1:4
    David KONEČNÝ
    (Kadlec)

FBC Pitbulls Kolín - Prague Tigers 1:4
branky: 38. Lukáš Kloc - 10. Jan Žigmond, 13. Petr Kadlec, 27. Jakub Horáček, 52. David Konečný; rozhodčí: Lukáš Žofka - Karel Balla; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Martin Lepší 17 - Dominik Řečník 23; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:1
60:00 Komentář trenéra hostí: 'Konečně jsme hráli v tempu všechny tři třetiny. Po celý zápas jsme drželi otěže utkání pevně ve svých rukou a vzadu jsme se mohli opřít o výborného gólmana. Fanklub defenzivního florbalu by měl jistě radost. Zdravím Ladyboye do Thajska a na Zanzibar.' Komentář trenéra domácích: 'Tři nahrávky na gól, střelecká impotence, rozsáhlá marodka = 1:4.'
57:26 O utkání ja téměř rozhodnuto, ale i přesto se domácí stále tlačí do zakončení.
53:53 Diváci by určitě rádi viděli hezčí florbal.
51:31 GÓL Prague Tigers! 1:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 David Konečný, asistoval #91 Petr Kadlec (1:4)
45:06 Hra je teď rozkouskovaná.
42:14 Kolín zatím neopustil polovinu hostí.
37:24 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #18 Lukáš Kloc, asistoval #87 David Vokál (1:3)
37:24 Důraz se vyplácí. O tom se nyní mohl přesvědčit Klocík, který snížil na 1:3.
34:34 Kolínské celý zápas provází smůla v zakončení.
29:34 Lepšák drží domácím naděje na bodový zisk.
27:28 Hra se nám teď začíná přiostřovat.
26:29 GÓL Prague Tigers! 0:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #19 Jakub Horáček, asistoval #29 Jan Žigmond (0:3)
21:40 Domácí do 2. třetiny vstupují velmi aktivně a napadají tygří rozehru.
18:28 Diváci nyní mohli sledovat poměrně dlouhý závar na polovině hostů.
14:50 Domácí působí velmi nervózně, nedaří se jim rozehra, a ani přechod do útoku.
12:07 GÓL Prague Tigers! 0:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Petr Kadlec, asistoval #9 Michal Kovář (0:2)
10:33 Hosté hrozí z rychlých a nebezpečných protiútoků.
09:54 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Jan Žigmond, asistoval #88 Michal Pánek (0:1)
06:58 Fanoušci skvěle tlačí domácí hráče za tříbodovým ziskem.
04:24 Vránova parádní střela těsně míjí branku hostí.
03:38 Hosté z Prahy zatím předvádí bojovnější a agresivnější hru.
01:38 Hosté hned ve své první brankové příležitosti trefují tyčku.