• 61 60:27
    9:8
    (Nepovím)

TJ Lokomotiva Louny - TJ Sokol Koberovy 9:8p
branky: 1. Milan Zelenka, 7. Martin Marek, 8. Petr Nepovím, 12. Ladislav Pleyer, 15. David Zeman, 23. Vladimír Běhavý, 38. Petr Nepovím, 60. Milan Čížek, 61. Ladislav Pleyer - 3. Michal Slavík, 13. Dominik Reczai, 15. Daniel Němec, 20. Michal Slavík, 22. Dominik Reczai, 36. Leoš Kopáček, 51. Leoš Kopáček, 54. Lukáš Hlava; rozhodčí: Petr Neumaier - Josef Libecajt; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 60; zásahy brankářů: Karel Švíka 23 - Ondřej Brunclík 16; po třetinách: 5:4, 2:2, 1:2, 1:0
60:30 vyjádření hostujícího trenéra Kováře: Předvedli jsme špatný výkon a nedokázali jsme se koncentrovat na zápas. Zbytečnými chybami jsme dostali soupeře do vedení a domácí i přes dramatický průběh utkání tak zaslouženě zvítězili,gratulujeme soupeři.
60:30 Vyjádření domácího trenéra Zelenky:Děkuji za heroický výkon klukům z mužstva a domácím divákům za tradičně skvělou podporu. Konečně se podařilo před domácím publikem zvítězit.
60:27 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 9:8
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #99 Ladislav Pleyer, asistoval #3 Petr Nepovím (9:8)
59:38 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 8:8
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #44 Milan Čížek bez asistence (8:8)
59:38 domácí Čížek ostrou střelou vyrovnal stav utkání a bude následovat prodloužení
58:16 Timeout TJ Lokomotiva Louny
53:31 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #92 Dominik Reczai (7:8)
51:01 domácí jdou opět do pětiminutového oslabení
50:22 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #83 Lukáš Hlava (7:7)
50:22 hostující Kopáček v úniku srovnává stav utkání
49:41 Čížek nastřelil břevno! Diváci nevidí branky, ale přibývá vyloučených
45:07 Lokomotiva oslabení ubránila, Koberovům se hra v dlouhé přesilovce vůbec nedařila a téměř Švíku neohrozili
42:56 Timeout TJ Sokol Koberovy
40:43 domácí čeká dlouhé pětiminutové oslabení, velká příležitost pro Koberovy otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch
40:31 domácí ubránili sérii oslabení a dokonce se lounskému střelci Nepovímovi podařilo vstřelit branku v oslabení, dle oddílových statistiků první v této sezóně
37:23 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 7:6
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #3 Petr Nepovím bez asistence (7:6)
35:00 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #25 Michal Slavík (6:6)
35:00 Kopáček tečí na hraně fyzikálních zákonů využil početní výhodu
33:16 hosté mají výhodu přesilové hry, statistiky nehovoří pro domácí klub příznivě, hra v oslabení se lounským nedaří
30:15 v posledních minutách oba celky divákům dokazují proč hrají na chvostu tabulky, hra je nepřesná a rozkouskovaná
26:32 po brankových hodech první třetiny nyní sledujeme opatrnou pasáž utkání bez brankových příležitostí
22:09 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 6:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #17 Vladimír Běhavý bez asistence (6:5)
22:09 hráčí obou celku vstoupili do druhé části ve velkém stylu, domácí Běhavý nádherně zamíchal obranu a překonal Brunclíka
21:44 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #25 Michal Slavík (5:5)
19:49 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #77 Jan Novotný (5:4)
19:49 hosté bleskově využívají přesilovku
15:37 zatím vidíme ofenzivní utkání ve kterém se příliš nedaří obranám a ani brankářům
14:54 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 5:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #71 David Zeman bez asistence (5:3)
14:54 domácí Zeman krásnou akcí, kdy sám prokličkoval celé hřiště opět překlápí skóre ve prospěch domácích
14:25 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #6 Daniel Němec, asistoval #8 Jiří Kudrnáč (4:3)
14:25 hostující Němec lehkou střelou dramatizuje utkání
12:52 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:2
11:57 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #99 Ladislav Pleyer, asistoval #9 Jan Vostrý (4:1)
11:57 domácí obránce Pleyer přidal střelou z dálky další branku na lounský brankový účet tohoto utkání
11:28 hra se v posledních minutách vyrovnala a je plná nepřesností
09:24 domácí jsou nabuzeni vstřelenými brankami a tlačí se před branku soupeře
07:45 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 3:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #3 Petr Nepovím, asistoval #99 Ladislav Pleyer (3:1)
07:45 Nepovím ze standartky navyšuje skóre!!!
06:49 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 2:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 Martin Marek bez asistence (2:1)
06:49 domácí Marek šťastnou tečí překonal ze skrumáže gólmana a zvyšuje skóre pro domácí
06:12 domácí střelec Linka nastřelil tyč, jinak se domácím branku ohrozit nepodařilo
04:20 domácí hrají první přesilovku, přesilové hry se domácím celou sezónu nedaří
02:40 hosté šťastnou tečí bleskově vyrovnávají skóre zápasu
02:35 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #92 Dominik Reczai (1:1)
00:37 do domácího zápasu domácí konečně vstupují úvodní brankou
00:11 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 1:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #7 Milan Zelenka bez asistence (1:0)