• 56 55:16
    6:8
    (Mock)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Ústí B 6:8
branky: 7. Jindřich Mošna, 10. Ondřej Baroch, 19. David Strolený, 20. Lukáš Zápal, 22. Pavel Honzík, 34. Pavel Honzík - 7. Jaroslav Bečvář, 19. Marek Fryček, 29. Jaroslav Bečvář, 36. Lukáš Mock, 37. Jindřich Grosse, 52. Jindřich Grosse, 53. Jindřich Grosse, 56. Jindřich Grosse; rozhodčí: Jakub Matějka - Petr Hudák; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jiří Paleček 21 - Jan Hrstka 29; po třetinách: 4:2, 2:3, 0:3
60:00 Komentář trenéra hostí: Je radost dělat vůdce tomuhle týmu. Naše disciplína a touha po vítěství nás vedla k plnému bodovému zisku. Moudrost našich hráčů, byla cítit celí zápas. Výborně nás celý víkend podporoval náš čapájev a neprůstřelný mnich Honzík. Díky Honzik. A teď zpět do práce. Musíme dát zpětnou vazbu a pokračujeme v naší milované hře.
60:00 Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny dobrý, ve třetí jsme se sesypali, hlava nám nefungovala. Gratuluji bojovnému soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Slavia - 8, Ústí - 9
59:59 Bohužel se to nepodařilo.
58:44 Paleček byl vyměněn za Drobného a domácí zkouší poslední minutu zabojovat v 6.
57:17 Poslední 3 minuty zápasu.
55:57 Grosse prokazuje starost o kvalitu pořadatelského týmu. Neboj, máme to pod kontrolou! :)
55:16 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:16 GÓL Florbal Ústí B! 6:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Lukáš Mock (6:8)
55:16 Ústí ukazuje, že i v 8 hráčích dokáží uhrát dobrý výsledek. Opět navyšuje skóre.
54:38 Domácí nic nevzdávají.
53:26 Nervozita hráčů obou týmů mění klidnou halu na pakistánský trh!
52:44 GÓL Florbal Ústí B! 6:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #61 Tomáš Hlava (6:7)
52:44 Chyba při volném úderu z rohu je potrestána gólem Ústí a to je tak poprvé za utkání ve vedení.
51:29 GÓL Florbal Ústí B! 6:6
51:29 Sekaná nebude dnes jen k obědu ale byla i před slávistickou branou. Na tohle Paleček nestačil.
47:22 Paleček hlasitě povzbuzuje svoje spoluhráče k lepšímu výkonu, zatímco se ústečtí probojovávají na naši polovinu.
45:06 Domácí jakoby se probudili k životu, několik přečíslení a následující rošťácky umístěné střely, ale nenesou tížený výsledek v podobě navyšujícího gólu.
43:29 Hra je ve vysokém tempu, přečíslení Katolického se Suchým se Katolický rozhodl vyřešit střelou, která byla těsně nad Hrstkovu branku. Spoluhráč Suchý mu asi za nepřihrávku nepoděkoval.
42:36 Hosté kombinují, ale neprůstřelnou oslabenou obranu a dnes famózního Palečka není lehké překonat.
40:55 Porazil neovládl svoji nervozitu, poslal rozhodčího na výlet a sám byl poslán na trestnou lavici.
40:01 Třetí barvy jsme se od rozhodčích nedočkali. Škoda, třeba příště! :)
40:00 Střely na branku po druhé třetině: Slavia - 12, Ústí - 10.
39:23 Ústí se na polovině domácích docela zabydlelo, ale gól z toho nepadl.
39:08 Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
38:41 Slavia volný úder z hranice velkého brankoviště nevyužila.
37:23 Situace Bečvář - Grosse se opakuje, nyní bez gólové tečky.
37:11 Katolický s Malkusem se snaží rozdíl opět navýšit, ale Hrstka se nenechá jen tak obstřelit.
36:20 GÓL Florbal Ústí B! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #2 Jaroslav Bečvář (6:5)
36:20 Rychlá přihrávka Bečváře na Grosse snižuje brankový rozdíl na jeden gól.
35:40 Příchodem Teplických hráčů se počet diváků téměř zdvojnásobil. Děkujeme!
