• 60 59:33
    4:10
    ()

Kanonýři Kladno B - FBC Pitbulls Kolín 4:10
branky: 26. Dominik Vorlíček, 31. Tomáš Ureš, 42. Tomáš Leipner, 45. Dominik Vorlíček - 6. David Horák, 13. Lukáš Kloc, 16. Tomáš Kukal, 16. Martin Chyba, 24. Tomáš Kukal, 34. Martin Chyba, 55. Martin Chyba, 59. Martin Chyba, 60. Jan Novotný, 60. Martin Chyba; rozhodčí: David Kozlík - Lukáš Baloun; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Michal Šárka 5, Oleg Dejnega 18 - Martin Lepší 22; po třetinách: 0:4, 2:2, 2:4
59:59 Vyjádření trenéra hostí: 'Vysoké vítězství neodpovídá až tak průběhu utkání. Rozhodla první třetina. I přes naši vysokou marodku a áčkaře v týmu soupeře jsem rád za tři body. Děkuji soupeři za zápas.'
59:33 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba bez asistence (4:10)
59:20 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:9
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #13 Jan Novotný, asistoval #20 Jakub Vrána (4:9)
58:12 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:8
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #88 Tomáš Kukal (4:8)
56:31 Timeout Kanonýři Kladno B
56:31 Kladno si bere oddechový čas a trenér Nolč už kreslí schémata zámku, v který doufáme, na tabulku... a brankář Dejnega je na střídačce, takže se dočkáme hře v šesti
55:00 Kanonýři jsou v posledních minutách aktivnější, více na míčku, ale byl to Kolín, kdo z ojedinělé šance navyšuje skóre.
54:38 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #72 Jan Skoták (4:7)
44:45 GÓL Kanonýři Kladno B! 4:6
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #73 Tomáš Ureš (4:6)
44:45 Ureš střelou-nestřelou našel jeho svoje florbalové dvojče Domvorlase, který se z blízka nemýlil.
41:40 GÓL Kanonýři Kladno B! 3:6
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #93 Petr Chvojka (3:6)
41:30 Nolč v dobrém presinku získává míček, následně je faulovaný a my rozehráváme
39:59 Střely na branku: KL - 8, KO - 8
35:00 Hra je plná osobních soubojů
33:38 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:6
30:55 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #76 Dominik Vorlíček (2:5)
30:55 Vorlíček nejprve odzbrojil soupeře těsně před zakončením, pak míček vyvezl a nahrál Urešovi, který zakončil k levé tyči.
29:31 Emoce jsou napjaté, hráči se nám krapet postrkali a sudí neváhali hvízdnout dvouminutové vyloučení.
28:15 Diváci v hledišti se probouzí a poprvé volají povzbudivá slova směrem k našim borcům.
26:50 Lipi freestylem ze strany jen těsně minul.
26:30 Kladno přebírá otěže utkání. Nolč kolem branky zakroužil jako supi nad mršinou.
25:30 GÓL Kanonýři Kladno B! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #72 Lukáš Molhanec (1:5)
25:30 Mladíci udeřili!
23:49 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #99 Lukáš Hlavatý (0:5)
23:49 Celá obrana Kanonýrů teď požaduje od svého kustoda osušky. Byla to koupel.
22:50 Ondra Slivka se rozhodl vystřelit tahem, což je asi tak vzácné, jako vidět zatmění Slunce v noci
20:10 Honza Novách předvedl propružení hole v praxi, když napadal soupeře a chtěl si ho mírně oseknout. Po zákroku se půle jeho hole vznesla do vzduchu a dopadla až pět metrů daleko od zákroku.
19:59 Střely na branku: KL - 7, KO - 12
18:33 Po hvizdu rozhodčích hráči pokračovali ve hře, hosté zakončovali, domácí blokovali, vše eskalovalo v několik va**nálních opisů a jedno vyloučení na straně Kladna.
17:35 Po faulu na Ureše rozehrávali domácí standardní situaci, která skončila zákrokem brankáře
17:00 Kolín na míčku v pásmu Kanonýrů
15:55 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:4
15:55 Střídání brankáře. Nový brankář #53 Oleg Dejnega družstva Kanonýři Kladno B
15:45 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:3
15:45 S koncem vyloučení se opět z větší vzdálenosti prosazuje Kolín
13:44 Končí odložené vyloučení. Po sporném zákroku se Nolč uchýlil k 'závoře', kterou rozhodčí oceňují vyloučením.
12:30 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #18 Lukáš Kloc, asistoval #88 Tomáš Kukal (0:2)
10:30 A teď obdobná situace, jen v obrácených rolích.
10:03 Mantinely rozházeny, hráč hostí na zemi, sudí v klidu.
07:27 V hale je přítomen i fotograf Hácha, takže se naši fanoušci mohou večer těšit na snímky z utkání.
05:30 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #94 David Horák, asistoval #99 Lukáš Hlavatý (0:1)
05:30 Kolín se prosazuje střelou z poměrně velké vzdálenosti.
04:00 Lipi to zkusil od půlky
00:01 Od stolku časoměřičů Vás zdraví Háchys, Óňa, Tomáš a Albínek..