13:6
    František PŘÍHODA
    (Šoltys)

FBC Liberec B - TJ Lokomotiva Louny 13:6
branky: 6. Radek Valeš, 7. Jakub Ježek, 8. Jakub Rais, 10. David Tampier, 12. Radek Valeš, 18. Jakub Rais, 19. Radek Valeš, 21. Radek Valeš, 29. Jakub Pecháček, 30. Radek Valeš, 33. Jan Příhoda, 35. Jakub Rais, 60. František Příhoda - 28. Martin Marek, 31. Jaroslav Bielik, 34. Petr Nepovím, 35. Milan Čížek, 50. Martin Marek, 52. Martin Marek; rozhodčí: Ladislav Láska - Josef Libecajt; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Miroslav Svoboda 22 - Michal Charvát 44; po třetinách: 7:0, 5:4, 1:2
59:59 Komentář trenéra domácích: Jsme rádi, že tento specifický zápas s Louny jsme na rozdíl od podzimního utkání zvládli, škoda výpadku obrany v druhé půlce druhé třetiny. Díky posilám z A týmu za pomoc a přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
59:59 Komentář trenéra hostů: Zápas rozhodla první třetina, pak se nám podařilo celkem dostat do tempa, děkujeme soupeři za zápas. :)
59:59 Střela vy třetí třetině: Liberec 14 Louny 9
59:56 GÓL FBC Liberec B! 13:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #64 František Příhoda, asistoval #61 Jan Šoltys (13:6)
58:57 Zajímavá střela Čížka z půlky míří pár centimetrů mino.
56:48 Zemanova střela končí mimo.
54:59 Standardní situace Liberce před Charvátovou klecí.
53:32 Oba gólmani teď v rozmezí pár vteřin předvedli neuvěřitelné zákroky.
52:56 Hra se paradoxně poměrně vyrovnala, zatím z toho těží hosté, kteří jsou odhodlaní s výsledkem ještě něco udělat.
51:57 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 12:6
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #44 Milan Čížek (12:6)
51:17 Svoboda kryje další střelu hostů z přečíslení 2 na 1.
49:45 Svoboda se po dobrém zákroku chytil jako ryba do vlastní sítě.
49:18 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 12:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #3 Petr Nepovím (12:5)
44:21 Ze druhé třetiny jsme zatím moc neviděli, uvidíme, jestli bude probíhat podobně jako druhá.
42:17 Horáček střílí ze strany do tyče Charvátovy branky.
39:59 Střely ve druhé třetině: Liberec 22 Louny 8
39:25 Pěkná střela Fandy Příhody, která ale o kousek minula bránu.
37:44 Louny se zatím v přesilovce k ničemu nedostaly, naopak Liberec hrozí z brejků.
35:54 Poslední minuty jsou opravdu střelecké hody, oba týmy kazí gólmanům statistiky.
34:58 GÓL FBC Liberec B! 12:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Jakub Rais, asistoval #39 David Horáček (12:4)
34:03 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 11:4
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #44 Milan Čížek, asistoval #11 Martin Marek (11:4)
34:03 Hosté z Loun se teď opravdu vrátili do tempa zápasu a druhá třetina vypadá mnohem vyrovnaněji.
33:38 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 11:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #3 Petr Nepovím, asistoval #12 Michal Bočánek (11:3)
32:39 GÓL FBC Liberec B! 11:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #42 Jan Příhoda, asistoval #40 Dominik Šollar (11:2)
32:27 Leksa vystřelil neuvěřitelnou dělovku, která objela spojnici brány, ale gólem neskončila.
30:51 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 10:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #27 Jaroslav Bielik bez asistence (10:2)
30:35 Zápas pořád ve stejném tempu, Louny se ale zmátořily a snaží se ještě výsledek korigovat.
29:38 GÓL FBC Liberec B! 10:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #11 David Tampier (10:1)
28:28 GÓL FBC Liberec B! 9:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #8 Daniel Matocha (9:1)
27:01 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 8:1
24:38 Liberec na hřišti pořád dominuje a Louny k ničemu nepouští.
20:48 GÓL FBC Liberec B! 8:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #12 Jakub Rais (8:0)
19:59 Střely po první třetině: Liberec 21 Louny 11
18:51 GÓL FBC Liberec B! 7:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #61 Jan Šoltys (7:0)
18:34 Čížek nastřeluje břevno pěknou střelou od mantinelu.
17:06 GÓL FBC Liberec B! 6:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Jakub Rais, asistoval #40 Dominik Šollar (6:0)
16:11 Nádherné přehrání hry Liberce z vlastního pásma až do šance, kterou ale neproměnili.
13:13 Šoltys krásně zabránil střele při samostatném úniku hostů.
11:15 GÓL FBC Liberec B! 5:0
09:07 GÓL FBC Liberec B! 4:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 David Tampier, asistoval #9 Radek Valeš (4:0)
07:45 Dnes to vypadá ze strany libereckých na gólové hody.
07:30 GÓL FBC Liberec B! 3:0
06:31 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #6 Jakub Ježek, asistoval #61 Jan Šoltys (2:0)
05:46 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #6 Jakub Ježek (1:0)
02:49 Stále se hraje hlavně na polovině Loun.
00:57 Liberec začátek utkání opanoval a drží míček na svých holích.