58
  • 58 57:59
    FA MB

FBC Kutná Hora - Florbalová akademie MB 'A' 6:4
branky: 16. Václav Rejna, 22. Jiří Petrásek, 24. Marek Reithar, 28. Martin Zelený, 32. Antonín Tvrdík, 50. Martin Zelený - 42. David Novák, 46. Ondřej Navrátil, 48. Kryštof Šlambora, 53. David Novák; rozhodčí: Jan Černý - Lukáš Polanský; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 17 - Petr Bárta 15; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:4
60:00 Komentář domácích Jan Třískala - FBC Kutná Hora: Bohužel jsme se opět nevyvarovali výpadku, tentokrát to byla třetí třetina. Zbytečně jsme pustili soupeře do hry. S výkonem v prvních dvou třetinách jsem spokojen.
60:00 Komentář hostů Radko Hašek - Florbalová akademie MB A: Blahopřeji soupeři k vítězství.
60:00 STŘELY na branku CELKEM: FBC Kutná Hora - 21, Florbalová akademie MB A - 21
60:00 Střely na branku ve III. třetině: FBC Kutná Hora - 5, Florbalová akademie MB A - 12
59:59 Kutná Hora dnes vítězí! Po výborném výkonu v prvních dvou periodách nakonec slaví zisk tří bodů. Drama ve třetí třetině zvládli.
59:05 Zelený trefuje přes celé hřiště tyč prázdné branky!
59:00 Minuta do konce třetí třetiny
58:30 Minuta a půl do konce třetí třetiny
58:07 Mladá Boleslav to zkouší bez brankáře.
57:59 Timeout Florbalová akademie MB 'A'
57:58 Férové gesto hostujícího hráče. Místo rozehrávky je tu buly.
57:30 Domácí v posledních vteřinách stěží odpalují.
57:00 Domácí neproměnili obrovskou šanci. Staňo sám před brankářem našel pouze jeho nohy.
56:00 Štírek Zelený hledal přihrávkou naběhnutého Rejnu, ten nedosáhl.
55:44 Domácí brankář a bek Listík si připisují důležité zásahy.
55:30 Mladá Boleslav útočí do obranného bloku.
54:14 Rychlý Popek byl iniciátorem dalšího domácího útoku.
53:50 Dorážku po zemi nakonec řeší odpalem domácí obránce.
53:30 Rychlá rozehrávka domácích a Hamplova přízemní střela byla neúspěšná.
53:00 Ne tělo, ale florbalky. V soubojích to jiskří.
52:12 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 6:4
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #37 David Novák, asistoval #67 Ondřej Navrátil (6:4)
52:11 Hosté jsou zpět ve hře.
52:00 Rejna nezkrotil dlouhý balon přes celé hřiště. Na řadu tak přichází hostující kombinace
51:16 Doživotí to není, kosa a dvouminutový trest pro Zeleného.
50:54 Váhavá rozehrávka domácích a připravený Bochníček.
50:10 Agilní Popek je na začátku dalšího útoku.
49:08 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #18 David Popek (6:3)
49:08 GÓL! Nádherná kombinace! Popek připravil lahůdku pro Zeleného.
48:20 Kutná Hora drží balonek na své polovině.
47:30 Kutná Hora se nemůže probrat a poslední minuty je pod velkým tlakem.
47:07 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 5:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #99 Kryštof Šlambora, asistoval #14 Albert Vocel (5:3)
46:55 Brankář Bochníček v permanenci.
46:19 Domácí brankář si počkal na nepřesnou střelu hostů a rozehrává.
46:00 Vokřálovu nabídku na Petráska sebral hostující brankář.
45:45 Teď to kolem domácí branky pořádně létá.
45:11 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #67 Ondřej Navrátil, asistoval #87 Mario Cedrych (5:2)
45:11 Aktivní začátek třetího dějství se hostům vyplácí
45:00 Domácí brankář s pomocí Popka zachraňuje další šanci hostů.
44:45 Ale jenom na chvilku. Napadání hostů mohlo přinést ovoce, proti jsou nohy domácího brankáře.
44:00 Domácí na chvíli uklidnili hru a střídají.
