7:3
    Petr PÁNEK
    (Voborník)

Florbalová akademie MB 'A' - Kanonýři Kladno B 7:3
branky: 18. Jiří Kofránek, 19. Jan Hála, 31. David Novák, 32. Mario Cedrych, 36. Aleš Tůma, 44. Jiří Kofránek, 57. Petr Pánek - 7. Tomáš Leipner, 20. Tomáš Leipner, 49. Tomáš Leipner; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - David Rousek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Petr Bárta 23 - Michal Šárka 26; po třetinách: 2:2, 3:0, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích Radka Haška:,,V první třetině impotence v zakončení. Druhou třetinu jsme hráli naši hru a soupeře jednoznačně přehrávali. Ve třetí třetině jsme polevili a dostali se tak do problémů. Soupeřovu powerplay jsme úspěšně odbránili a došli si tak k zaslouženému vítězství. Děkujeme soupeři a přejeme bezproblémovou cestu domů.''
60:00 Komentář hrajícího trenéra hostí Tomáše Leitnera:,,Po první vyrovnané třetině začali domácí hrát trpělivěli na míčku, čímž jsme byli nervóznější, využívali našich pozičních chyb a zbytečných ztrát v rozehrávce.''
59:40 Tůma ve výhodě těsně míjí prázdnou branku hostí.
56:46 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 7:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #21 Tomáš Voborník (7:3)
56:46 Petr Pánek zkušeně uklízí míček do prázdné branky
54:00 Hosté střílí, střela zasahuje pouze břevno.
50:50 David Novák jasně pálí šanci domácích, střela do prázdné branky letí vysoce nad.
48:56 GÓL Kanonýři Kladno B! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #13 Jan Novák (6:3)
48:26 Po faulu domácích hostí rozehrávají z nebezpečné situace.
43:02 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #23 Jiří Kofránek, asistoval #10 Martin Cieslar (6:2)
43:02 Prudká střela Jirky Kofránka končí v síti hostí.
35:24 Domácí perfektně rozebrali soupeře, Tůma s klidem doklepnul míč do odkryté brány.
35:10 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #37 David Novák (5:2)
33:02 Druhá třetina je zatím třetina domácích, na střely vedou 11:2.
31:31 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #87 Mario Cedrych, asistoval #21 Tomáš Voborník (4:2)
30:33 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #37 David Novák, asistoval #44 Aleš Tůma (3:2)
30:33 Novák se prosazuje dorážkou z rohu velkého brankoviště po střele Tůmi.
27:50 Hosté si nevědí rady s rozehrávkou, domácí dobře brání.
26:10 Domácí zkouší střely z dálky, hosté je ale mají dobře pokryté.
25:30 Střela Nováka končí v bloku zakleknutého Vorlíčka.
24:20 Nebezpečná rozehrávka hostí končí v rohu za soupeřovou bránou.
21:13 Zblokovaná střela hostí šla vysoce nad.
20:00 První vhazování 2. třetiny vyhráli domácí.
19:40 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #11 Dominik Vorlíček (2:2)
18:48 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #22 Jan Hála, asistoval #37 David Novák (2:1)
17:48 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #23 Jiří Kofránek, asistoval #87 Mario Cedrych (1:1)
17:48 Kofránek úspěšně vymetl pavučinku hostujícímu golmanovi.
14:00 Únik domácího Nováka zakonečen pouze do břevna.
09:29 Hosté v plném počtu.
06:18 Timeout Kanonýři Kladno B
06:18 GÓL Kanonýři Kladno B! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #50 Adam Nolč (0:1)
03:30 Překvapivá střela hostí od půlky, brankář domácích však připraven.
00:00 Dobré odpoledne. Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Florbalovou Akademií MB a Kanonýry Kladno ,,B''.