan Češka, asistoval #99 Petr Dočekal (2:2)
18:29 GÓL 1. FBC Polička! 1:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #99 Petr Dočekal, asistoval #7 Milan Češka (1:2)
14:59 Máme za sebou úvodní třetinu. Zápas probíhá v předpokládaném nízkém tempu, ale vysoké míře emočního nasazení.
13:03 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 0:2
10:29 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 0:1
Vlastní branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #18 Josef Bouška (0:1)