43:15 Popek a jeho střela vedle branky.
42:55 Není čas ztrácet čas, další atak hostů na domácí rozehrávku.
42:37 Mladá Boleslav do toho od úvodu třetí části šlape a vysouvá napadání.
42:09 Další šanci mladoboleslavských zastavil až domácí brankář.
41:55 Snad domácí ještě nezůstali v šatně.
41:25 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 5:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #37 David Novák, asistoval #14 Albert Vocel (5:1)
41:25 Pěkný backhand Nováka.
40:58 První minutu dohrává Mladá Boleslav s míčkem na holi.
40:30 Neurovnaný úvod třetí třetiny.
40:00 Střely na branku ve II. třetině: FBC Kutná Hora - 11, Florbalová akademie MB A - 6
39:30 Zelený je hladový po gólech, svou snahu v další ale nepřetavil.
39:00 Mladá Boleslav tápe v přechodu do útoku.
38:31 Mladá Boleslav v postupném útoku.
38:00 Královu střelu ukryl v náruči brankář Bochníček.
37:30 Hamplova střela zády k brance minula branku.
37:14 Na závěr přesilovky to vyzkoušel Popek, ale nezamířil přesně.
37:13 Mladá Boleslav hraje v plném počtu.
36:55 Mladá Boleslav u míčku a kombinuje v rohu domácí poloviny.
36:33 Reithar v ložence netrefuje branku.
36:20 Pohotový zákrok Bárty proti střele Reithara.
36:00 Domácí utahují svůj zámek před brankou hostů.
35:13 Nedisciplinovanost hostů a další dvouminutový distanc mladoboleslavského tábora.
34:55 Další pohotový zákrok domácího Bochníčka.
34:54 Domácí jsou kompletní.
34:00 Domácí teď nastřádali několik cenných vteřin.
32:55 Výhodu jednoho muže navíc si vyzkouší i hosté. Reithar byl odveden za katr.
32:40 Hosté v šanci, dva hráči zůstali sami před domácí brankou a nakonec zazvonila tyč.
32:33 Při chuti jsou dnes obránci Kutné Hory. Každá střela je velmi nebezpečná.
32:12 Včasný zásah Rejny a Kutná Hora se žene do dalšího útoku.
31:09 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #98 Jiří Vokřál (5:0)
31:09 GÓL! Produktivní a velmi aktivní bek Tvrdík se prosazuje do odkryté klece po přesné přihrávce Vokřála.
30:50 Zdravotník Schwarz netrpělivě vyčkává na svůj první dnešní zásah.
30:32 Cieslarova střela jenom těsně prosvištěla kolem domácí branky.
30:00 Hosté vysouvají forčeking.
29:50 Chybná rozehrávka domácího výběru, Vocelovu střelu si však našel domácí brankář.
28:28 Pohotový zásah brankáře Bochníčka proti backhandové střele Šlambory.
28:00 Domácí dobře brání a hosté neví kudy kam, proto kombinují pouze na vlastní polovině.
27:24 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #21 Lukáš Staňo (4:0)
27:24 GÓL! Rychlá kombinace domácího celku a druhá využitá přesilová hra v zápase. Autorem branky mistr Zelený.
27:00 Důležitý zásah si připsal domácí brankář.
26:15 Šlambora oslabuje svůj tým, Kutná Hora se připravuje na třetí přesilovou hru zápasu.
25:00 Osmělují se i mladoboleslavští, ale chybí jim finální fáze.
24:22 Domácí jsou aktuálně velmi aktivní a zkouší to z každých pozic.
24:17 Až přílišný důraz před hostující brankou ukončili rozhodčí svým hvizdem. U míčku tak hosté.
23:49 Obětavá hra i na domácí straně nezná mezí. Číslo zablokovaných střel raketově roste.
23:19 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #10 Jan Dus (3:0)
23:19 GÓL! Následná kombinace ale skončila gólem. Křižná přihrávka Duse na Reithara, který se z jedničky nemýlil.
23:00 Domácí se rychle dostali ze sevření soupeře, ale pak celou akci zbrzdil Dus.
22:22 Kutná Hora v přesilovce navyšuje své konto střelecký pokusů.
