6:5
    Petr JONÁŠ
    ()

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBŠ Jihlava 6:5p
branky: 10. Jakub Kofroň, 15. Petr Jonáš, 15. Jakub Kofroň, 19. Petr Kučera, 30. Jakub Kofroň, 63. Petr Jonáš - 7. Filip Kolář, 9. Ivoš Varhaník, 13. Ivoš Varhaník, 56. Jan Horský, 57. Jan Horský; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Brandon Bulis 30 - Jan Pražák 27; po třetinách: 4:3, 1:0, 0:2, 1:0
65:00 Vyjádření trenéra domácích: Celý zápas jsme hráli perfektně, třetí třetina nás připravila o bod navíc. Prodloužení dopadlo v náš prospěch skvěle.
65:00 Vyjádření trenéra hostí: Po dobrém začátku jsme si nechali zápas protéct mezi prsty. Děkujeme soupeři za super zápas.
62:22 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #17 Petr Jonáš bez asistence (6:5)
59:59 Střely na bránu: Domácí: 6, Hosté: 14
59:49 Hosté ujížděli ve třech na brankáře, ale gól nepadl.
58:59 Timeout FBŠ Jihlava
56:40 GÓL FBŠ Jihlava! 5:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #17 Tomáš Paul (5:5)
55:34 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
55:34 GÓL FBŠ Jihlava! 5:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #7 Jan Pražák (5:4)
54:32 Hosté jsou v přesilové hře nebezpeční, ale domácí skvěle brání.
49:36 Hráč domácích se objevil sám před brankářem, ale nepodařilo se mu dopravit míček do sítě.
39:59 Střely na branku: Domácí: 10, Hosté: 9
39:59 Ve druhé třetině jsme viděli opatrnější hru. Možná i proto se skóre změnilo jen o jednu branku.
37:02 Tlak domácích brankou nekončí.
30:00 Dnešní utkání sleduje 54 diváků.
29:33 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 5:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #2 Petr Kučera (5:3)
20:24 Problémy s časomírou pozastavily zápas.
19:59 První část zápasu byla vyrovnaná, ale štěstí zatím více přeje domácím. Střely na bránu : Domácí :15, Hosté: 11
18:47 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #5 Daniel Bořetický (4:3)
15:15 Fantastický zákrok brankáře domácích!
14:49 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #17 Petr Jonáš (3:3)
14:10 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #17 Petr Jonáš, asistoval #6 Martin Pešava (2:3)
12:15 GÓL FBŠ Jihlava! 1:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #26 Ivoš Varhaník bez asistence (1:3)
09:27 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň bez asistence (1:2)
09:00 Krásná akce domácích však gólem nekončí
08:41 GÓL FBŠ Jihlava! 0:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #26 Ivoš Varhaník, asistoval #17 Tomáš Paul (0:2)
06:59 GÓL FBŠ Jihlava! 0:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #31 Filip Kolář, asistoval #66 Jan Holoubek (0:1)