• 58 57:43
    11:6
    (Koubek)

FTC Vysoké Mýto - FbC Innebandytos Hradec Králové 11:6
branky: 2. Václav Vilímek, 6. Martin Kadavý, 8. Milan Koubek, 11. Adam Kobr, 14. Adam Kobr, 19. Václav Vilímek, 22. Milan Koubek, 39. Adam Kobr, 45. Milan Koubek, 54. Martin Kadavý, 58. Martin Kadavý - 3. Jonáš Mikšovský, 5. Tomáš Koldinský, 13. Tomáš Pokorný, 18. Jonáš Mikšovský, 48. Jonáš Mikšovský, 52. Michal Skrovný; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Václav Musel 58 - David Šimeček 23; po třetinách: 6:4, 2:0, 3:2
59:59 KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTÍ ŽIŽKA JERONÝR: Děkujeme soupeřům za zápas. KOMENTÁŘ TRENÉRA DOMÁCÍCH JINDŘICH VEČEŘE: Dramatické utkání které se muselo divákům líbit, Rozhodla druhá třetina kdy jsme přežili sérií oslabení. Ve třetí třetině jsme si vítězství pohlídali. Přejeme hráčům Hradce hodně úspěchu v baráži o postup.
59:59 NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍCH: 10 Milan Koubek NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ HOSTÍ: 39 David Šimeček
57:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 11:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý, asistoval #10 Milan Koubek (11:6)
57:00 Brankář domácích si připisuje na účet jeden z lepších zákroků.
53:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (10:6)
53:11 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #27 Martin Kadavý.
51:57 GÓL FbC Innebandytos Hradec Králové! 9:6
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #16 Michal Skrovný, asistoval #14 Kryštof Šimek (9:6)
48:50 Timeout FTC Vysoké Mýto
47:01 GÓL FbC Innebandytos Hradec Králové! 9:5
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #20 Jonáš Mikšovský, asistoval #8 Tomáš Koldinský (9:5)
44:08 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #6 Adam Kobr (9:4)
42:00 Hráči navázali na hru v předchozí třetině.
39:59 Druhá třetina vypadala ze začátku opatrná, ale opak je pravdou, Střely domácí 12 a hostí 28. Doufejme že hrací tempo vydrží do další hrací části.
38:08 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr bez asistence (8:4)
38:00 Bouřliví diváci fandí.
34:50 Hra je plná emocí.
30:15 Hra v plném počtu.
28:30 Hra čtyři na čtyři.
27:34 Domácí hráči si zahrají první přesilovou hru v utkání.
26:00 Hra se opět přiostřuje.
23:20 Utkání sleduje 65 diváků.
22:00 Začátek druhé části je opatrnější než v předchozí.
21:22 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:4
20:07 Trestné střílení družstva FbC Innebandytos Hradec Králové neproměnil #92 Tomáš Pokorný.
19:59 V první hrací části jsme mohli vidět rychlou hru. Ke konci třetiny se hráči nebáli soubojů. Střely domácí 9 a hostí 17.
18:42 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Václav Vilímek, asistoval #6 Adam Kobr (6:4)
18:00 Tyč.
17:30 GÓL FbC Innebandytos Hradec Králové! 5:4
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #20 Jonáš Mikšovský bez asistence (5:4)
15:00 Hra se přiostřuje.
13:18 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Milan Koubek (5:3)
12:39 GÓL FbC Innebandytos Hradec Králové! 4:3
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #92 Tomáš Pokorný, asistoval #8 Tomáš Koldinský (4:3)
10:57 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:2
09:30 Hra je z jedné stranu na druhou.
08:00 V tuto chvíli co střela domácích to gól.
07:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:2
07:00 Hra je rychlá.
05:49 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý bez asistence (2:2)
04:15 GÓL FbC Innebandytos Hradec Králové! 1:2
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #8 Tomáš Koldinský, asistoval #74 Filip Hušek (1:2)
04:15 Mýto neustálo oslabení a Hradec se ujímá vedení.
02:59 Hradec si zahraje první přesilovou hru.
02:37 GÓL FbC Innebandytos Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #20 Jonáš Mikšovský, asistoval #14 Kryštof Šimek (1:1)
02:37 Vyrovnáno
01:04 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
01:04 Po první minutě se ujímá vedení Mýto.
00:01 Úvodní buly má Hradec.