• 60 59:54
    8:3
    (Zajíc)

Pacovští Honzíci - FBŠ Všestary 8:3
branky: 9. Tomáš Dohnal, 10. Tomáš Dohnal, 33. Petr Diviš, 38. Adam Paták, 46. Jan Tomšů, 47. Milan Buřič, 55. Michal Hošek, 60. Tomáš Dohnal - 23. Jan Hrdlička, 28. Zdeněk Krajčí, 49. František Lahučký; rozhodčí: Pavel Urbánek - Michal Pazderník; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Máca 40 - Filip Ježek 24; po třetinách: 2:0, 2:2, 4:1
60:02 Vyjádření trenéra domácích: V první třetině jsme hráli podle našich představ. Soupeř nás ale ve 2. třetině přehrával a vyrovnal. Naštěstí jsme dokázali do konce třetiny využít dva brejky a ve třetí už soupeř otevřel obranu, došli mu síly a my jsme už jen navýšili skore.
60:01 Vyjádření trenéra hostů: Děkuji soupeři za utkání. Hráli jsme špatně. Děkujeme divákům za pěknou kulisu.
59:54 GÓL Pacovští Honzíci! 8:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #98 Tomáš Dohnal, asistoval #32 František Zajíc (8:3)
54:59 GÓL Pacovští Honzíci! 7:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #87 Michal Hošek, asistoval #98 Tomáš Dohnal (7:3)
48:59 GÓL FBŠ Všestary! 6:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #7 Pavel Hellmann (6:3)
46:28 GÓL Pacovští Honzíci! 6:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #8 Milan Buřič bez asistence (6:2)
45:09 GÓL Pacovští Honzíci! 5:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #87 Michal Hošek (5:2)
37:31 GÓL Pacovští Honzíci! 4:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #93 Adam Paták, asistoval #34 Tomáš Voldřich (4:2)
36:19 Hostující hráč 74 překonává domácího obránce, ale ke střele se už nedostal, míček mu sjíždí z hokejky dříve než chtěl
32:16 GÓL Pacovští Honzíci! 3:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #4 Petr Diviš, asistoval #33 Milan Paták (3:2)
32:16 Domácí hráč Diviš se vrací z trestné zpět do hry. Hráč s číslem 33 Paták, vybojoval míček, kterého se následně zmocňuje Diviš. Neukvapuje se a připravuje si střeleckou pozici. Přesnou střelou umísťuje míček do šibenice.
31:04 Domácí Voldřich teď schytal tvrdou střelu na obličej. Rychle se však vzpamatoval a ještě se mu podařilo postup hostů překazit.
30:09 Domácí opět budou hrát oslabení po faulu hráče s číslem 4, který si odsedí trest za sekání.
29:20 hosté se dostávají do velké šance a jejich útočník se uvolňuje a jde téměř sám na brankáře. Ale domácí brankář však jeho pokus maří.
27:15 GÓL FBŠ Všestary! 2:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #11 Zdeněk Krajčí, asistoval #74 Miloš Macháček (2:2)
27:15 už to vypadalo, že domácí se ubrání přesilové hře hostů bez větších problémů. Hosté však 13 vteřin před koncem vyrovnávají stav na 2:2
22:40 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #60 Jan Hrdlička, asistoval #91 František Lahučký (2:1)
22:40 Hosté se taky dostávají ke slovu a hráč s číslem 91 nahrává Hrdličkovi a ten přesnou střelou k tyčce překonává domácího brankáře.
20:18 hráč hostů střílí. Jeho hůl však naráží na hůl domácího obránce a v cestě pokračuje už jen míček a část hokejky střílejícího hráče. Ten se slovy Vánoce jsou tady jde střídat
19:59 skončila druhá, která ze začátku byla s menší převahou hostů. Domácí se však velice rychle vzpamatovali a nakonec ji vyhrávají 2:0 i s menším počtem střel
18:37 Domácí hráč teď obchází dva obránce a dostává se ke střela, trefuje pouze boční sít
17:47 nenápadná střela hostů hned po rozehrávce nebezpečná sice nebyla. Domácí však mírně překvapila.
13:22 hostující hráč chtěl teď přehodit domácího brankáře, ten ale s přehledem jeho pokus likviduje.
09:52 GÓL Pacovští Honzíci! 2:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #98 Tomáš Dohnal, asistoval #33 Milan Paták (2:0)
09:52 míček má na hokejce domácí Paták, před bránou nahrává na Dohnala a ten dnes již po druhé překonává hostujícího brankáře
08:22 GÓL Pacovští Honzíci! 1:0
08:22 dlouhá přihrávka na domácí třicet dvojku a ta nahrává na Dohnala a ten zakončuje střelou do šibenice
06:47 ale hosté jsou také aktivní a jejich střelu musí likvidovat domácí gólman
05:07 A další krásná akce domácích, kdy domácí hráč 32 měl možnost skórovat, ale jeho střela letěla mimo hřiště
04:15 domácí se dostávají ke střele, která však končí na obránci hostů.
02:01 uběhly první minuty utkání a žádný z týmů se zatím nedostal do výraznější akce