• 59 58:20
    5:7
    (Wágner)

SK Florbal Benešov - FbK Olymp Praha 5:7
branky: 25. Kryštof Garreis, 27. Tomáš Pícha, 30. Ondřej Novotný, 45. Marek Garreis, 47. Ondřej Novotný - 11. David Jurášek, 19. Jakub Wágner, 23. Jiří Beck, 24. Ondřej Štifter, 55. Jiří Beck, 56. Ivan Petr, 59. David Jurášek; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Martin Pavlík; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Brož 37 - Filip Hejtík 38; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích: 'Zápas ovlivnilo brzké zranění Petra Tůmy. I přesto hráči bojovali a dokázali otočit stav z 0:4 na 5:4. Bohužel soupeř dokázal skórovat a nakonec zlomit zápas ve svůj prospěch. Zápas se musel líbit a byl plný osobních soubojů. Děkuji soupeři za zápas.'
60:00 Komentář trenéra hostů: 'Napínavé utkání. Kluci splnili, co měli. Děkujeme soupeři za zápas.'
59:59 Střely ve 3. třetině: 12:11
58:35 Benešov to zkouší v šesti.
58:29 Timeout SK Florbal Benešov
58:25 Break hostům přináší uklidnění. Lépe zvládají koncovku a to dnes pravděpodobně rozhodne.
58:20 GÓL FbK Olymp Praha! 5:7
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #65 Jakub Wágner (5:7)
58:00 Olymp se snaží podržet míček a nedarovat ho soupeři.
56:00 Otevírají se díry v benešovské obraně a pomocí křižných nahrávek je soupeři dokáží zúročit.
55:46 GÓL FbK Olymp Praha! 5:6
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #65 Jakub Wágner (5:6)
55:00 Dlouhodobý tlak přinesl své ovoce, jak tento zápas dopadne?
54:56 GÓL FbK Olymp Praha! 5:5
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #73 Jiří Beck, asistoval #38 Marek Vomočil (5:5)
53:00 Procházka se dostal do jasné pozice, slibný pokus promarnil.
51:00 Olymp vytáhl své napadání.
49:00 Štifter se 2x dostal osamocen před brankáře při hře v oslabení, Brož teď opravdu zachytal.
46:15 Novotnému to dnes pálí a střelou na bližší tyč poprvé posílá svůj tým do vedení.
46:14 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Ondřej Novotný, asistoval #14 Ladislav Vorel (5:4)
45:45 Psychická výhoda je nyní na straně domácích, ovšem Olymp je nakolik zkušený, že tuto situaci má pod kontrolou.
44:13 Dorážkou máme srovnáno a začíná se od znova.
44:12 GÓL SK Florbal Benešov! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis, asistoval #6 Ondřej Novotný (4:4)
43:00 Petr v samostatném úniku, chyběly milimetry.
42:00 Domácí pokračují v tlaku, Hýbek, K. Garreis i Pícha pálí, jenže nic nepadá za záda brankáře.
39:59 Střely po 2. třetině: 15:16
39:55 Druhá třetina přinesla změny v dominanci na hřišti. Aktivněji začal Olymp a vypadalo to na rozhodnutý zápas, ale po obdržených brankách se razance ujmuli domácí. Poslední dvě minuty museli Pražané odolávat velkému náporu. Benešov tak ukázal svou schopnost dostat se z nepříznivého stavu zpět do zápasu, což už letos v sezóně několikrát prokázal.
38:45 Vorel tyč!
37:30 Brož v sérii dobrých zákroků.
37:00 Vorel měl na čepeli vyrovnávací gól nalitý od Kryštofa Garreise, z jeho oblíbené pozice levého křídla těsně míjí.
36:00 Olymp dost sází na nahazované balóny.
35:00 Domácí pokračují v náporu, který začal přesilovou hrou.
33:00 Vorel diriguje rozehrávku při přesilové hře, spoluhráči míří jen do brankáře.
30:00 Role se zcela prohodily oproti první třetině, více pasivnější Benešov proměňuje a aktivnější Olymp nemá štěstí.
29:13 Novotný trefuje z půlky hřiště taženou střelou horní růžek brány.
29:12 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
28:00 Štifter už rezignoval na loby a nyní to zkouší z voleje.
27:30 Středočechy góly povzbudily a hru v půlce utkání tak více vyrovnali.
26:32 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (2:4)
25:00 Štifter to znovu zkoušel žabkou, na podruhé se mu nevydařila.
24:24 Garreisovi připomínají svojí souhru a mladé naděje benešovského 'áčka' snižují.
24:23 GÓL SK Florbal Benešov! 1:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #10 Marek Garreis (1:4)
23:53 Efektní a účinný lob přes brankáře.
23:52 GÓL FbK Olymp Praha! 0:4
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #57 Ondřej Štifter, asistoval #81 Jakub Lipus (0:4)
23:00 Začíná se projevovat tabulkový rozdíl týmů, Pražané, kteří vedou skupinu B se rozehráli a s domácími to začíná být nahnuté.
22:28 GÓL FbK Olymp Praha! 0:3
21:00 S druhou částí přichází i jiný Olymp, je výrazně akčnější bez i s míčkem na hokejkách.
19:59 Střely po 1. třetině: 16:17
19:00 První útok Olympu přidělává domácím velké starosti.
18:34 GÓL FbK Olymp Praha! 0:2
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #65 Jakub Wágner, asistoval #21 Jan Havel (0:2)
18:00 V první třetině především Benešov kontroloval míček. Olymp čekal na soupeřovy chyby, dostával se do breaků, z kterých nakonec i těžil.
16:00 Petr našel geniální crossovou přihrávkou Nesnídala, ten měl mnoho času a prostoru na zakončení, ale nepodařilo se mu správně vystřelit a Brože jen prověřil v pozornosti.
14:30 Jurášek opět ukazuje, jaký umí být střelec, tentokrát však na něj Brož vyzrál.
11:00 Marek Garreis zůstal osamocen před brankářem, střelu dobře nasměroval, ale Hejlík si nechtěl nechat vzít čisté konto a vytáhl bravurní zákrok.
10:26 Přečíslení 3 na 2 a po přesných nahrávkách Jurášek zavěšuje pod víko.
10:25 GÓL FbK Olymp Praha! 0:1
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #18 David Nesnídal (0:1)
09:00 Beck dostál svému příjmení, jako zkušený obránce napodobil Novotného a balónek odpálil ze svého malého brankoviště.
08:58 Benešov si několik slibných šancí vytvořil, ale bez šťastného konce.
07:45 Štifter brání v oslabení velmi vysoko a úspěšně. Zaměstnal i domácího brankáře.
06:58 Pícha si došel pro faul ve velkém brankovišti.
06:30 Hostující brankář má zatím více práce.
05:00 Hned v úvodu se zranil benešovský hráč Tůma. Domácí doufají, že jejich nejlepší střelec ještě nastoupí.
04:30 Marek Garreis měl zatím největší příležitost otevřít skóre, brankář i přes clonu pozorný.
02:00 První zákrok si připisuje i Hejtík.
01:15 Novotný zachránil Brože, na poslední chvíli odpaluje míček z malého brankoviště.
01:00 V první minutě daroval Benešov dvakrát soupeři míček z nepřesné rozehrávky.
00:30 Jurášek vyslal první střelu utkání.
00:01 Úvodní bully vyhrává Vorel.