(Szabo)
  • 58 57:52
    Panthers

FBC Panthers Liberec - FBC Liberec B 8:9
branky: 18. Tomáš Szabo, 26. Jan Burkoň, 33. Jiří Špak, 34. Jiří Špak, 38. Teemu Tuhkanen, 41. Jan Burkoň, 49. Jan Burkoň, 58. Jiří Špak - 4. David Horáček, 22. David Horáček, 24. David Horáček, 32. Jan Příhoda, 37. David Horáček, 47. David Horáček, 55. David Tampier, 56. Jan Bitman, 57. František Příhoda; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - David Scholz; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavel Kováč 25 - Miroslav Svoboda 20; po třetinách: 1:1, 4:4, 3:4
59:59 Komentář trenéra domácích: Moc pěkný zápas, gratulujeme Liberci
59:59 Komentář trenéra hostí: Dneska hezké florbalové utkání. Těší mě, že jsme stále divizoví králové severu. Škoda neproměnných šancí, ale to už je takový liberecký evergreen. Díky soupeři za utkání.
57:52 Timeout FBC Panthers Liberec
57:52 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #18 Tomáš Szabo (8:9)
56:24 GÓL FBC Liberec B! 7:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #64 František Příhoda, asistoval #39 David Horáček (7:9)
56:24 I hosté využívají svou druhou přesilovku a ujímají se vedení 7:9
55:24 GÓL FBC Liberec B! 7:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #7 Jan Bitman, asistoval #6 Jakub Ježek (7:8)
54:03 GÓL FBC Liberec B! 7:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 David Tampier, asistoval #42 Jan Příhoda (7:7)
48:39 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #18 Tomáš Szabo (7:6)
46:29 GÓL FBC Liberec B! 6:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #11 David Tampier (6:6)
40:10 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #3 Jiří Špak (6:5)
40:10 Domácí využívají i druhou přesilovku a poprvé se v utkání ujímají vedení
40:00 Po druhé třetině je to nerozhodně 5:5, střely na branky ve druhé třetině 10:14
37:45 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #42 Teemu Tuhkanen, asistoval #10 Jan Burkoň (5:5)
36:17 GÓL FBC Liberec B! 4:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #61 Jan Šoltys (4:5)
33:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #10 Jan Burkoň (4:4)
32:55 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #17 Jan Obermann (3:4)
31:29 GÓL FBC Liberec B! 2:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #42 Jan Příhoda, asistoval #18 Tomáš Ballaty (2:4)
29:30 Hra je ve druhé třetině poměrně vyrovnaná a oba týmy si vytvářejí spoustu příležitostí k zakončení
25:47 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #42 Teemu Tuhkanen (2:3)
23:19 GÓL FBC Liberec B! 1:3
21:36 GÓL FBC Liberec B! 1:2
20:00 Po první třetině je to nerozhodně 1:1, na střely 9:8
17:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #42 Teemu Tuhkanen (1:1)
17:58 Domácí po šesti sekundách využívají svojí první přesilovku v zápase
12:33 Domácí jsou v plném počtu
11:51 Domácí se i při oslabení dostali do pěkné gólové situace
05:40 Domácí brankář teď několika zákroky podržel svůj tým
03:52 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #18 Tomáš Ballaty (0:1)
02:30 Do první domácí šance se dostal osamocený Jágr, ale Svoboda střelu chytil
00:50 Na míčku hraje od začátku hlavně hostující tým