21:54 Cieslar si počínal nedovoleně a domácí mají k dispozici druhou početní výhodu zápasu.
21:36 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (2:0)
21:36 GÓL! Kutná Hora využila pomalého střídání hostů a ihned rozehrála. Střela Petráska si našla cestu do branky.
21:08 První minuta opět patří hostům, kteří kombinují. Ovšem pouze na vlastní polovině.
20:35 První střelu druhé třetiny z hole hostujícího hráče zablokoval Listík.
20:00 Střely na branku v I. třetině: FBC Kutná Hora - 5, Florbalová akademie MB A - 3
19:19 Reitharova nabídka na teč, Hampl nedokázal míček usměrnit a míček v pohodě sebral Bárta.
18:18 Následná kombinace na polovině soupeře vedla k další střele. Reitharovu pumelici vyrazil Bárta nad sebe.
18:00 Dlouhý balonek z hole Reithara na Hampla a byla z toho šance. Skóre se však nemění.
17:00 Dus našel na mantinelu Staňa, ten střelou z první však netrefuje zařízení.
16:35 Kutná Hora je po vstřelené brance stále aktivní.
15:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Václav Rejna, asistoval #18 David Popek (1:0)
15:46 GÓL! Domácí využili svého tlaku z početní výhody a Rejna svou střelou procedil míček pod rukou hostujícího brankáře.
15:44 Hosté jsou kompletní.
15:15 Rejnovi sjel na poslední chvíli míček z hole. Hosté sbírají cenné vteřiny
14:15 Vokřál to vzal na sebe, ale netrefil branku.
14:00 Tvrdou a nekompromisní ránu Reithara zastavil hostující obránce.
13:45 Mario Cedrych odpyká trest za střídačku. Mladá Boleslav hrála v šesti a domácí si zahrají první přesilovou hru zápasu.
13:33 Hra nabrala hektické tempo, kupí se nám nepřesnosti.
13:13 Obětavá hra beka Tvrdíka, další body do Radegast Indexu.
12:00 Obrázek hry se moc nemění, hraje se zodpovědně odzadu a tvrdě v osobních soubojích. Jediné, co dnešnímu zápasu zatím chybí je přesná střelba.
10:58 Povedená individuální akce Staňa, zavezl míček do pásma, pak se elegantně vymotal do středu hřiště, kde však následně ztratil balonek.
10:30 Další zablokovaná střela v podání hostujícího výběru. Zuby si tentokrát vylámal Dus
10:00 Petrásek vyzkoušel pevnost mantinelu za brankou FA.
09:37 Rychlá kombinace domácího celku, náběh Petráska, následnou střelu však zablokoval Cieslar.
09:15 Konsolidace obou obran zatím funguje a je dominantou hry.
08:30 A opět stejný obrázek, po ztrátě balonku, co nejrychlejší návrat do obrany.
08:00 Výlet domácího obránce Tvrdíka skončil nepřesnou střelou.
07:40 Navrátil se pěkně vymotal od mantinelu ke střele, brankář Bochníček nakonec zasahovat nemusel.
07:13 Listíkův nahazovaný míček se otřel o jednoho ze soupeřů a skončil za mantinelem.
06:53 Hraje se opatrně, oba týmy dbají na svou defenzívu.
06:16 Šance hostů, ale Šlambora vůbec netrefil bránu.
05:50 Pokus domácího forvarda Staňa brankář Bárta rukou vyrazil.
04:47 Kutná Hora se drala do zakončení, ale přes zhuštěnou obranu soupeře míček neprošel.
03:48 První zásah si připisuje brankář Bárta, který si počíhal na střelu Duse.
03:22 Standardní situace ze zajímavé pozice pro hosty vyřešena střelou do zdi.
03:00 Hosté se hnali do protiútoku, situaci 3 na 2 zbrzdili přihrávkou na obránce.
02:00 Zatím hrajeme bez výraznější brankové situace.
01:00 První střela zápasu zamířila do kutnohorského obránce. A u míčku po minutě domácí.
00:20 Hosté začínají postupný útok od svého brankáře.
00:00 Posíláme pozdrav všem, kteří budou tento zápas sledovat prostřednictvím textového online přenosu.