7:6
    Jakub LIPUS
    ()

FbK Olymp Praha - Florbalová akademie MB 'A' 7:6
branky: 5. Ivan Petr, 10. David Jurášek, 17. Ivan Petr, 22. Ondřej Štifter, 38. Jakub Wágner, 53. David Jurášek, 59. Jakub Lipus - 6. Albert Vocel, 24. Ondřej Navrátil, 26. Albert Vocel, 31. Petr Pánek, 39. Ondřej Navrátil, 56. Ondřej Navrátil; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jan Dvořák 28 - Petr Bárta 12; po třetinách: 3:1, 2:4, 2:1
59:59 Děkujeme všem divákům našeho onlinu. Vidíme se na dalším zápase. Zdravíme všechny fandy Český florbalový bizár ultimálně - ČFBU
59:59 Komentář trenéra hostí: Bohužel se nám komentář nepodařilo získat, neboť trenér opustil halu.
59:59 Komentář trenéra domácích : Utkání jsme si zkomplikovali zbytečnými individuálními chybami, ale nakonec hráči vše zvládli. Děkujeme soupeři za zápas.
59:10 Hosté zkouší štěstí v 6ti
58:02 GÓL FbK Olymp Praha! 7:6
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #81 Jakub Lipus bez asistence (7:6)
58:02 Lipus se dostal na půlce k míčku a z pár kroků trefuje příklepem šibenici
55:24 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 6:6
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #67 Ondřej Navrátil, asistoval #44 Aleš Tůma (6:6)
54:30 Hráč hostí č. 22 přelomil hokejku. Prasknutí bylo slyšet přes celou halu
54:26 Timeout FbK Olymp Praha
52:21 Branka domácích teď všechny diváky vytrhla z letargie. Do konce nám zbývá pár minut, uvidíme, zda-li hosté nějak zareagují. Šance Slavíka k naskočení do zápasu teď narostla
52:20 GÓL FbK Olymp Praha! 6:5
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #18 David Nesnídal (6:5)
45:40 Slavík si mikinu opět oblékl, takže budeme čekat dále....
45:11 Tomáš Slavík si již sundal mikinu. Dočkáme se snad toho, že si připíše nějaké to střídání? Určitě se před svojí nastávající bude chtít předvést
39:59 2. třetina je u konce. Během přestávkového programu se trenér domácích Pavel Piech, který je i předsedou klubu, ujal svých dvou ratolestí a už to s nimi na hřišti mydlí.
38:43 Další chyba domácích při rozehrávce. Navrátil se na středu hřiště dostal k míčku a z první trefuje po zemi roh branky
38:42 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 5:5
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #67 Ondřej Navrátil bez asistence (5:5)
37:21 Domácím se podařilo proměnit akci 2v1, kdy Štifter shodil míček na střed na nabíhajícího Wágnera, který neměl problém uklidit míček do branky
37:20 GÓL FbK Olymp Praha! 5:4
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #65 Jakub Wágner, asistoval #11 Ondřej Štifter (5:4)
33:12 Hostující hráč 44 není spokojen s verdiktem rozhodčích. Bohužel pronesené výroky zde nemůžeme publikovat, nicméně slovník má celkem peprný
30:45 A je srovnáno. Nastálé ticho v hale protíná pouze zvuk vuvuzely syna trenéra domácích.
30:33 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #16 Petr Pánek bez asistence (4:4)
29:00 1. přesilovková formace hostí si vystačí pouze se 2 barvami čepelí. Oranžová je zde zastoupena hned 3x a růžová 2x.
25:42 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 4:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #44 Aleš Tůma (4:3)
25:42 Vocel se prosadil z ne úplně dobré pozice, podařilo se mu prostřelit Dvořáka mezi jeho nohami a MB se tak dotahuje na rozdíl pouze jedné branky
23:11 Po velké minele Moučky teď hosté snižují
23:10 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #67 Ondřej Navrátil, asistoval #37 David Novák (4:2)
21:34 GÓL FbK Olymp Praha! 4:1
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #11 Ondřej Štifter, asistoval #65 Jakub Wágner (4:1)
16:55 GÓL FbK Olymp Praha! 3:1
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #73 Jiří Beck (3:1)
15:05 Vomočil teď z hezké otočky vystřelil na vlastní branku a trochu tím vylekal Dvořáka
13:35 Hlásíme, že během přesilové hry se nic zvláštního nestalo
11:20 Přesilovku si vyzkouší i hostující tým
09:49 GÓL FbK Olymp Praha! 2:1
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #65 Jakub Wágner (2:1)
09:49 Juráškovi se teď podařilo ze vzduchu dorazit míček do prázdné branky a domácí jsou opět ve vedení.
08:31 Havel teď v úniku sám na brankáře, ale nakonec se nedostal ke střele
05:19 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #37 David Novák (1:1)
04:46 GÓL FbK Olymp Praha! 1:0
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #65 Jakub Wágner (1:0)
04:13 Hned ze začátku dvojitá přesilovka domácích
04:00 Hostě se zatím prezentují defenzivnější hrou a čekají, co soupeř vymyslí