35:25 GÓL Florbal Ústí B! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Lukáš Mock, asistoval #61 Tomáš Hlava (6:4)
35:25 Rychlý přechod do útoku je zakončen střelou, na kterou byl Paleček krátký!
33:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #28 Pavel Honzík, asistoval #5 Michal Povolný (6:3)
33:03 Neskutečnou střelu Honzíka gólman Hrstka sice vyrazil, ale bohužel pro tým hostí se odrazila do brány.
31:48 Hostům se i přes veškerou snahu a obětavost nedaří vstřelit další gól.
30:19 Domácí se již v plném počtu vrhají do útoku.
30:10 Domácí brání zuby nehty nohy ruce a vypadá to, že oslabení ubrání.
28:19 Zápal si spletl sport a zahrál rukou. Jeho vynikající postřeh ale stojí za zmínku!
28:10 GÓL Florbal Ústí B! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #2 Jaroslav Bečvář, asistoval #56 Leoš Nergl (5:3)
28:10 Trpělivost se hráčům Ústí vyplatila a připisují si 8. gól zápasu.
27:31 Baroch vyrušil seknutím Hlavu při vytáčení a střele a jde za to zpytovat svědomí na trestnou lavici.
26:45 Česko ovládlo zápas se Švýcarskem 4:1 !
25:12 Slavia kombinuje a kombinuje ale bez důraznějšího zakončení.
23:37 Odhodlanost a bojovnost hostí zatím není odměněna gólem.
22:31 ČESKO - ŠVÝCARSKO 3:1 !!!!!
21:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #28 Pavel Honzík bez asistence (5:2)
21:30 Chyba při rozehrávce a aktivní napadání Honzíka je zakončeno jeho individuální akcí a již 5 gólem Slavie!
20:01 Rozhodčí se rozhodli se nám pochlubit zásobou svých barevných dresů a objevili se na začátku druhé třetiny v červených dresech na rozdíl od první třetiny, kdy jsme se mohli kochat tmavomodrou variantou.
19:59 Střely na branku po první třetině : Slavia - 15, Ústí - 10
19:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #66 Lukáš Zápal bez asistence (4:2)
19:28 Sporná situace, zda-li gól domácích byl opravdu gól, se vyřešila opravdu neuvěřitelným gestem fair-play, kdy ho přiznal sám kapitán hostí!
18:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #94 David Strolený, asistoval #43 Jan Husák (3:2)
18:35 Odpověď domácích trvala pouze 24 vteřin!
18:11 GÓL Florbal Ústí B! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #74 Marek Fryček, asistoval #56 Leoš Nergl (2:2)
18:11 Tentokrát se již Fryček nemýlil!
17:58 Fryčkova střela téměř z prodloužené brankové čáry končí v postranní síťce.
16:49 Hosté oslabení přežili bez nárůstu gólového rozdílu.
15:49 První minuta přesilovky domácích bez gólu, na druhou stranu se rozběhl Bečvář, jehož pokus Paleček zneškodnil.
14:49 Slavia dlouho využívala odloženého vyloučení a herní výhody, bohužel bez gólu.
13:31 Hokejisté se inspirovali výkonem domácích a vedou 2:1 v utkání se Švýcarskem!
12:10 Hostí se snaží prokombinovat až do gólové situace.
09:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #12 Ondřej Baroch, asistoval #69 David Malkus (2:1)
09:33 Katolický - Malkus - Baroch - GÓL!
08:33 Paleček opět domácí tým podržel!
08:12 Hra obou týmů nabírá na rychlosti.
06:39 GÓL Florbal Ústí B! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #2 Jaroslav Bečvář, asistoval #19 Jindřich Grosse (1:1)
06:39 Individuální akce v podání Bečváře je zakončená vyrovnávacím gólem!
06:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #4 Jiří Kuthan (1:0)
06:26 Bojovnost Kuthana v rohu hostí následovaná přihrávkou před bránu končí prvním gólem zápasu!
04:56 Výborně řešené přečíslení hostí fantasticky vychytal Paleček.
02:14 Začátek zápasu je opatrný z obou stran, více šancí to ale zatím přineslo domácímu týmu.