0

2

2.

ASK Lovosice - LFP A - TJ Sokol Koberovy 4:5pn
branky: 4. Jan Hrdlička, 14. Ondřej Maťko, 25. Ondřej Pšenička, 48. Pavel Kadlec - 21. Lukáš Hlava, 46. Dominik Reczai, 49. Jiří Kudrnáč, 54. Jan Novotný, N Leoš Kopáček; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Ondřej Perníček 36 - Ondřej Brunclík 26; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:3, 0:0
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #92 Dominik Reczai a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Lovosice - LFP A hráč #28 Miroslav Zůna , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #26 Leoš Kopáček a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Lovosice - LFP A hráč #8 Pavel Kadlec , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
62:30 Velice vyrovnaná hra.
61:30 Domácí nedokázali využít přesilové hry.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely na branku: Domácí - 10; Hosté - 13.
59:26 Timeout TJ Sokol Koberovy
58:37 Timeout ASK Lovosice - LFP A
57:00 Na hřišti panuje velice napjatá atmosféra.
54:20 Hosté využili přesilové hry 5 na 3 a dorovnali bodový stav.
53:57 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (4:4)
52:15 Hosté dávají domácím zabrat. Probíhá velice aktivní hra.
48:21 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Jiří Kudrnáč, asistoval #66 Martin Fišer (4:3)
47:19 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 4:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #8 Pavel Kadlec, asistoval #41 Ondřej Pšenička (4:2)
45:06 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #83 Lukáš Hlava (3:2)
44:20 Domácí stále útočí a snaží se ještě navýšit svůj bodový náskok.
39:59 Střely: Domácí - 11; Hosté - 14.
30:00 Hosté se stále velice aktivně snaží prolomit obranu domácích, avšak moc se jim nedaří.
24:46 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 3:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #41 Ondřej Pšenička, asistoval #8 Pavel Kadlec (3:1)
20:58 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #92 Dominik Reczai (2:1)
19:59 Střely na branku: Domácí - 6 ; Hosté - 10.
19:59 Domácí, hlavně díky skvělým zákrokům brankáře, vyhrávají první třetinu 2:0.
17:59 Koberovy s nabývajícím rozdílem skóre hrají čím dál více agresivní hru. Uvidíme, zda-li se neprojeví únava.
13:53 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 2:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #84 Ondřej Maťko, asistoval #4 Pavel Vodenka (2:0)
10:20 Koberovy se stále marně snaží dorovnat skóre.
06:20 Nádherný zákrok brankáře Lovosic.
03:04 GÓL ASK Lovosice - LFP A! 1:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil #44 Jan Hrdlička bez asistence (1:0)
01:20 Týmy rozehrály velice energický zápas.