5:6
    Dmytro KORCH
    (Firla)

Florbal Sokolov - Florbalová škola Plzeň A 5:6p
branky: 14. Tomáš Abrhám, 19. Petr Gasparik, 20. Tomáš Abrhám, 30. Matouš Tesař, 41. Pavel Batista - 10. Petr Procházka, 35. Matěj Zicho, 43. Dalibor Berka, 53. Dalibor Berka, 60. Dalibor Berka, 61. Dmytro Korch; rozhodčí: Jakub Matějka - Michal Žáček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Motl 19 - Daniel Mayer 17; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:3, 0:1
60:09 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 5:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #90 Dmytro Korch, asistoval #22 Marek Firla (5:6)
60:09 Komentář trenéra domácích: Dobře rozjeté utkání jsme ztratili v koncovce. Přesilovkou jsme mohli odskočit na rozdíl dvou gólů, bohužel se nám ji nepodařilo využít a dvě vteřiny před koncem se soupeřovo nahození dostalo až do brány. V prodloužení pak soupeř využil svou první akci a bylo po zápase. Díky soupeři za zápas.
60:09 Komentář trenéra hostů: Strašně těžký zápas, ve kterém jsme měli početnou marodku, ale tým fungoval po celou dobu na 100% a dokázali jsme zde urvat 2 body po prodloužení. Děkuji týmu za předvedený výkon a soupeři za férový zápas.
59:58 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 5:5
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #23 Dalibor Berka, asistoval #28 Tomáš Janouškovec (5:5)
58:59 Timeout Florbalová škola Plzeň A
58:59 Plzeň odvolala brankáře a zkouší hru v 6.
55:41 Timeout Florbal Sokolov
52:28 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 5:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #23 Dalibor Berka, asistoval #19 Vlastimil Buchta (5:4)
52:28 Plzeň využila standartní situace z velkého brankoviště.
51:43 Plzeň se nevzdává a pořád bojuje o výhru. Sokolov začíná být nervózní.
47:40 Plzeň teď potlačuje Sokolov. Vzniklo z toho pár dobrých šancí.
42:10 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 5:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #23 Dalibor Berka, asistoval #90 Dmytro Korch (5:3)
41:52 Sokolov spálil šanci 2 na 1 a Plzeň se díky tomu dostala do rychlého přečíslení.
40:09 GÓL Florbal Sokolov! 5:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #34 Pavel Batista, asistoval #20 Petr Gasparik (5:2)
40:09 Sokolov začal třetinu velmi rychlím gólem,
39:00 Pomalu se blíží konec 2. třetiny.
34:13 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #5 Matěj Zicho, asistoval #22 Marek Firla (4:2)
32:35 Zatím oba týmy hrají vyrovnanou hru skoro beze střel.
29:21 GÓL Florbal Sokolov! 4:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #29 Matouš Tesař, asistoval #22 David Ladžon (4:1)
25:24 Plzeň se pomalu dostává do tempa, ale na Sokolov to zatím nestačí.
22:16 Od začátku třetiny je Sokolov více aktivnější. Střely pro Sokolov 6:0
19:19 GÓL Florbal Sokolov! 3:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #27 Lukáš Konvalina (3:1)
19:19 Sokolov využil situace 2 na 1 a hráč s číslem 9 Tomáš Abrhám přesně umístil míček do branky.
18:50 GÓL Florbal Sokolov! 2:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #20 Petr Gasparik bez asistence (2:1)
14:52 Hosté se snaží po obdrženém gólu chybu napravit a tlačí Sokolov do obraného pásma.
13:02 GÓL Florbal Sokolov! 1:1
09:39 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 0:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #9 Petr Procházka, asistoval #5 Matěj Zicho (0:1)
07:56 Sokolov postavil rychlou standartní situaci, kterou nedokázal využít.
05:58 Hosté hrají velmi ofenzivně a nedávají moc prostoru Sokolovu ke hře.
01:36 Hráč domácích s číslem 9 Tomáš Abrhám využil střídání hostů a hru rychle vysunul do útočného pásma. Střela minula branku.