• 54 53:00
    7:9
    Martin SOUKUP

TJ Lokomotiva Louny - FBC ROKYCANY 7:9
branky: 9. Vladimír Běhavý, 10. Aleš Linka, 12. Vladimír Běhavý, 16. Ladislav Pleyer, 17. Martin Marek, 18. Milan Čížek, 19. Vladimír Běhavý - 6. Jakub Svejkovský, 7. Martin Štván, 22. Martin Štván, 33. Martin Štván, 41. Michal Marek, 43. Jakub Svejkovský, 50. Jan Vaněk, 51. Lukáš Bendek, 54. Martin Soukup; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Král; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Václav Frajt 26 - Jakub Košař 25; po třetinách: 7:2, 0:2, 0:5
59:59 vyjádření trenéra hostů (Martin Štván): Rychlé vedení dva nula nás uspokojilo natolik, že jsme si mysleli, že to půjde samo. Soupeř nás vyvedl z omylu a po první třetině jsme byli na ručník. Věděli jsme však, že máme před sebou dvě třetiny a nesložili zbraně. Jsem rád, že se nám povedlo dovést utkání do vítězného konce a trochu si zlepšit náladu.
59:59 vyjádření zástupce domácího mužstva Jiřího Lindnera: Někteří hráči domácího družstva po první třetině usnuli na vavřínech a nebojují za lounský florbal tak jak by měli a vinou prohraných osobních soubojů si hosté vytvořili dostatek šancí aby dokázali utkání otočit.
59:25 hosté zkušeně dohrávají utkání
58:40 matná druhá třetina v podání domácího týmu stála za obratem v utkání, na domácí střídačce je patrná frustrace
56:40 domácí se marně snaží utkání zvrátit, nechápou jak mohli prohospodařit takový náskok
53:00 GÓL FBC ROKYCANY! 7:9
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #21 Martin Soukup, asistoval #20 Jakub Svejkovský (7:9)
52:17 domácí jsou v šoku s jakou lehkostí přišli o luxusní brankový náskok
50:53 GÓL FBC ROKYCANY! 7:8
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #20 Jakub Svejkovský (7:8)
49:49 GÓL FBC ROKYCANY! 7:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #7 Jan Vaněk, asistoval #40 Denis Vitouš (7:7)
49:49 hostům se podařilo smazat neuvěřitelné pětigólové manko a skóre je vyrovnané
42:16 domácí se nechali ukolébat a hosté utkání zdramatizovali, rozdíl ve skóre je již jen jednobrankový, diváky čeká napínavá třetí třetina!!!
42:10 GÓL FBC ROKYCANY! 7:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Jakub Svejkovský, asistoval #10 Martin Štván (7:6)
40:40 GÓL FBC ROKYCANY! 7:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #21 Martin Soukup (7:5)
39:35 ani jednomu týmu se přesilovka vůbec nevydařila
37:31 domácí hrají první přesilovku v utkání, která navazuje na vlastní oslabení
35:40 Trestné střílení družstva FBC ROKYCANY neproměnil #88 Jakub Boháč.
34:45 hosté po vstřelených brankách ožili a utkání se dramatizuje
32:32 GÓL FBC ROKYCANY! 7:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván, asistoval #20 Jakub Svejkovský (7:4)
32:18 opatrná pasáž hry pokračuje, diváci vidí minimum příležitostí
30:59 utkání v tento moment sleduje 69 diváků
29:18 domácí mají jasnou herní převahu, hosté se přesto snaží se zápasem něco udělat
24:49 v prvních minutách druhé třetiny sledujeme méně záživnou pasáž utkání, obrany obou celků po brankových hodech první třetiny hrají mnohem pozorněji
21:39 GÓL FBC ROKYCANY! 7:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván, asistoval #21 Martin Soukup (7:3)
18:27 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 7:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #17 Vladimír Běhavý bez asistence (7:2)
17:20 domácí Lokomotiva nasedla na tempo Pendolina s přidává branku za brankou, že by domácí útočníci prolomili střeleckou nemohoucnost, která je provázela celou sezónu?
17:09 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 6:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #44 Milan Čížek, asistoval #9 Jan Vostrý (6:2)
16:50 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 5:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 Martin Marek bez asistence (5:2)
15:10 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #99 Ladislav Pleyer, asistoval #14 Michal Fürstl (4:2)
13:38 domácí jsou jasně lepší a zaslouženě se dostali do vedení, často hrozí před rokycanskou brankou
11:58 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 3:2
10:17 domácí bleskově odpověděli na nepříznivé skóre a zápas začíná opět od začátku!!
09:29 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 2:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #2 Aleš Linka bez asistence (2:2)
08:24 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 1:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #17 Vladimír Běhavý, asistoval #99 Ladislav Pleyer (1:2)
07:30 Běhavý nastřelil tyčku!!!
06:40 GÓL FBC ROKYCANY! 0:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván bez asistence (0:2)
06:40 Po výborném začátku domácí dostali studenou sprchu v podobě dvou slepených gólů
05:35 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Jakub Svejkovský, asistoval #4 Lukáš Bendek (0:1)
04:32 Vostrý a následně Herink selhali ve vyložené šanci, kdy nikým neatakováni stáli před brankářem
03:30 Po opatrném začátku domácí Linka nastřelil ostrou střelou břevno!!!
00:33 V lounské hale začalo předposlední utkání domácích borců v této sezóně, domácí kotel příznivců sleduje atraktivní duel mezi posledním a předposledním celkem, dá se tedy očekávat tuhý boj