8:1
    Filip KOVÁŘ
    (Valenta)

SK Florbal Benešov - FBC Texas 8:1
branky: 1. Ondřej Benačan, 2. Tomáš Pícha, 12. Ondřej Bartůšek, 18. Martin Jaeger, 23. Marek Garreis, 48. Martin Mičlo, 50. Ondřej Bartůšek, 51. Martin Jaeger - 54. Filip Kovář; rozhodčí: Patrik Šaroch - Petr Herman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Brož 30 - Martin Šimůnek 24; po třetinách: 4:0, 1:0, 3:1
60:00 Komentář trenéra hsotů: 'Gratuluji soupeři, který nás přehrával od 1 minuty zápasu a zaslouženě vyhrál. Omlouváme se za chování hráčů na konci a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.'
60:00 Komentář trenéra domácích: 'Zápas rozhodla 1. třetina. Zbytek zápasu byl už o ničem. Bohužel soupeř neunesl průběh zápasu a zbytečně dohrával souboje. Děkuji hráčům, že jsem si s nimi mohl zahrát a zápas si užít na 100%. Děkuji soupeři za zápas'
59:59 Střely ve 3. třetině: 8:9
57:00 Honza Pavlíček bojuje na hřišti i za svého bráchu a jeho návod na povedený zápas? Někteří online zapisovatelé uvádějí recepty na bábovku, Honza jako svůj rituál má tousty s medem
53:15 Brož bohužel nulu neudržel, Kovář ho překonal lopem z backhandu
53:14 GÓL FBC Texas! 8:1
Branku družstva FBC Texas vstřelil #28 Filip Kovář, asistoval #15 Jan Valenta (8:1)
51:05 Timeout FBC Texas
50:24 Ožívá letitá spolupráce Vorel - Jaeger, kterou přerušilo zranění druhého zmíněného
50:23 GÓL SK Florbal Benešov! 8:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #9 Martin Jaeger, asistoval #10 Marek Garreis (8:0)
50:00 Bohužel hostům se v obrovském tlaku nepovedlo snížit a toho využili domácí.
49:31 GÓL SK Florbal Benešov! 7:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Ondřej Bartůšek, asistoval #23 Tomáš Pícha (7:0)
47:44 Comeback s velkým C! Trenér Benešova Mičlo po dlouhé době dnes nastoupil i na hřiště. Zažil famózní střídání, kdy nejdříve zlomil hůl Pokornému a následně navýšil brankový rozdíl
47:43 GÓL SK Florbal Benešov! 6:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #13 Martin Mičlo, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (6:0)
45:00 Na třetí část nastoupil úplně nový tým hostů, Brož má plné ruce a nohy práce
42:00 Texas po poradě výrazně přidal a rozhodně nic nevdává
41:00 Dnes si hráči vytváří vlastní soutěže... Benešov s hokejkami a Texas s neproměňováním šancí do prázdné brány
39:59 Střely po 2. třetině: 8:10
37:00 Vojta Pavlíček má dneska zápas. Na zlomenou hokejku už raději ani nevidí přes modrý monokl.
34:00 Jaeger tyč!
29:00 Hosté začínají více útočit
25:00 U Brože nyní stáli všichni svatí a hlavně Novotný, který zabránil střele do prázdné brány
24:00 Hosté nehrají špatně jen si nevytváří tolik střeleckých příležitostí
22:36 Mára Garreis ukazuje svou vzrůstající formu
22:35 GÓL SK Florbal Benešov! 5:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis, asistoval #23 Tomáš Pícha (5:0)
22:00 Texas velice dobře brání oslabení a Kukačka i vážně ohrozil domácí bránu
20:04 Vorel se ihned po bully vrhl do útoku a došel si pro faul
19:59 Střely po 1. třetině: 12:6
18:00 Další kondolence připadá Vorlovi. Benešov navyšuje nejen počet branek, ale i zlomených hokejek
17:22 GÓL SK Florbal Benešov! 4:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #9 Martin Jaeger, asistoval #78 Ondřej Benačan (4:0)
16:30 Upřímnou soustrast Vojtovi Pavlíčkovi za jeho zlomenou hokejku.
15:30 Piala míjí úplně prázdnou bránu
13:15 Benešov se ujal držení míčku
13:00 Vojta Pavlíček dnes kličkuje jedna báseň
11:47 Marek Garreis připravil trpělivě akci a Bartůšek doklepl za záda brankáře
11:46 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Ondřej Bartůšek, asistoval #10 Marek Garreis (3:0)
09:30 Šimůnek o milimetry zastavil míček před brankovou čárou
06:30 Vichnar v zatím největší šanci hostů, Brož úspěšnější
05:00 Melník obalamutil tři hráče, zpoza brány dokázal míček dostat do stoprocentní pozice, ktreou spoluhráč nevyužil.
04:30 Texas je poměrně aktivní, snaží se dohnat rozdílovou ztrátu.
03:45 Šimůnek tentokrát vyzrál na další přečíslení.
02:00 Velmi smolný začátek pro Texas.
01:16 Přečíslení a Jaeger zpečetil svůj návrat do benešovského áčka po zranění hned v druhé minutě asistencí
01:15 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #9 Martin Jaeger (2:0)
00:42 První šance Benešova - první branka. Bomba od půlky ze standartky otevírá skóre.
00:41 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #78 Ondřej Benačan, asistoval #73 Jan Pavlíček (1:0)
00:20 Musil v první střelecké příležitosti zápasu.
00:01 Úvodní bully vyhrává Vorel.